Şimdi Ara

KONU SİLİNSİN NİSSAN ALMERA 2002 1.5 COMFORT ALINDI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güzel araba hocam Almera. Lpg uyumu da iyidir. Benim komputeste soktuğum da Almeraydı, adam kazalı olduğunu söylemedi, kompütestte çıkınca almaktan vazgeçtim. Bu fiyat aralığında en uygunu diyebilirim. Tekna donanımlısına bak en dolusu o
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    hocam tekna için malesef butcem elvermiyor 2002 1.5 comfort sedan için yarın gıdecegım ınsallah bır sıkıntı cıkmazda nasip olur bana hidrolid dıreksıyon klima 2 airbag yetıyor arabanın goruntusu cok hosuma gıttı nedense ısındım yanı sızce motor testımı yaptırayım sadece yoksa komple expertiz raporumu alıyım ? kazalı olup olmadıgı şase dırek podyede ıslem oynama oldugu nerde anlaşılır
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    Komputest hepsini söyler. İskitlerdeki yer her şeyini söyledi, hatta kuzenim de burası baya iyiymiş buraya gelelim bi daha işimiz düşerse dedi. Boyasına, şasiye, şanzımana motora hepsine baktılar 100 liraya. Benim baktırdığım arabada sahibi kazalı olduğunu bilmiyormuş kompütestte ortaya çıktı. Kompütestçi, adamın yanında 1500 lira daha inerse al yoksa alma dedi. Araba temizse üzmez benim de çok beğendiğim bi model. Ben hatchbacki çok beğeniyorum
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Gözünü sevim şuranın adını falan bi bakta öğren hocam yarın sabah alıp goturcem bende oraya gıdıyım fıyatıda uygunmuş gayet satıcı bana 256 tl lık bı kayıt cıkıyor sadece dedı ben şasi numarasından sorgulattım 5664 e 3 adet ktt cıkıyor rakam yok km orjinal oynama yok ama şuranın adını bı ınternetten falan bakıp ogrenırsen bana buyuk ıyılık yapmış olursun beklıyorum iskitlerde 1 tane yokki var bu işi yapan senın gıttıgın yer onemlı
  • Sigortasını yaptıramayacağın arabayı alma, elindeki satış kağıdı 1 ay boyunca geçerli oluyor sonrasında sıkıntınçekersin.
    Ayrıca daha düşük km bir araç bakabilirsin.
    Yakın zamanda bende 143 bin km skoda fabia aldım 2007 model 1.4 dizel 22 e almıştım
    Ayrıca sigorta konusunda, eğer yaşın genç ise sağlam bir sigorta ücreti çıkacaktır. Ağustos ayında sigortaya %100 ün üzerinde zam gelmiş diyebilirim. Bazı tanıdıklarımıa bodrumda yaşı gnç ve ilk arabası yaklaşık 1000 tl sigorta üxcreti veriyorlar.

Yakın zamanda motor aldım ve çıkartılan ücret 600 lira bazı sigortalar, ortalama fiyat ise 300 düşün... 1 sen öncesinde başka bir motor için 180 lira vermiştim gerisini hesab et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih33yucel -- 31 Ekim 2015; 1:37:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih33yucel F kullanıcısına yanıt
    sigortasını yaptıramayacagım araba nasıl oluyor yani ? satış kağıdı 1 ay boyunca geçerli derken 1 ay ıcerısınde yaptırabılırsın yanı oylemi 3 adet ktt gorunuyo şasi sorgulamasında ama rakam yok yrn sıgortacıdan baktıracagım
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykouz

sigortasını yaptıramayacagım araba nasıl oluyor yani ? satış kağıdı 1 ay boyunca geçerli derken 1 ay ıcerısınde yaptırabılırsın yanı oylemi 3 adet ktt gorunuyo şasi sorgulamasında ama rakam yok yrn sıgortacıdan baktıracagım

Sigortasını param yok diye 1 ay sonra yaptıracam demişsin, o yüzden hemen sigorta yaptıramacağın araba dedim. Biraz daha biriktir.

Noterden alacağın satıl belgesi 1 ay geçerli, 1 ay sonrasında nasıl bir prosedür uygulanıyor bilmiyorum ama ekstradan bir iş ve bedava olduğunu sanmam.

Ayrıca yukarıdaki mesajımı editlemiştim sigorta fiyatları konusunda o yüzden tekrar bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önden 10.000 hasarlı araba alınmaz. Hele galeriden hiç alınmaz. Sen 200.000'deki Vectra B'yi beğenmiyorsun da baktığın araba 170.000'de önden 10.000 hasarlı, galeri asla bir şeyi ucuza satmaz, satıyorsa bir sıkıntısı vardır.
  • Expertize sokmadan alma derim araç komple boyalı olabilir. Bu model için 20500 ucuz kaçıyor. Expertizde başka sıkıntı varsa fiyatı düşecektir. Expertizde 100 lira bir şey o riske girme. Motorda bile sıkıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

quote:

Sigortasını param yok diye 1 ay sonra yaptıracam demişsin, o yüzden hemen sigorta yaptıramacağın araba dedim. Biraz daha biriktir.

Noterden alacağın satıl belgesi 1 ay geçerli, 1 ay sonrasında nasıl bir prosedür uygulanıyor bilmiyorum ama ekstradan bir iş ve bedava olduğunu sanmam.

Ayrıca yukarıdaki mesajımı editlemiştim sigorta fiyatları konusunda o yüzden tekrar bak.

Hocam o kağıt 10 gün geçerli. Biz de geçenlerde araç aldık 10 gün dediler bize.

Ayrıca sihorta fiyatları uçmuş. Yaşım 22 üzerime alınan 2.araba daha evvelden alıp satmıştık bir tane her neyse en ucuz axa sigorta verdi 1200 e yaptırdım sigortayı. Diğer sigorta şirketleri 1500 den açtı kapıyı 2500 r kadar gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih33yucel

quote:

SigortasıZ araçla trafiğe çıkamazsin
    Çıktığın yakaladigin an araba bağlanır
    Satis devir kagidinin Geçerlilik süresi 15 gündür
    15 gün içersinde arabayi kullanmadan sigorta yaptirmalisin
    Başıma geldi bu olay ordan biliyorum
    15 günü filan bekleme arabayi aldığın an sigorta işini yaptitmalisin
    Arabayı baglarlar ilk sorgulamada

• ramazan bey yine iyi sabırlıymış ben olsam çoktan satmıyorum derdim.
  • 18.750 De ben yazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

ramazan bey yine iyi sabırlıymış ben olsam çoktan satmıyorum derdim.

Sen kimin yanindasin guzel kardesm.para kolay kazanilmio galericinin eline dusmemissin hic anlasilan yada kendin bu isin icindesin 20.500 den 20 ye inmedi adam duz olsun diye bi afedersn kicini yalamadgmz kaldi sahtekar insanlar bunlar 10 lira ondn hasarli arabaya istedigi fiyat duzgn hatasizlara istediginden 3-4 bin az hakmi revami bu smdi blip blmedn konusuyosun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben satıcı olsam 20nin altına satmazdım
  • haykouz H kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben sana kolay para kazanıyorsun demedim. kimse kolay kazanmıyor orası ayrı mesele. adam belli bu işin ticareti yapıyor bu kadar diretmeye ne gerek var artı araba hasarlı o kadar zorlayacak bir durum da yok hani nadide bir parça olsa anlarım . bence her şey de bir hayır var öyle düşün olmuyorsa zorlama . ben bu işin içinde değilim bende senin gibi tüketiciyim bu arada.
  • 20 verdim zaten vermedi keriz arıyor hiç baktırmıcak sorgulamıcak dırek elını sıkıp 200-300 aşağısına verecek ne kadar bılıncsız cahıl bır toplumuz cogu ınsan emınım arabayı gostermıyor bıle karsısındakıne guvenerek
  • Sizin gibi davranana ben de satmazdım arabamı. Fiyati dusurmek zorundaymis gibi davraniyorsunuz. Butcenize uygun modellere bakin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ah güzel istanbul

ramazan bey yine iyi sabırlıymış ben olsam çoktan satmıyorum derdim.

Sen kimin yanindasin guzel kardesm.para kolay kazanilmio galericinin eline dusmemissin hic anlasilan yada kendin bu isin icindesin 20.500 den 20 ye inmedi adam duz olsun diye bi afedersn kicini yalamadgmz kaldi sahtekar insanlar bunlar 10 lira ondn hasarli arabaya istedigi fiyat duzgn hatasizlara istediginden 3-4 bin az hakmi revami bu smdi blip blmedn konusuyosun

Adama niye sahtekar diyorsun mal belli fiyat belli.

Piyasasından 3-4 bin düşüğüne verdiğini söylüyorsun daha ne yapsın adam

• quote:

Orijinalden alıntı: MD Chucky

Sizin gibi davranana ben de satmazdım arabamı. Fiyati dusurmek zorundaymis gibi davraniyorsunuz. Butcenize uygun modellere bakin.

benim davranışım normal bir insan normal bir satıcı için geçerli değildi bu galerici tayfasına sizin hiç işiniz olmamış anlaşılan şu durumda bile 3 kuruş için sineğin suyunu cıkararak alım yapan galeriden yanasınız ya ne dıyım sıze başka araba aldım zaten teşekurler
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.