Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Konya’da köylüler ile AKP’liler arasında kavga çıktı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
45
Cevap
0
Favori
2.958
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Konya’da köylüler ile AKP’liler arasında kavga çıktı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      99 Mesaj
      09 Şubat 2019 17:13:39 Konu Sahibi

Konya’nın Ereğli ilçesinde oy istemek için Çiller Köyü'ne giden AKP’lilerle köylüler arasında arbede yaşandı. “16 yılda bir tane fabrika açtıysanız kimliğimi bırakıyorum, insanları kandırmayın” diyen bir köylünün, AKP Gençlik Kolları üyesi bir genç tarafından boğazı sıkılınca olaylar büyüdü. Partililer oy istemek için gittikleri mahalle kahvesini terk etmek zorunda kaldı.

[image]https://pbs.twimg.com/card_img/1094190021786120194/nLo6wUwp?format=jpg[/image]

Seçim çalışmaları için sahaya inen, AKP İlçe Başkanı Zübeyir Dursun ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte oy istemek için Çiller Köyü’ne giden AKP'nin Ereğli Belediye Başkan adayı Adem Erdal ile köylüler arasında arbede yaşandı.

“AÇIZ… İNEĞİMİZİ SATIYORUZ”

Köyün kahvehanesindeki programda; perişan olduklarını belirten bir köylü “16 yıldır bu hükümet bir tane fabrika açtıysa kimliği bırakıyorum, Ak Parti'ye yarın üyeliğimi başlatıyorum. Hadi gösterin. Bir tane fabrika açtıysanız. Boş verin. İnsanları kandırmayın biz perişanız, tarlamız satılıyor, ineğimiz satılıyor, açız” derken, bir başka vatandaş da “Türkiye iyi durumda diyorsunuz. O zaman ben burada yaşamıyorum. Açız, açız. Motorumuzu satıyoruz, ineğimizi satıyoruz. Tüccar geliyor 3 lira veriyor ineğimize” diye tepki gösterdi.

AKP’nin Ereğli Belediye Başkan adayı Adem Erdal oy istemek için gititği Çiller Köyü’nde köylülerin tepkisi ile karşılaştı.

“TÜRKİYE’Yİ KISKAÇ ALTINA ALIYORLAR…”

Heyette bulunan bir AKP'linin “Arkadaşlar, arayı buluruz. Gün geliyor, Türkiye'yi kıskaç altına alıyorlar, ekonomimiz daralıyor” sözleri üzerine bir vatandaş, “Niye kıskaç altına giriyoruz. Amerika'dan bahsediyorsunuz, İncirlik Üssü’nü boşaltsın. Elçisini kovalayalım gitsin” dedi.

KÖYLÜNÜN BOĞAZINI SIKTILAR, KAHVEHANEYİ TERK ETTİLER

Kahvehanedeki tartışmanın büyümesi üzerine arbede çıktı. Heyette bulunan AKP Gençlik Kolları üyeleri ile köylüler arasında gerginlik yaşandı. Arbedede bir köylünün boğazının bir AKP’li tarafından sıkıldığı iddia edildi. Partililer tartışmanın büyümesi üzerine kahvehaneyi terk etmek zorunda kaldı. Boğazının sıkıldığını savunan vatandaş “Adamın ümüğü sıkılır mı köyde, arabanıza binip gidin. Ne sakin olacağım, gardaş köylünün ümüğü sıkılmaz” diye tepki gösterdi. Yaşananlar cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/konyada-koyluler-ile-akpliler-arasinda-kavga-cikti-3460167/

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      [11 Mayıs 2019 12:48:55 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      09 Şubat 2019 17:18:16

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 9 Şubat 2019; 17:19:18 >

• Yarbay
      7377 Mesaj
      09 Şubat 2019 17:22:34
      cevap olmayinca hemen saldirirlar

Türkiye Türklerindir
      Baba bana subaru al

PSN : Jeopol
    • Yüzbaşı
      505 Mesaj
      09 Şubat 2019 17:28:16
      Devletimizin hakim ve savcılarını göreve davet ediyorum, ülkemizdeki birlik beraberlik ve huzuru bozmaya çalışan fetöcü köy halkı derhal yargılanmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5293 Mesaj
      09 Şubat 2019 18:54:46
      Ümüğünüzü yeni sıkmıyorlar, yıllardır sıkıyorlardı yeni mi fark ettiniz??

Asus Z270-A Prime-İntel i7 7700k-Corsair 8*2 3000 MHZ-Zotac GTX 1070 AMP EXTREME- Samsung 850 Evo 500 gb-Toshiba P300 2Tb-Corsair H150İ Pro RGB- Asus PCE AC68- Thermaltake Core V71 Power Cover Edition-Evga 750GQ-ACER Predator 27" XB271HU-Logitech G602-
    • Teğmen
      105 Mesaj
      09 Şubat 2019 19:23:41
      başka konularda da yazdım rekabetin olmadığı yerde gelişme olmuyor. AKP'nin bundan sonra dikkat edeceğini düşünüyorum bu bölgede .

bu üye tipsiz asosyal sosyal fobili ve düşük IQ ludur vurun ensesine alın ekmeğini

KAFAMIN ARKASI DÜMDÜZ EKMEK KAFALIYIM
    • Binbaşı
      1301 Mesaj
      09 Şubat 2019 19:27:01
      quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K- başka konularda da yazdım rekabetin olmadığı yerde gelişme olmuyor. AKP'nin bundan sonra dikkat edeceğini düşünüyorum bu bölgede .
      Bundan sonra o köye yol su yok, ne demek ah partiye karşı çıkmak

• Binbaşı
      1155 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:09:14
      Part time tüccarlık yapasım var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Teğmen
      100 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:14:34
      quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28 Ümüğünüzü yeni sıkmıyorlar, yıllardır sıkıyorlardı yeni mi fark ettiniz??
      İş kendi cebine vurunca fark ediyor Allah'ın köylüsü
      |
      |

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:16:02
      Bu haberler artık prim yapmıyor tabi sözcü de haklı
      |
      |

• Yarbay
      14540 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:22:53
      Yeyin lan birbirinizi.Yobaz ana üretim merkezi Konyadan ne eksilirse kardır.

Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--MSI GeForce GTX 1080 Ti ARMOR 11G OC--DELL S2716DG 27inc(2560 x 1440)144 Hz G-Sync--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3466 CL15 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
    • Teğmen
      217 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:23:20
      quote:

Orijinalden alıntı: TIME siz ne diyorsunuz bu duruma
      Istatistiksel olarak mümkündür.

Ülkedeki köy,ilçe,il ve nüfus oranına göre normal bir durum

Tabiatıyla AKP genel profilini etkileyecek bir olay değil

Olmamış,bir sonraki propaganda lütfen..

Selam ve dua ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1301 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:38:03
      Köylüler geç kaldı bu saatten sonra eleştiri hainlik demek, dün güzel güzel sövüyordun, bugün de sana sövecekler, ne şerefin kalacak ne teröristliğin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:54:37
      Srerfsizlik resmen

|
      |

• Yarbay
      4020 Mesaj
      09 Şubat 2019 20:59:01
      Gidip kime oy verecekler

|
      |

• Yüzbaşı
      326 Mesaj
      [11 Mayıs 2019 12:48:55 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      09 Şubat 2019 21:27:21
      quote:

Orijinalden alıntı: T-E-K- başka konularda da yazdım rekabetin olmadığı yerde gelişme olmuyor. AKP'nin bundan sonra dikkat edeceğini düşünüyorum bu bölgede .
      Ah partiliyiz ah parti

|
      |

• Teğmen
      183 Mesaj
      09 Şubat 2019 22:17:01
      Sandığa gidince basarlar yine oyu malum parti adayına. Soma'da gördük biz bu filmi. Bu millet ne kadar ezilirse o kadar seviyor ve oy veriyor.

• Yüzbaşı
      579 Mesaj
      09 Şubat 2019 22:42:00

• Yüzbaşı
      283 Mesaj
      09 Şubat 2019 22:42:20
      Ak parti'liler döver bence.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Paykasa
nice türkiye
web tasarım,web design
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.