Şimdi Ara

Konulardaki Favorilerime Ekle Butonu Neden Kaldırıldı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konuları takip etmek ve daha sonra tekrar ilgili ilana ulaşabilmek için çok güzel düşünülmüş olan konu başlığının hemen altına konulmuş favorilerime ekle butonu vardı.Sorması ayıptır bu neden kaldırıldı ve neden en ufak bir yerde konuyla en ufak dahi bilgi vermiyorsunuz.Butonunu kaldırdınız yukarıdaki yıldızlı Favorilerim başlığını uçurunda gördükçe delirmeyelim.

• :)

İşaretlediğiniz boş kısmın hemen yanındaki yıldıza tıklarsanız ortaya çıkacak.

• yaw yarıldım gülmekten siz adamı ipe götürür ipsiz getirirsiniz vallahi haftalardır burnumun dibindeki şeyi görmemişim.yalnız işin sinir tarafı ben bunu 2 hafta öncede sormuştum ve konuma cevap almak şöyle dursun konumu silmiş ilgili arkadaş.bende çalışma vardır neyse deyip bekledim haftalardır.Favorilerime Ekle başlığını şimdiki haline tek yıldıza çevirmekten ziyade yanına ufak bir yazı "ekle" falan ne bileyim bir ifade yada üzerine gelince açılır bir balon tooltip atmak çok daha iyi olabilirdi.
    Cevap için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlı -- 25 Eylül 2010; 22:22:54 >
  • bende çok aradım ya :)

ama bu konu yıldıza basınca acılmıyo neden

http://forum.donanimhaber.com/m_43900231/mpage_25/f_/key_//tm.htm#
  • Merhaba,

Albüm konularıyla ilgili bir sorun varmış şimdi farkettim. Bildirdiğiniz iyi oldu. Biz de neden bazı konularda çalışmadığını merak ediyorduk.

En kısa zamanda çözüm bulacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Merhaba,

Albüm konularıyla ilgili bir sorun varmış şimdi farkettim. Bildirdiğiniz iyi oldu. Biz de neden bazı konularda çalışmadığını merak ediyorduk.

En kısa zamanda çözüm bulacağız.

bi işe yaradım oleyyyyyyyyyyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlı

yaw yarıldım gülmekten siz adamı ipe götürür ipsiz getirirsiniz vallahi haftalardır burnumun dibindeki şeyi görmemişim.yalnız işin sinir tarafı ben bunu 2 hafta öncede sormuştum ve konuma cevap almak şöyle dursun konumu silmiş ilgili arkadaş.bende çalışma vardır neyse deyip bekledim haftalardır.Favorilerime Ekle başlığını şimdiki haline tek yıldıza çevirmekten ziyade yanına ufak bir yazı "ekle" falan ne bileyim bir ifade yada üzerine gelince açılır bir balon tooltip atmak çok daha iyi olabilirdi.
    Cevap için teşekkür ederim.

Konulardaki Favorilerime Ekle Butonu Neden Kaldırıldı? basligi 25/2/2010 o gun,bu gun derken yil olmus gecmis.
    kesfedilen her yildizin bi ismi var.
    sizinkinede konuyu ilk ele alan forumdashin nick'ini onur jesti olarak (DemirAtli yildizi) ismiyle belirtsenizde bizde bu sizin yildiza verilen bu islevselligi google yildiznamesinde aramasak.
  • ayın 1 i oldu ama degişen bişey yok hala ????????
  • En sonunda, olması gerektiği şekilde, kalpli, dikkat çeken kırmızı bir ikon
    ve hemen yanında "Favorilerime Ekle" yazısı ile bu sefer olmuştur diyorum.

Bir ara ben de Favorilerime Ekle Butonu arayıp durmuştum, sonra gelip meşhur yıldız olduğunu öğrenmiş olmama rağmen eğer ki uzun bir süre kullanmazsanız nerede bu diye tekrar arıyordunuz. Reklamların arasında gözükmüyordu yıldızlı ikon.

Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.