Şimdi Ara

Konuştuğum kız; Konuştuğun birileri var mı? Diye sordu amacı ne olabilir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 - 2 aydır konuştuğum kız bir birimize soru sorarken
    konuştuğun birileri var mı diye sordu.
    Nasıl yani dedim
    Kız olarak soruyorum yani dedi.
    Bende senin haricinde bir kızla konuşmuyorum bu aralar dedim.
    Okulda felandamı konuşmuyorsun çapkın ol biraz felan dedi
    okuldakilerle işim olmaz pek benim dedim.
    Vaay felan dedi.

Şimdi kızın amacı ne olabilir sizce. Şu kızları bir anlayamadım arkadaş vallahi billahi ya

• Hiç bir kadını anlayamazsın boşuna ugraşma 10 sene oldu halen anlayamadım beni sevmiyor ama deger veriyor yanımda kız görnüce kıskanıyor ama sevmiyor garip birşey.
    biz erkekler çok düz yaratıklarız neysek oyuz ama kadınlar gerçekten çok farklı o yüzden boşver anlayamazsın içinde bi his varsa git açıl hemen
    çünkü ne kadar geçiktirirsen okadar hayallarin artıyor cevap olumsuz olunca bi okadar hayal kırıklıgı oluyor o yüzden en kısa sürede açıl inceldigi yerden kopsun
  • kız ona açılman için zarf atıyor bence seni deniyor acaba çapkınmısın değilmisin vsvs sende onu zarfla ama onun yaptığı gibi direk sorma dolaylı yollardan çaktırmadan
  • anlamana gerek yok, koyver gitsin. sadece burada yönlendirebilirsin. sen ne istiyorsun o önemli. şu soruda vereceğin tek cevapla bir anda kanka ilişkin ciddiyete dönebilirdi kızla.
  • Arkadas olarak goruyor seni neyi anlamadin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence basit bi SHIT TEST

Bu bi ilgi işareti olarak almalısın

Bence cevabın şu minvalde olmalıydı

"10-20 tane var ve hepsi senden çok daha güzeller" bunu deyip serseri gülüşü yapabilirdin ama olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.