Şimdi Ara

KONU TAŞINDI PRO EVOLUTION SOCCER [MYCLUB] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
8
Favori
7.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar myclub ayın 20sindemi açılıcak doğrumu bu saçmalık? bekle bekle gına geldi artık
  • Takip edelim başlamadan önce bakarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar myclub ayın 20sindemi açılıcak doğrumu bu saçmalık? bekle bekle gına geldi artık

Bazı yerlerde 14ü bazı yerlerde 20si yazıyor net bir bilgi malesef gözükmüyor olurda bulursan bzide haberdar edersen sevinirm bu arada ps4demi oynayacaksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

quote:

arkadaşlar myclub ayın 20sindemi açılıcak doğrumu bu saçmalık? bekle bekle gına geldi artık

Bazı yerlerde 14ü bazı yerlerde 20si yazıyor net bir bilgi malesef gözükmüyor olurda bulursan bzide haberdar edersen sevinirm bu arada ps4demi oynayacaksın

evet ps4
  • GP (Game point) nedir?

Oyun da Offline veya Online da yapmış olduğumuz başarılardan kazandığımız puan (para) anlamına geliyor.

Yukarı da parayı parantez içinde göstermemin sebebi bu puanların MyClub'da bir nevi para görevi göreceği belirtiliyor,bu GP'ler sayesinde ajanlar ile anlaşıldığı ve daha bir çok ekstra yerlerde kullanılabildiği paylaşılan bilgiler arasında,

Kısaca: Myclub'da harcayacağımız para oyunda kazandığımız GP (Game point) oluyor,

Önemli bir bilgi daha paylaşılmış,bu da oyun single player da dahi oynansa bile biriken puanların MyClub'da harcanabildiği söyleniyor.

Ayrıca oyunu sürekli oynayan birinin bol GP kazanabileceği ve hayal ettiği takımı oluşturabileceğide verilen bilgiler arasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charizad -- 10 Kasım 2014; 7:20:26 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

quote:

evet ps4

Psn ne gerçi bn ps3 konsolunda oynıycam ama formda çoğu arkadas ps4 oynuyor psneni istersen belirt knuyu açan arkadas ana baslıga ekliyor

• eski bir pesci ve master ligci olarak uzun bir aradan sonra tekrar aranizdayim Herkese selamlar...

Ps4

Psn: Fibonacci_kc

• Myclub konusuna beni de ekleyebilirisiniz.

PS4 için ;

PSN:Darknescool1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fibonacci_KC

eski bir pesci ve master ligci olarak uzun bir aradan sonra tekrar aranizdayim Herkese selamlar...

Ps4

Aleykümselam 2011 Online Master Lig konusundan hatırladım,hoşgeldin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_00

Myclub konusuna beni de ekleyebilirisiniz.

PS4 için ;

PSN:Darknescool1907

Ekledim bol şans.
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsyn_34

quote:

eski bir pesci ve master ligci olarak uzun bir aradan sonra tekrar aranizdayim Herkese selamlar...

Ps4

Hosbulduk kardesim

• quote:

quote:

quote:

Ps4

Hosbulduk kardesim

Ps4 almışsın hayırlı,uğurlu olsun güle güle kullan.

• Ps4:frtylz

• quote:

quote:

Ps4

Evet kardesim darisi sana insallah

• quote:

quote:

quote:

Ps4

Evet kardesim darisi sana insallah

Teşekür ederim.

• oyun ps3 için çıkmış bilginize demoyla alakası yok oyunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelsbjk

oyun ps3 için çıkmış bilginize demoyla alakası yok oyunun

Bende 2gndür oynuyorm dediğin gibi demoyla farklı ama bana bu farklılık iyi geldi güncelleme ile dahada iyileşiceğini dşünüyorm heleki myclubı biran önce oynamk için sabırsızlanıyorm

• Neredeyse 3 gündür oyunu aralıksız oynuyorum,

Bu zaman zarfında MyClub hakkında verilen bilgileride inceledim,

Öncelikle belirtmekte fayda var PRO EVOLUTION SOCCER MYCLUB moduna aşırı bir önem vermiş,

Şuan yazacağım bilgiler oyunun yardım kısmından alınan NET bilgilerdir,

*MyClub'da 2 çeşit TEMSİLCİ bulunmaktadır,sadece maç yaparak alınabilenler ve almak için GP veya MyClub parası ödemeniz gereken EN İYİ TEMSİLCİLER,

--------------------------------------------------

*KİRALIK TRANSFER*

*Oyuncular kiralık olarak da alınabilir.

*Bir oyuncuyu kiralık olarak almanın avantajı,TEMSİLCİ kullanmadan kaliteli oyuncular alabiliyor olmasıdır. Fakat şu kısıtlamalar uygulanır:

-Kiralama dönemileri bittikten sonra oyuncular ayrılır ve sözleşmeleri yenilenemez.
    -Kiralanan oyuncular takım oyuncusu olarak sayılmaz.Örneğin en az 18 kişilik takım sadece kiralanmış oyunculardan oluşamaz.

*Oyuncular ayrıca sadece belirli dönemlerde kiralanabilir ve bu dönemler sona erince kiralık listesinden çıkarılır.

*GÜNLÜK BONUS*

*MyClub'da oturum açma sürenizgünlük olarak hesaplanırve buna bağlı olarak çeşitli ödüller alırsınız.
    *Toplam 9 güne ulaşıldığında bu döngü yeniden başlar.
    *Gün hesaplamaları, art arda giriş yaptığınız günlerin aksine toplam gün bazındadır.

*SÖZLEŞME SÜRESİ*

*Menajerlerin ve oyuncuların yer alabilceği maçların sayısı,sözleşmeleri tarafından belirlenir.
    *Sözleşmesi biten oyuncular kulüpte kalabilir ancak oynayamaz.

• Saat 7 de girdim My club. Ilk verdigi agent 69 luk bronz oyuncu açtı. Ikinci agent olarak castoloyu actım siyah top geldi ve higuan çıktı :).

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.