Şimdi Ara

Konya avea internet hızı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar turkcell den avea ya geçicem şu an konya merkezdeyim turkcelin hızı ortalama 10 ile 15mbit arası acaba konyada avea hat kullananar speed test yaparak bana hızlarını söyleyebilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gunduzleri Otogardan kampuse gittikce hiz azaliyor cekmedigi yerler var kampusde zaten hic cekmiyor, oyle aman aman hizlar bekleme
    merkezde ise ortalama 5-10 arasi degisiyor bana sorarsan onemli bir sebebin yoksa konyada avea kullanma

• Konya sehirlerarasi yolda iste giris cikis ortada biyerde neresi bilmiyorum 25 30 veriyordu yazin

• quote:

Orijinalden alıntı: Zvezda

Gunduzleri Otogardan kampuse gittikce hiz azaliyor cekmedigi yerler var kampusde zaten hic cekmiyor, oyle aman aman hizlar bekleme
    merkezde ise ortalama 5-10 arasi degisiyor bana sorarsan onemli bir sebebin yoksa konyada avea kullanma

Konyadamı oturuyorsun hocam avea kaç ay kullandınız ben sadece zafer merkez tarafında kullanıcam ev selçukluda evde net var evde kullanmam aveaı konya merkez civarı 5ile 10mbit arası yeterli gibi zaten avea faturasıza geçicem istersem tekrar dönerim turkcele en iyisi denemek
  • 6 ay kaldim konyada, whatsapp face filan idare eder ama buyuk dosyalar indirirken storeden felan bazen sorun oluyor ankarada bile cekmedigi cok yer var gardan ist yoluna girene kadar ve ciftlik kavsagindan ivedik metroya kadar sebeke 3g yok

• Bugün itibari ile 4g sim kartımı aldım avea dan 4 yada 6 gün içinde geçicekmişim 1000dk 1000sms 4gb 35tl 4gb büyük fırsat ilk defa avea kullanıcam bakalım nasılmış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.