Şimdi Ara

Konuyu kaldırdım. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
18.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman ben seni tanımıyorum sende kimsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Ben de onu anlatmaya calisiyordum bizim havuzlu sitenin yöneticisi Ergun Bey'i nereden tanıyorsun onu çözemedim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rekcufnimda

Ben de onu anlatmaya calisiyordum bizim havuzlu sitenin yöneticisi Ergun Bey'i nereden tanıyorsun onu çözemedim sadece.
    Hayırlı olsun kaça aldın istanbulda herhal
  • quote:

Orijinalden alıntı: 61tosunpasa61

Düdük kadar poloyu tam sayfa anlatmışsın çok alemsin
    Yani şimdi düdük kadar Polo çoğu C araçtan daha iyi kalite ve iç hacim sununca anlatıyoruz.

Tosunpaşaaaaaaa 150 milyarı tüpe mi verdin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2018-ekstrali-temiz-full-606873177/detay

• Bu.aracin test sürüşlerinde.yakitin düşük olmadığı yazıyor.1.0 3 silindir olmasın pek etkisi olmamis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aldığım bir şey olmadı ki galerici aziz kanca ile karıştırdın sanırım
  • texmo kullanıcısına yanıt
    bu marka araçlarda fabrika verisinin üzerine 2 lt de siz ilave ediyorsunuz üstün alman mühendislik farkı olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JNG9O

Yani şimdi düdük kadar Polo çoğu C araçtan daha iyi kalite ve iç hacim sununca anlatıyoruz.

Tosunpaşaaaaaaa 150 milyarı tüpe mi verdin

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2018-ekstrali-temiz-full-606873177/detay

Alıntıları Göster
    Daha iki gün önce bindim baktım ne kalite ne de iç hacim olarak C sınıfı araçlarla alakası yok. Hele arka diz mesafesini C sınıfı araçlarla kıyaslamanın manası yok.

B sınıfı olup geniş bir araç arıyorsan Jazz, i20, Accent Blue gibi araçlara bak derim. Onlara bakarsan herhalde kalite ve iç mekan hacmi olarak D segmenti ayarında dersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Daha iki gün önce bindim baktım ne kalite ne de iç hacim olarak C sınıfı araçlarla alakası yok. Hele arka diz mesafesini C sınıfı araçlarla kıyaslamanın manası yok.

B sınıfı olup geniş bir araç arıyorsan Jazz, i20, Accent Blue gibi araçlara bak derim. Onlara bakarsan herhalde kalite ve iç mekan hacmi olarak D segmenti ayarında dersin.

Alıntıları Göster
    Yok be hocam sen de amma abartmışsın.

Uzak doğulu araçlar kalite bakımından hep bir adım geride ama sorunsuzluk bakımından iyidir.

Tamam araç B sınıfı ama gerçekten kaliteli ne kusuru gördünüz araçta?

Biraz sizde de uzak doğu araçlarına karşı fanlık var galiba gerçi araç da Honda imiş. Kafamdaki tüm soru işaretleri gitti aracınızın amblemini görünce :)

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Konu sahibi arkadaşın iddiasına göre Polo balina kasa bmw gibi lüks, premium esintileri olan, B sınıfının en geniş aracıymış hatta C sınıfı araçlardan bile daha geniş bir araçmış. İş arkadaşlarımın birinde Jazz var diğerinde Polo var. Her ikisini net olarak kıyaslayabiliyorum. Siz de her ikisine arka arkaya binerseniz kalite ve iç hacim genişliği farkını anlarsınız.

İ20, Accent Blue gibi araçlara binerseniz de B sınıfının en geniş aracı olma iddiasının ne kadar saçma olduğunu görürsünüz.

Bunların hiçbirini görmeden fanlık bilmem ne yazıyorsanız da yapacak bir şeyim yok, ağzı olan konuşuyor.
    Passat 255, Golf R 571 bin gayme olmuş. Sen kaça almıştın B(+) poloyu ?
    Vosvosun kaporta sağlam bilirdik bu nedir şimdi senin araçta var mı paslanma ?

https://forum.donanimhaber.com/6-ayinda-tavani-paslanan-golf-7--127488120-4#-1
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Keşke ağzı olan konuşuyor demeden önce var olan gözlerinle bir teknik detayları inceleseydin.

Evet focus dan da arka taraf geniş bu arada ister inan ister inanma :)

Senin için jazz ve polo nun teknik verilerini ekledim bir bak istersen.

Seviye düşürmeden yazarsan sevinirim.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rekcufnimda

Vosvosun kaporta sağlam bilirdik bu nedir şimdi senin araçta var mı paslanma ?

https://forum.donanimhaber.com/6-ayinda-tavani-paslanan-golf-7--127488120-4#-1
    bu ne böyle? her yerde aynı konuyu paylaşmışsın spam reklam paylaşır gibi.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    yeni bir sorun olabilir vatandaşı uyandırmak lazımdır.
  • UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Yaşam alanı ile dış boyutlar aynı şey değildir. Dış boyutlara bakıp Polo'nun Jazz ya da i20'den daha fazla yaşam alanı sunduğunu mu zannediyorsun?

Dış ölçülere bakarsan Fluence de D sınıfı araçlarla aynı boyutlarda ama içine oturursan çoğu C sınıfı araçtan daha az yaşam alanı sunduğunu görürsün.

Böyle kağıt üzerinde araba karşılaştırılmaz. Bir hafta sonu bayileri dolaşıp tek tek içlerine oturup incelersen neyin ne olduğunu o zaman anlarsın.

• Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Jazz denilen araç dıştan ufak ama içten baya geniş tuhaf bir tasarımı var yani
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.