Şimdi Ara

Konuşma sırası Fatih Terim'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fatih Terim'in Galatasaray'dan gönderilmesinden sonra herkes konuştu. Bir tek konuşmayan Fatih hocanın kendisi kaldı. Şimdi konuşma sırası onda. En iyi yaptığı gibi yine sahada, milli takımın başında herkese gereken cevabı en iyi şekilde verecektir.

Bu takım önümüzdeki iki maçı da alacak ve dünya kupasına da gidecektir. Futboldan anlamayan Ünal efendiye ve futboldan çok iyi anlayan bazı taraftarları da pişman edecektir.

• çok uzattınız artık ama. terim de terim . başka hoca mı yok ülkede. rahat bırakın şu adamı artık. gitti tüpçüsüyle ortak oldu. Tükürdüğünü yaladı hala konuşuyosunuz
  • Fatih terim çikipta konuşmaz, konuşamaz.. Söyleyecek şeyleri olsaydi Merak etmeyin Terim gibi biri çikar konuşurdu zaten böyle böyle diye... Adam saf taraftarlarimiza '' Beni kovdular ben gitmedim '' imajini verdi hiç o imaji bozar mi ? Plani tıkır tıkır işledi.. Şimdi Kader arkadaşi YD ile ( hani geçen sene küfür ettiği adamlarla ) kader birliği yapti..
  • Kötümser olmayayımdiyorum ama Dünya kupası falan yalan olacak. Gidemeyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Kötümser olmayayım diyorum ama Dünya kupası falan yalan olacak. Gidemeyeceğiz.

+1
  • quote:

Kötümser olmayayımdiyorum ama Dünya kupası falan yalan olacak. Gidemeyeceğiz.

Sanki gitme şansımız vardı da önceden.
  • hoca konuşmuyor konuşmadıkça hocanın düşmanı zevat saçmalamaya devam ediyor.

yeri ve zamanı gelince konuşur elbet ama şu an hem galatasaray'ın hem milli takım'ın kritik maçları var. vakti gelince konuşur, anlatacağı şeyler vardır muhakkak.

hocamız zaten divan kurulu üyesi 40 yıldır bu kulübün içinde, isterse çıkıp orada da konuşabilir. öyle kulübe üye olmayı sonradan akıl etmiş, birileri tarafından mevkilere atanmış bir isim değil kendisi galatasaraylılığı onların çok üzerinde. en uygun zamanı bulacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Yoktu FT sayesinde bi umut da geldi ama Son maçta Hollanda'yı yenebileceğimizi hiç düşünmüyorum. kıyak falan geçmeliler ki el ele son maçta gruptan çıkalım. Hollanda Macarları da bizi de yenecek.
  • quote:

Zaten gitmeyelim, böyle anlık başarılarla sorunları hasır altı etmekten başka bir şey yapmıyoruz.
  • gruplara kalacagimiza inanan var mi forumda ya?

varsa iddaa ya girebiliriz. 1 ay imza sina.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fraulein kullanıcısına yanıt
    Her şey son maçı yenmemize bakarsa bence Hollanda maçına herkes her şeyini vererek oynar. Gruptan çıkmayı garantileyen Hollanda ise böyle bi şey olursa o kadar fazla bastırmaz ve o maçı yeneriz diye düşünüyorum hocam.
  • terim bıraktı gitti hala peşinden ağlıyorsunuz. sevgilisi onu aldattığı halde hala onu isteyen aptalaşık olmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcno

hoca konuşmuyor konuşmadıkça hocanın düşmanı zevat saçmalamaya devam ediyor.

yeri ve zamanı gelince konuşur elbet ama şu an hem galatasaray'ın hem milli takım'ın kritik maçları var. vakti gelince konuşur, anlatacağı şeyler vardır muhakkak.

hocamız zaten divan kurulu üyesi 40 yıldır bu kulübün içinde, isterse çıkıp orada da konuşabilir. öyle kulübe üye olmayı sonradan akıl etmiş, birileri tarafından mevkilere atanmış bir isim değil kendisi galatasaraylılığı onların çok üzerinde. en uygun zamanı bulacaktır.

• ya yeter artık cidden yettiniz. adamı imparatordan soğutuyorsunuz.

şunu anlayın artık fatih terim'i fatih terim yapan galatasaray'dır. ne terim'miş arkadaş, görende koskoca camiayı fatih terim'e muhtaç sanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ESESGS

Konuşma sırası Fatih Terim'de

Fatih Terim'in Galatasaray'dan gönderilmesinden sonra herkes konuştu. Bir tek konuşmayan Fatih hocanın kendisi kaldı. Şimdi konuşma sırası onda. En iyi yaptığı gibi yine sahada, milli takımın başında herkese gereken cevabı en iyi şekilde verecektir.

Bu takım önümüzdeki iki maçı da alacak ve dünya kupasına da gidecektir. Futboldan anlamayan Ünal efendiye ve futboldan çok iyi anlayan bazı taraftarları da pişman edecektir.

Kardeş bizim taraftar bomba ya boşver kendini yorup da üzülme boşuna. Alttaki yorumlara baksana adam kovuldu, taa geçen seneden yerine hoca ayarlandı hala yok bıraktı gitti, yoktüpçüyle anlaştı. Aslında sadece insanların karakterlerine bakarak bile olayları idrak etmek mümkün. Bak ne dedi bizim 72 lik botokslu Juventus beraberliğinden sonra "Manchiniye teşekkür ederim takım çok iyiydi" sonra Akhisar yenilgisinden sonra ne dedi bizim belçikalı "Şuç Terim'in takımın kondisyonu yok"....

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pozitron~

quote:

Yoktu FT sayesinde bi umut da geldi ama Son maçta Hollanda'yı yenebileceğimizi hiç düşünmüyorum. kıyak falan geçmeliler ki el ele son maçta gruptan çıkalım. Hollanda Macarları da bizi de yenecek.

Ilk gun zaten soyledim. Dunya kupasina gitmemiz mucizedir. Butun maclari kazansak bile en kotu 2. olma sansimiz baya baya yuksek. En son bir de playoff var. Simdiye kadar Andorra'ya fark atip, Romanya'yi deplasmanda en az 2 farkla yenmemiz gerekiyordu. Macaristan'in da Romanya'ya puan kaybetmesi lazimdi. Bunlarin hepsi gerceklesti ama inanin bu sadece butun gerceklesmesi gerekenlerin %10'u bile degil.

Eger bu takim dunya kupasina giderse bu Turk futbol tarihinin en buyu mucizesi olur. Bosuna beklentileri yuksek tutmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Fatih terim çikipta konuşmaz, konuşamaz.. Söyleyecek şeyleri olsaydi Merak etmeyin Terim gibi biri çikar konuşurdu zaten böyle böyle diye... Adam saf taraftarlarimiza '' Beni kovdular ben gitmedim '' imajini verdi hiç o imaji bozar mi ? Plani tıkır tıkır işledi.. Şimdi Kader arkadaşi YD ile ( hani geçen sene küfür ettiği adamlarla ) kader birliği yapti..

Terim'in konusacagi cok sey vardir ama onumuzde cok kriti bir surec var agzini bilerek kapattiyor .. kapatacak da.Zaten Galatasaray da su an kotu durumda simdi cikip konusa ortalik daha da kaosa donecek.Konusmamasinin tek sepebi budur.
  • ilk mesjı yazan arkadaş 2 macı da alacağımızı istiyor ve temenni ediyor ancak en fazla 4 puan cıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.