Şimdi Ara

KONU TAŞINDI PRO EVOLUTION SOCCER [MYCLUB]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
8
Favori
7.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KONU PLAYSTATİON,SPOR BÖLÜMÜNE TAŞINDI.İyi akşamlar arkadaşlar,
    Forumda bir arkadaşımız MyClub ile ilgili bir konu daha olduğunu bildirdi,
    Az önce inceleme şansım oldu farklı MyClub severlerde o konuda paylaşımlarda ve bilgi alışverişinde bulunmuş,
    2 tane ayrı ayrı konudansa sabit 1 konunun hepimiz için daha iyi ve yararlı olacağını düşündüm ve

Bu konuyu kapatma kararı aldım.
    Herkese bol şans.

MyClub Konusuna linkten ulaşabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=98896186

BÖYLELİKLE OYUNA YENİ BAŞLAMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR İLERİDE SIFIRDAN BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNDE KONUNUN EN BAŞINDAN İTİBAREN RAHATLIKLA FAZLA ARAMADAN VE UĞRAŞMADAN BİLGİ SAHİBİ OLABİLECEK VE İŞİ KOLAYLAŞMIŞ OLACAK.

Arkadaşlar Pro Evolution Soccer 2015 serisi yeni bir mod ile bizlerle beraber. Hepimizin bildiği Master Lig Online revize edilerekMYCLUB mod oluşturulmuş durumda.

Bu mod ile ilgili bir çok bilgi ve izlenim yapılmış durumda,fakat net olan bir durum yok burada oyun oynandıkca bilgiler ve tecrubeler paylaşılarak hepimiz bu mod hakkında bilgi sahibi olmaya ve yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışacağız.

BİLGİ PAYLAŞILDIKCA GÜZELDİR.

YENİ OYUN MODUMUZ HAYIRLI,UĞURLU OLSUN.

BU BİLGİLER OYUNUN YARDIM KISMINDAN ALINAN NET BİLGİLERDİR

NOT:Konudaki daha önceki paylaşımlarımızda araştırdığımız videolar ve yabancı kaynaklı sitelerdeki AGENT'i ajan olarak belirttiği için bende paylaşımlarda TEMSİLCİLERi ajan olarak belirtmiştim. Oyunun yardım menüsünden de bu duruma netlik geldi ajan (out) TEMSİLCİ (İN)

*MyClub'da 2 çeşit TEMSİLCİ bulunmaktadır,sadece maç yaparak alınabilenler ve almak için GP veya MyClub parası ödemeniz gereken EN İYİ TEMSİLCİLER,

--------------------------------------------------

*KİRALIK TRANSFER*

*Oyuncular kiralık olarak da alınabilir.

*Bir oyuncuyu kiralık olarak almanın avantajı,TEMSİLCİ kullanmadan kaliteli oyuncular alabiliyor olmasıdır. Fakat şu kısıtlamalar uygulanır:

-Kiralama dönemileri bittikten sonra oyuncular ayrılır ve sözleşmeleri yenilenemez.
    -Kiralanan oyuncular takım oyuncusu olarak sayılmaz.Örneğin en az 18 kişilik takım sadece kiralanmış oyunculardan oluşamaz.

*Oyuncular ayrıca sadece belirli dönemlerde kiralanabilir ve bu dönemler sona erince kiralık listesinden çıkarılır.

*GÜNLÜK BONUS*

*MyClub'da oturum açma sürenizgünlük olarak hesaplanırve buna bağlı olarak çeşitli ödüller alırsınız.
    *Toplam 9 güne ulaşıldığında bu döngü yeniden başlar.
    *Gün hesaplamaları, art arda giriş yaptığınız günlerin aksine toplam gün bazındadır.

*SÖZLEŞME SÜRESİ*

*Menajerlerin ve oyuncuların yer alabilceği maçların sayısı,sözleşmeleri tarafından belirlenir.
    *Sözleşmesi biten oyuncular kulüpte kalabilir ancak oynayamaz.

MYCLUB İLE İLGİLİ BİLGİLER VE İLK İZLENİMLER (VİDEOLARDAN VE YABANCI KAYNAKLI SİTELERDEN ÇEVİRİ)

*Öncelikle hepimizin en çok merak ettiği Maddi konudan başlayalım.

- GP puanlarınızı ve MYCLUB paralarınızı bol bol maç kazanarak,görevleri tamamlayarak,müsabakalara katılarak ve günlük girişlerinizden kazanacağınız bonuslarınızla artırabilirsiniz,

- Özel görev ve müsabakalar futbol takvimde yer alacak,

- Oyuncu transferleri ve kendi özel takımınızı oluşturmak için menajerleri kullanabilirsiniz,

- Oyundaki GP puanları ve MYCLUB paraları ile üst düzey menajerlerle anlaşabilirsiniz,

- Kazandığınız her maç sayesinde dünya klasında bir takım oluşturmak için daha fazla menajerle anlaşabilirsiniz,

- GP ve MYCLUB paralarını kazanmak için,isterseniz bilgisar tarafından kontrol edilen takımlara karşı isterseniz de online oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

- Transfer etmek istediğiniz futbolculara hedef olarak ikramiye veya prim sözleşmeleri göstererek onları ikna edebilirsiniz,

- Futbolcu yetenekleri futbolcular geliştikçe artacaktır. Takımınızda ki genç yetenekleri kullanarak onları geliştirebilir ve tecrube kazanmalarını sağlayabilirsiniz,

-Futbol hayatı gerçek futbol unsurlarını temsil edecek 2 ligler playofflar ve yerel süper kupalar eklendi,

*Gel gelelim Teknik direktör olayına,

-50'den fazla Teknik direktörlerden istediğinizi seçebilirsiniz,

-Her Teknik direktörün kendine has bir oyun stili var,

-Savunmada ve hucumda her birinin farklı bir tarzı olacak,

-Takıma alacağınız futbolcuların Teknik direktörün tarzına uyup uymadığı takımın ruhunu etkileyecek,

-Takım çalışması takım ruhu olarak gösteriliyor,

-Takım ruhunun yüksek olması başarı için önemli bir faktördür,

*Canlı Güncellemeler.

-Uzun süredir beklenen canlı güncellemeler sayesinde sadece futbolcuların performansları değil takımların son transferleri ve taktikleride güncel olacaktır,

-Bu güncellemeler dünyanın her yerinden gerçek maçlara göre ayarlanacaktır,

*Aramak istediğiniz futbolcuları

-Yaş,oynadığı pozisyon ve ülkesine göre arayabilceksiniz.

*Takım stadyumunuzun Çim şekillerin, koltuk renklerini saha kenarı ekipmanlarını ve filelerini düzenleyebilirsiniz.

NOT: Paylaşılan bilgiler bana ait değildir bir çok kaynaktan okuduklarımı sizler için sade bir şekilde kafa karışıklığını önlemek adına hazırlamaya çalıştım.

MYCLUB oynayacak arkadaşlar PSN'lerinizi ve hangi PLATFORM'da oynadığınızı burada belirtirseniz konu başlığı altında paylaşılacaktır. Böylece aynı forumdan arkadaşlarınızla karşılaştığınızda hem tanışma olasılığınız hem muhabbet etme ve arkadaş olma olasılığınız artmış olacak. Böylece oynadığınız maçlar daha zevkli bir hal alacaktır.

PSN ve Forumda ki Kullanıcı Adı

PS3 Kullanıcıları

PSN: sithilius Kullanıcı Adı:sithicus
    PSN: efhannyldz Kullanıcı Adı:efehanpes
    PSN:gorkemchemKullanıcı Adı:gorkemchem
    PSN:angelscafe Kullanıcı Adı:angelsbjk
    PSN: Hsyn_34 Kullanıcı Adı: Hsyn_34

PS4 Kullanıcıları

PSN: wolverineTR_EsEsKullanıcı Adı: angelus26
    PSN: aykuteskalen Kullanıcı Adı: sirkumsali
    PSN: batusarihan Kullanıcı Adı: Deorro4
    PSN: MACCA_53_Kullanıcı Adı:mustafa323
    PSN: Fibonacci_kcKullanıcı Adı:Fibonacci_KC
    PSN: Darknescool1907Kullanıcı Adı:Nightmare_00
    PSN: frtylzKullanıcı Adı:frt84
    PSN: kvadankpalKullanıcı Adı:kvadankpakal
    PSN: Zigizigi32 Kullanıcı Adı: Posmort3m
    PSN: y_carus Kullanıcı Adı:ares015
    PSN:EmreeTRKullanıcı Adı:GS_Emre
    PSN:wertymatKullanıcı Adı:wertymat

EVET ARKADAŞLAR BİLGİ VE PAYLAŞIMLARINIZI BEKLİYORUZ.

BİLGİ PAYLAŞTIKCA GÜZELDİR.

İYİ FORUMLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charizad -- 14 Kasım 2014; 23:59:30 >

• Yararlı bi konu olacaktır. Emeğine sağlık..
  • Zigizigi32 psn benide eklerseniz araniza katilmak isterim..yetti artik oynamak istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Yararlı bi konu olacaktır. Emeğine sağlık..

Teşekür ederim

Hangi Platformda oynayacaksın.
  • Ps4 psn id: aykuteskalen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 psn id:batusarihan

• Listeye ekledim arkadaşlar,
  • Ps4 de ön sipariş verdik bakalım.
  • PS4

PSN : MACCA_53_

• MyClub Nedir?

Oyunun bizlere verdiği takım ile oynayarak, GP (oyun puanı) ve gerçek para ile daha iyi AJANLAR,teknik direktörler ve futbolcular ile düzenlemeye çalışacağımız bir mod.

MyClub'ı Master Lig Online'dan ayıran ilk özellik direk göze çarpıyor.

Master Lig Online'da AJANLAR ve teknik direktörler olmadan kupalara katılarak ve maçlar yaparak,takımımızı geliştiriyorduk.

MyClub'da ise daha gerçekçi olması adına,önce AJANLAR daha sonra teknik direktörler ve teknik direktörlerin taktiklerine ve AJANLARIN kalitesine göre futbolcular ile takım oluşturuyoruz.

Bu ufak karşılaştırma dışında MyClub'ı Online Master Lig'den ayıran bir çok özellik ve gelişme var.

AJAN (Agent) nedir? ne işe yarar? Bununla ilgili çok bilgi var araştırıp en anlaşılır halini hazırlamaya çalışacağım.

Bir sonraki paylaşım AGENT yani oyunda takımımızın oluşumunda en önemli rolü oynayacak olan AJANLAR hakkında olacak...

MyClub ile ilgili bir çok bilgiyi,araştırmalar sonucu bir çoğunu burada RESİMLİ anlatımlarla paylaşmaya ve yeni başlayan arkadaşlara kolaylık açısından ileride zorluk çekmemeleri için konu başlığına eklemeye çalışacağım.

• Hayırlı olsun.
  • Benim gibi Fifa ultimate team oyuncuları için fut ile benzerliklerini ve farklılıklarını da açıklarmısınız. Çünkü FUT oyun modu iyi ancak bu momentum insanı çıldırtıyor ve alternatif olursa birçok insan bırakır FUT u.

• Konu için emeğine sağlık bilgiler anlaşılır ve göz yormayacak biçimde yazıldığı için okumak yormuyor konunun faydalı olacağını düşünüyorum

Ps3 psn efhannyldz

@Hsyn_34

• quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

Konu için emeğine sağlık bilgiler anlaşılır ve göz yormayacak biçimde yazıldığı için okumak yormuyor konunun faydalı olacağını düşünüyorum

Ps3 psn efhannyldz

@Hsyn_34

Teşekürler listeye ekledim.
  • Online ne zaman açılacak bilen var mı ?
  • Teşekür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafan

Online ne zaman açılacak bilen var mı ?

Arkadaşlr bnde çok merak ediyorm bilgisi oln varmı
  • AJAN (Agent) nedir? ne işe yarar?

AJAN kısaca özetleyecek olursak günümüzdeki futbolcu transferlerinde ki gibi aracılık yapan bir nevi yardımcı veya scout gibi birşey siz bunu nasıl adlandırmak isterseniz öyle adlandırabilirsiniz.

İlk etapta takımımıza AJAN alıyoruz akabinde bu AJAN sayesinde takımımıza teknik direktör ve futbolcu kazandırıyoruz,

AJANlarınız ne kadar kaliteli olur ise takımınıza kazandıracağı futbolcular da okadar kaliteli olacaktır.

Tanıtım videolarında ilk seviyedeki ve son seviyedeki AJANlar hakkında bir kaç kare ve bilgi gösteriliyor.

Aşşağıdaki resimde 3yıldızlı bir AJANı ele alan bir resim mevcut,bu resim ile ilgili araştırdığım videolar ve çevirilerde ki bilgiler ise bu AJANların takımınıza %7 ihtimal ile 75 overall ve üzeri futbolcu kazandırabileceği yönünde,

Üst düzey AJANların ise takımınıza 75 overall ve üzeri futbolcu kazandırma olasılığı ise %100 olarak belirtilmiş.

Bir diğer bilgi ise bu AJANları almak için 10.000 GP (Game point) veya gerçek para ile almış olduğunuz 250 coins'e ihtiyaç vardır.

AJANlar ile ilgili bilgileri de bu şekilde derlemeye ve paylaşmaya çalıştım.

Bir sonraki paylaşım ise GP (GAMEPOİNT) ile ilgili...

• Tüm online modlar ile ilgili bir bilgi göremedim,fakat MyClub online ayın 20'sinde açılacak deniyor.

@zafan@efehanpes
  • Teşekürlr kardeşm

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.