Şimdi Ara

Konut Kredisini En Uygun Veren Banka Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son zamanlarda konut fiyatları aldı başını gidiyor. Biz nakit biriktirelim derken konut fiyatları yerinde durmuyor hal böyle olunca da mecburen kredi çekmek gerekiyor. Konut firmalarının verdiği kredileri araştırayım dedim ama bankalardan kredi çekmek daha mantıklı geldi. Uzun zamandır araştıyorum. Kredi konusunda herkesin temel iki kriteri vardır birincisi vade ikincisi ise fazi oranı bunların arasındaki ters ilişki tüketiciyi mutlu eder. Vade ne kadar artarsa iyi faiz ne kadar düşükse iyi oluyor. Diğer şehirleri bilmem ama İstanbul'da ev fiyatları yarım trilyondan başlıyor merkeze uzak yerde oturmak için ise araban olması gerekiyor :) En son yağtığım araştırmada aşağıdaki gibi bir sonuça ulaştım. Şu an için en uygun krediyi Halkbank veriyor pazartesi günü başvuracağım artık yoksa evler her geçen gün pahalanıyor.

Konut Kredisini En Uygun Veren Banka Hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kulakver -- 11 Mayıs 2018; 15:1:54 >

• Özel bankalardan kredi çekildemz adamın elindeki evide geri alırlar zaten faiz oranlarından belli ben Halkbanktan çektim kredi çok fazla evrak istemediler onayladılar. Ziraatte aynı faiz oranı ile kredi veriyor ama ben senelerdir Halkbankla çalıştığım için sıkıntı yaşamıyorum o yüzden Halkbanktan çektim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.