Şimdi Ara

Konuşamama Cezası-Dota 2 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
5.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla arkadaş kafayı yememek mümkün değil ya dota 2 oynarken dota 1 oynarken bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Bazen o kadar sinir bozucu oluyorki sinirimden ağlamak istiyorum ya. Support seçip ward almayan carrysinin last hitini çalan mı dersin carry alıp kasamayan mı dersin solo offlane alıp boyuna feedleyen mi dersin nerde cins var hepsi beni buluyor abi resmen seçilmiş kişi gibiyim bütün noobları üstüme çekiyorum bir de very high priortyde oynuyorum güya.
  • ortadakı adam feedledi.10dkda 5 kez öldü.bende nice feeder dedim.1 hafta mute geldi.şimdi 4 kişi feedlesin bir laf etmiyorum.edince sanki bir şey oluyor.uğraşmaya değmez yani ben artık chat bıle kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalbaz93

ortadakı adam feedledi.10dkda 5 kez öldü.bende nice feeder dedim.1 hafta mute geldi.şimdi 4 kişi feedlesin bir laf etmiyorum.edince sanki bir şey oluyor.uğraşmaya değmez yani ben artık chat bıle kullanmıyorum.

Bundan sonra bend e öyle yapıcam zaten oyun girince takımdaki herkese ignore atcam öyle oynayacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdasd4441

Valla arkadaş kafayı yememek mümkün değil ya dota 2 oynarken dota 1 oynarken bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Bazen o kadar sinir bozucu oluyorki sinirimden ağlamak istiyorum ya. Support seçip ward almayan carrysinin last hitini çalan mı dersin carry alıp kasamayan mı dersin solo offlane alıp boyuna feedleyen mi dersin nerde cins var hepsi beni buluyor abi resmen seçilmiş kişi gibiyim bütün noobları üstüme çekiyorum bir de very high priortyde oynuyorum güya.

Abi sen ne diyon VLAD KASAN RAZORA NOOB DEDİM DİYE yedim zaten muteyi çıldırmamak elde değil. Şimdi de muteliyim adamlara bişi de diyemiyom iyice doldum...Tamam bilmemek ayıp değil de git öğrenene kadar botlarla oyna kardeşim.
  • Mute çok saçma bir şey gerçekten, şu ana kadar 2 kere yemiş olsam da takımında mutelü adam oldu mu oyunun b.ku çıkıyor. Madem adam ceza aldı onu neden benle eşleştiriyorsun? Ceza alan kişi sadece cezalılarla oyuna girebilmeli bence. Adam ceza aldı diye bizim oyunumuz gidiyor. Mute alınca da oyuna girmemek lazım, hem takım arkadaşlarına yazık hem sana.
  • quote:

Saçma sapan bi sistem ya yanına 10 tane arkadaş bul beğenmediğini reportla ceza aldırırsın. Bazen oyuna giriyorum kimse konuşmuyo bu bir takım oyunu ama kimse konuşmuyo sen bişeyler söyleyince de hop muted. O kadar açık ki abuse etmeye. Mesela şu an mute yedim tam 168 saat neden yedim diye sor. Neden çünkü doğruları söylediğim için. Bu oyunda doğruları söylemek suç abi

+1 Adam bugün support almış. Ward yok dust yok meka yok o yok bu yok yazdım bunları direk mute yedim
  • o kadar küfür etmeme rağmen yemedim. umarımda yemem
  • quote:

Dendi de mute yemiş

https://twitter.com/DendiBoss/status/347676311399038976

• quote:

Orijinalden alıntı: Calligiato

quote:

Valla arkadaş kafayı yememek mümkün değil ya dota 2 oynarken dota 1 oynarken bu kadar sinirlendiğimi hatırlamıyorum. Bazen o kadar sinir bozucu oluyorki sinirimden ağlamak istiyorum ya. Support seçip ward almayan carrysinin last hitini çalan mı dersin carry alıp kasamayan mı dersin solo offlane alıp boyuna feedleyen mi dersin nerde cins var hepsi beni buluyor abi resmen seçilmiş kişi gibiyim bütün noobları üstüme çekiyorum bir de very high priortyde oynuyorum güya.

Abi sen ne diyon VLAD KASAN RAZORA NOOB DEDİM DİYE yedim zaten muteyi çıldırmamak elde değil. Şimdi de muteliyim adamlara bişi de diyemiyom iyice doldum...Tamam bilmemek ayıp değil de git öğrenene kadar botlarla oyna kardeşim.

Hocam Razor'a ben de Vlad kasmıyorum ama, neden saçma olduğunu açıklar mısınız? Yanlış anlamayın eleştiri olarak söylemiyorum. Sadece öğrenmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniai

quote:

quote:

Hocam Razor'a ben de Vlad kasmıyorum ama, neden saçma olduğunu açıklar mısınız? Yanlış anlamayın eleştiri olarak söylemiyorum. Sadece öğrenmek istiyorum.

Vlad range herolarda life steal etkisini göstermez...Takım için aura faydası vardır ama Razor'a kasmak tamamen para kaybıdır. Online olarak oynayacak her oyuncunun bilmesi gereken temel şeylerdendir bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: deniai

quote:

quote:

Vlad range herolarda life steal etkisini göstermez...Takım için aura faydası vardır ama Razor'a kasmak tamamen para kaybıdır. Online olarak oynayacak her oyuncunun bilmesi gereken temel şeylerdendir bu.

Çok pardon yaa ben vanguardla karıştırmışım Yine de teşekkürler bilgilendirme için
  • quote:

Ben de böyle düşünüyorum. Dota 1de rahat rahat oynuyordun, ordaki muhabbetler güzel oluyordu, oyunlar da bence daha keyifliydi. Dota 2de sinir stres çok oluyor. Arada dota 2de çok sinirlendim mi birkaç günlüğüne de olsa bırakıyorum, dota 1de takılıyorum, güzel oluyor. Hem phoneix, techies, ember spirit özlemlerimi de gideriyorum. Bir de anlamadığım mutelüyken lobi chatine bile neden yazı yazamadığımız. Anladık oyun içi yazdırmıyorsun da lobide niye yazamıyoruz?
  • Sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaseenstyle -- 27 Haziran 2013; 22:54:52 >
  • Evet arkadaşlar bu başlığı açtığım andaki mutem kalktı 3 gün geçmedi ki 2. 170 saati yedim. Kimseye küfretmediğime, hakaret etmediğime eminim. Yukarda gördüm dendi bile yemiş mute nası bir sistemdir arkadaş player fazla geliyor, sistemi zorluyorda bıraktırtmak mı istiyorlar ?
  • Ben ingilizce konuşmadan yedim bir de türkçe bilen ruslar mı var acaba
  • 168 saat mute yedim. çok saçma hiç birşey demedim.gıcık olan birisi sizi text abuse diye şikayet etse yetiyor sanırım. 43-31-34-32 commends sahibiyim yine de 168 saat mute yedim. takımla iletişime geçemiyorum.çok saçma...
  • ya hacılar ille bir şey demenize gerek yok ki mute için.adam gıcık olmuştur chat raporluyordur.adam biliyor normal reportlasa lowa düsmeyecegin o da gıcıklık için chattan reportluyor sizde ceza alıyorsunuz.istersen 0 harf yaz gıcık kapan olursa mute yersin.
  • Abuse edenleri cezalandırırlar sorun çözülür ya :P. Yani benim başıma gelmedi hiç ama gelmez umarım (dediğiniz gibi abuse ediliyorsa)
  • Ben gereksizce yedim birinin sinir olup reportlaması sanırım. Birde şey saçma geliyor bana kapı çalıyor bakmaya gidiyorum uzun sürüyor geliyorum oyundan düşmüşüm 1 günden fazla ceza yiyorum. Bu da gereksiz bence çok kısa bekleme süresi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.