Şimdi Ara

konuları neden hortlatıyorsunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • into007 İ kullanıcısına yanıt
    Bu yersiz açıklaman için teşekkür ediyorum, sana da güle güle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

25 k ya az kalmış hocam :)
    Her gün ortalama 5,6 mesaj atmışsınız valla tebrikler. :)
    13 seene bitti 14. seneye girdim anormal degil bence. Zamaninda playstation bolumunde baya yardimci oluyordum ama uyarilardan dolayi beni yonetici yapmadilar.

• Birisi google’da herhangi bir konuyu aradığında eski konular karşısına çıkabilir. Konuyu hortlatan kişi eskiden açılmış olan konu hakkında yeterli bir cevap veriyorsa, bu zaten amaca uygun bir hizmet olur. 2008 model aracı alıp almama konusunda yorum yapan birisi olacağını düşünmüyorum zaten. Öyle bir şey yapan da yoktur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zararı nedir ? İnsanlar bir şey hakkında bilgi almak için hortlatabilir ne olmuş yani .
  • Aslında forum kültürü tam olarak da bunu yani hortlatmayı gerektirir. Böylece aynı konu için onlarca hatta yüzlerce başlık açılmamış olur. Bu şekilde de hem forumdaki kirliliğin önüne geçilmiş, hem de bilgilerin bir başlıkta toplanması sağlanmış olur.
  • Geçen Jetta'sını satmaya çalışan eleman vardı. Elli tane Jetta alayım mı konusuna aynı mesaj atmıştı.

• Nasreddin Hoca'nin esege binme hikayesi gibi: Birileri yeni konu acana "Sitede X tane konu vardi, once bir arastirin, niye yeni konu aciyorsunuz?" der, birileri de bu baslik ile konu acar. Yani toplumun tepkilerine gore hareket etmeye calisanin forumu sirtina alip gitmesi gerekecek en son.
  • Bu yüzden her konuda ilk mesajın tarihine bakıyorum adam 2008 yılında 35000 civarında sıfır araba tavsiyesi istemiş adamla dalga geçecektim neredeyse

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Yıllardır DH oto geneldeyim böyle saçma konuyu ilk kez görüyorum. Sorun vardır Google’a aratırsın karşına konusu çıkar mesaj atarsın sorun nasıl halloldu diye konu hortlar yani bu kadar basit.
    yıllardır buradayım, sizinki kadar saçma bir cevap görmedim.
    kaç yıllık konuya cevap yazdığınızı bilemeyecek kadar basiretsiz misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Tek derdiniz bu olsun.
    sizin gibi 08-17 mesaisini buradaki hort konuları okuyarak harcamak istemeyenler olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Zararı nedir ? İnsanlar bir şey hakkında bilgi almak için hortlatabilir ne olmuş yani .
    10 yıl önceki araç tavsiyesine ne gibi bir faydanız dokunabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

yıllardır buradayım, sizinki kadar saçma bir cevap görmedim.
    kaç yıllık konuya cevap yazdığınızı bilemeyecek kadar basiretsiz misiniz?

Alıntıları Göster
    Yazdığınız seviyesiz kelimeleri okurken aklıma Ekrem İmamoğlu’nun kendisine yapılan saygısızlığa verdiği cevap geldi;” bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye.”

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Terbiyesizlik yapma. Mesai yapan kişi görmek istiyorsan aynaya bak.
  • quote:

Terbiyesizlik yapma. Mesai yapan kişi görmek istiyorsan aynaya bak.
    terbiyeyi senden mi öğreneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Yazdığınız seviyesiz kelimeleri okurken aklıma Ekrem İmamoğlu’nun kendisine yapılan saygısızlığa verdiği cevap geldi;” bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye.”

Alıntıları Göster
    önce ilkokulu bitir, okuduğunu anla, sonra Ekrem başkandan alıntı yap.
    ben de şöyle diyeyim madem: ne adamlar gördüm üstünde kıyafet yok, ne kıyafetler gördüm içinde adam yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: erka1907

terbiyeyi senden mi öğreneceğim.

Alıntıları Göster
    Senin gibilerini eğitecek zamanım yok.
    Git başkalarından öğren, çünkü ihtiyacın var. O dilini düzeltmezsen düzeltirler.
  • quote:

Senin gibilerini eğitecek zamanım yok.
    Git başkalarından öğren, çünkü ihtiyacın var. O dilini düzeltmezsen düzeltirler.

Alıntıları Göster
    zamanın olunca gel ücretsiz veririm ben sana o dersi.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    Hocam boşverin böyle saldırgan, terbiye diyetinde olan ve saygısızca davranan yaşam formlarına cevap vermemek en iyisidir, vaktinizi böyle bir tip yüzünden boşa harcamanıza fevkalade üzülürüm.

• erka1907 kullanıcısına yanıt
    Adam belki 10 yıl önceki bir arabayı alacaktır . Popüleritesi bittiği için yeni ve güncel konu yoktur .Oraya yazar ve tecrübesi olan insanlar cevaplar . Sürekli yeni başlık açıp forum kirliliği olmaktansa aynı konudan devam etmek daha iyi. Büyütmeyi gerektiren bir durum yok .
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.