Şimdi Ara

Konuyu kaldırdım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
1
Favori
18.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu taşıdım,otomobil genel meşgul olmasın diye,farklı marka araç sahipleri yapıyor da biz yapmayalım değerli arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 11 Ocak 2019; 13:58:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam aracı öyle bir anlatmışsınız ki Megane 4den geniş diyorsunuz. Daha yeni 4 kişi gidip bayiye test ettik arabayı en üst pakette bile LED far opsiyon. Arka tarafta 3 kişi birbirimizin üstünde gittik. Diz mesafesi zaten yok. Zamanla anlayacaksınız araci. 1.0 motor da toplam 5 kişi olunca yokuşta deviri sona dayasa bile anca yurutebildi arabayı. Şuan sıfır almak şirket harici mantıklı gelmiyor yine de hayırlı olsun.
    Eski araçlar daha pahalı hocam 19'a alınan Polo 9N1'i 21'e alıp 26'ya sattım şu an aynı araca 45 üstü fiyat biçmişler.

C-elysee 1.2 Confort'lar 29-30'du temizleri 45 oldu zaten öyle 50-60'tan Golf almak bitti 70-80'in adı var.

Polo alınacaksa 1.0 Highline DSG + R-Line 110 dolaylarına geliyor maddi bütçem sınırda olmasa ona binmek isterdim.

Hocam taktıranlar vardır illa ki benim araçta Teknoloji paketli Adaptif Cruise Control var onu belirteyim biraz hissiz olsa daha iyi olurmuş düşük vitestse birden gaz verdiği durumlar oluyor.

Vites bastırınca geçiyor onu düşünmüşler en azından.

Güzel dilekleriniz için teşekkürler hocam Ankara'da gayet yetiyor araç ACC ile kamyonların arkasına girmek iyi oluyor hem rüzgar koridorundan faydalanıyorum hemde ekonomik oluyor o direksiyonu isterseniz galiba yedek parça olarak getirebilirsiniz yoksa araçla gelmiyor Doğuş'un sitesinde de yazmıyor zaten ille de o direksiyon derseniz GTi getirelim size.

Hocam bu Vag'cılara konuşarak asla bir şey anlatamazsın git evinde odanın duvarıyla konuş daha iyi verim alırsın en azından sessizce dinler seni.

Bunların bindiği araba her zaman en iyisidir, en genişidir, en az yakanıdır, en tok seslisidir o yüzden hiç kendini yormana gerek yok.

Hatta yukarılarda bir tanesi ''polomda 6 hava yastığı var nabeeer'' diye hava atıyordu, fabrika 2 koydum diyor ama arkadaş 3 er 3 er sayıyor herhalde? Ötekisi Megane'dan geniş diyor belki hayatında Megane'ın kapısını açmamış??
    Clio'nun omuz mesafeleri eski Polodan kötü minicik bir araba önemli olan dingil mesafesi ve şasi dizaynı Polo Megane 3'ten büyük mesafelere sahip.

Şu an satılanlarda 6 hava yastıklıda var 4'te var 2'de var bayiden ona göre siparis ediyorlar benim araç 4 mesela.

Latin Ncap bu haliyle 5 yıldız vermiş.
  • Teknoloji paketine değindim ana konuda soruyordunuz hocalarım.

Kör nokta uyarı sisteminin önemini gösteren reklam.

Not: Arkadaşımızın " 3 kişi birbirimizin üstünde " gittikleri aracın arka omuz mesafesi 1425 mm,arka tavan 964 mm,Megane IV sırasıyla 1390 ve 866 mm.Polo 3.5 santim geniş, tavan 10 santim daha yüksek bu dipnotu düşeyim hatta merak ediyorsanız iç mekanın dingil mesafesi hariç bütün ölçüleri 3. nesil Megane'dan daha büyük dingilde zaten
    Golf 5'ten 1 santim kısa aracın içine oturunca "anlarsınız" arkadaş ve 3 arkadaşı daha sanırım 200 kilogram ağırlığında ve 2 metre uzunluğunda kocaman basketbolcu arkadaşlar türbin destekli TSi motor son devirde zor çekiyormuş böyle biriyseniz ve 4 kişi kullanacaksanız bu arabada yada Megane'la ne işiniz var diyesim geliyor .

Alacağınız araç belli 4.6 litre 8 silindir Lincoln Town Car ,Renault Megane yada Polo değil benim tavsiyem 2010 Town Car olur 2 metre genişliğinde 5.5 metre uzunluğunda 6 kişilik LPG'ye de tam uyumlu gaza basınca araba şahlanıyor.

Polo alacaklarda bu konudan bana danışabilir sanki arkadaşlar 1.6 tüplü Megane'a değilde 5.0 litre Mustang'e biniyor 1.0'ın 0-100'ü 1.5 110 beygir Megane'dan daha iyi ağırlık avantajına değinmiyorum bile.

Edit:Arkadaşımız mesajı güncellemiş kendi de inanmıyor demek ki.Maksat algı oluşturmaya çalışmak Polo şöyle Polo böyle vs.

Aracı madem almayacaksınız,alacaklara köstek olmamak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 27 Ağustos 2018; 20:58:52 >

• Hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sünnetçi34

Hayırlı olsun
    Sağ olun hocam daha iyisi sizlerin olsun.

• hayırlı olsun çok güzel bir araç ve çok güzel bir motor. 1.0 tsi motor gerçekten çok iyi bir motor olmuş.

Bende 1 hafta önce bu aracın kardeşi olan Seat İbiza 1.0 tsi'yı sıfır km olarak satınaldım.

VW grubu yeni B segmenti araçları ile çok başarılı modeller yaptı, artık yenilenme zamanı gelen Skoda Fabia'da çok başarılı bir araç olacağına eminim.

Güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip etsin. Citroen’den koptuktan sonra iyice vosvosçu oldun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entigin -- 15 Temmuz 2018; 21:12:31 >
  • Hayirli olsun hocam.Allah kaza bela vermesin

Tsi bu kadar az yakiyorsa dizele o kadar fark vermek epey gereksiz geldi simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

hayırlı olsun çok güzel bir araç ve çok güzel bir motor. 1.0 tsi motor gerçekten çok iyi bir motor olmuş.

Bende 1 hafta önce bu aracın kardeşi olan Seat İbiza 1.0 tsi'yı sıfır km olarak satınaldım.

VW grubu yeni B segmenti araçları ile çok başarılı modeller yaptı, artık yenilenme zamanı gelen Skoda Fabia'da çok başarılı bir araç olacağına eminim.

Güle güle kullanın.
    Sizde kazasız belasız kullanın hocam İbiza'da çok güzel bir araç 1.0 115 beygirlikle test sürüşü yaptım DSG'yi Sporta alınca araç şahlanıyordu araç.

• Artık aldıktan sonra moral bozmaya hiç gerek yok. Fiyatlar bu şekilde arkadaşlar herkes kabullensin daha da düşmez.

Baya güzel bir fırsat yakalamışsın 16 bin az para değil 1 araba parası güzel olmuş.

Ben aslında bu çizgiye sahip Polo ve Ibiza sevmiyordum ama kırmızı Ibiza FR görünce biraz fikrim değişti. Polo'da biraz dokunuşlarla daha asi hale getirilir güzelce binilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: entigin

Hayırlı olsun kardeşim. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip etsin. Citroen’den koptuktan sonra iyice vosvosçu oldun:)
    Biz bir kere Citroën'e inandık,sevdik vaz geçmedim ondan .

Yeni C4 gelsin Polo'yu direkt satarım, sizde Astra vardı en son sattınız mı ?

• hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dharma Initiative

Hayirli olsun hocam.Allah kaza bela vermesin

Tsi bu kadar az yakiyorsa dizele o kadar fark vermek epey gereksiz geldi simdi
    Teşekkürler hocam 1.0'lar sakin kullanınca inanılmaz sonuçlar veriyor hocam ama 1.6 TDi Trendline'ı da 93'e veriyorlardı ben aldığımda hem baz araç hemde bana gereksiz pahalı geldi TDi Comfortline 100 dolaylarında olsa dizelin tadına bakmak için alırdım.

1.2 ve 1.4'ler bu kadar ekonomik değil Polo'da zaten Polo'da orta ağırlıkta bir araç 1.0 çok uyumlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Artık aldıktan sonra moral bozmaya hiç gerek yok. Fiyatlar bu şekilde arkadaşlar herkes kabullensin daha da düşmez.

Baya güzel bir fırsat yakalamışsın 16 bin az para değil 1 araba parası güzel olmuş.

Ben aslında bu çizgiye sahip Polo ve Ibiza sevmiyordum ama kırmızı Ibiza FR görünce biraz fikrim değişti. Polo'da biraz dokunuşlarla daha asi hale getirilir güzelce binilir.
    Eski araçlar daha pahalı hocam 19'a alınan Polo 9N1'i 21'e alıp 26'ya sattım şu an aynı araca 45 üstü fiyat biçmişler.

C-elysee 1.2 Confort'lar 29-30'du temizleri 45 oldu zaten öyle 50-60'tan Golf almak bitti 70-80'in adı var.

Polo alınacaksa 1.0 Highline DSG + R-Line 110 dolaylarına geliyor maddi bütçem sınırda olmasa ona binmek isterdim.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

• Hayırlı olsun güle güle bin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam bu arada C-elysée'nin yüzünden benzinliğe girince hep LPG kısmına gidiyorum sonra jeton düşüyor.

• Hayırlı olsun, kaç havayastığı var bu araçta.

• JNG9O J kullanıcısına yanıt
    Yeni C4 gelmeyebilir. PSA, Citroen’i SUV markası yapacak gibi.

Astra duruyor bende hala. Alalı 14 ay oldu. 25.000 km’de aldım, 47.000’e geldi. Satarsam ya 3008 alırım ya da BMW X1, ama bu fiyatlarla en az 2 sene daha binerim Astra’ya. Motor, şanzıman ve yol tutuşunu çok beğendim Astra’nın bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Hayırlı olsun, kaç havayastığı var bu araçta.
    Yan üstler yok hocam eski kasa Polo'lardaki gibi göğüs bide koltuklar dolu iki iki dört ediyor.

Golf Plus'lar bi ara 8 havayastığıyla geliyordu Polo'lar 20-25 yıldır 4 havayastığı opsiyonsuz 4 havayastıklıydı eski Lounge'ler yenilerde opsiyonsuz iki havayastığı var fiyatlarla rekabet edebilmek için nereden kısacaklarını şaşmışlar paket olayınıda çoğu kişi bilmiyor alan bayideki düz arabayı alıyor en önemlisi camları kapatanlar o da yok...

Edit: Poloda diz havayastığı yok.

Konuyu kaldırdım.

Konuyu kaldırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 15 Temmuz 2018; 21:52:9 >

• hayırlı olsun, kazasız belasız sürersin inşallah
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

En çok merak ettiğim,

120 ‘den sonra A sütunundan gelen rüzgar sesi rahatsız eder seviyede mi?

Golf 6 ile rüzgar, lastik sesi ve genel yalıtımını kıyaslarsak? ...

Son olarak Golf 7’den sonra 1/1.5 sene için geçiş aracı olarak kullanmak istiyorum. Beklentim o düzeyde değil tabi ki ama aldığım Highline donanım memnun eder mi?

Şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.