Şimdi Ara

İngilizce öğreniminde devrim niteliğinde bir çalışma!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
51
Favori
15.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bu konuyu ilk açtığımda sizlerin ingilizce öğrenimine katkıda bulunmak için bir çalışma paylaşmıştım.
    Konuyu açtıktan kısa bir süre sonra bazı nedenlerden dolayı paylaşımı kaldırmıştım.

Bugün sizlere çok kapsamlı bir çalışmadan bahsedeceğim. Bundan kısa bir süre önce Türkiye kaynaklı ücretsiz paylaşım yapan bir internet sitesinden güzel bir örnekler paylaşıldığını gördüm. Ben bu çalışmayı Bilgisayar üzerine geçirdiğim de yaklaşık 500-600 sayfa bir çalışma ortaya çıktı. Ben bu çalışma üzerinde herkesin dil öğreniminde katkı sağlayacağını düşünerek yaklaşık 6 saat boyunca metinler üzerinden düzenleme de bulundum. 500-600 sayfalık dosyaları 118 sayfaya indirmeye başardım. Bu çalışma A1-A2-B1-B2 düzeyinde cümleleri kapsayan her bir cümle içerisinde 1 farklı kelime barındıran 3000 cümle içerisinde 3000 yeni kelime barındıran bir çalışmadır. Kelimeler Oxford Üniversitesi çalışmalarından alınmıştır. Sizler okurken 1 cümle okurken aslında 1 kelime öğrenmiş olacaksınız ve 3000 cümle olduğu için 3000 kelimeyi okumuş olup, öğreneceksiniz. Bu belge dışında kelime öğrenmenize gerek yoktur. Belgemizin ilk yarısı A1-A2 dil bilgisi düzeyinde cümleler barındırır. Diğer yarısı ise B1-B2 seviyede cümleler barındırır. Bu belgeyi çalışırken Senelerdir öğrenilemeyen dilbigisini, yüksek kelime bilgisini, yazmayı ve (farkında olmadan ingilizce konuşmaya) başlayacaksınız.

Nasıl çalışacağım?

118 sayfalık belgeyi günde 1 defa baştan sona hızlı bir şekilde okuyacaksınız. Tahmini en az 2,5 saat sürecektir.
    Okumaya çalıştığınızda anlama gayretinde bulunmayın çünkü beyin okuduğunuz cümleleri tanımaya çalışacaktır.
    ilk 4 günden sonra okuduğunuz cümleler aklınıza ve gözünüzün önüne geldiğini göreceksiniz.
    Eğer günde 1 defa okur, her gün düzenli okursanız 1 ayda dil sorununuz çözüldüğünü göreceksiniz.
    Kendinize güveniniz ve başarabilme istediği olmalı.

ve arkadaşlar işin en güzel tarafı bu sistemi, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Flemenkçe ve İtalyanca üzerinde çalışmalar yapmaktayım.

Alternatif İndirme link:

https://turbobit.net/tzt8l2y206t0.html?short_domain=turbo.to

https://www.dosyaupload.com/jbxA

Teşekkürü çok görmeyin, Konuyu öne getir butonuna basmayı unutmayın :)

Dosya Görüntüsü:

İngilizce öğreniminde devrim niteliğinde bir çalışma!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhacker09x -- 13 Ağustos 2019; 3:23:6 >

• Hocam indiriyorum. Umarım içine keylogger koymamışsınızdır.

Edit: Link uçmuş. Buraya ekleyeyim de milletin hayır duasını alayım.
    Google drive link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetNY -- 9 Ağustos 2019; 3:57:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Bakalım

• Rumuzunuz da çok güven veriyor doğrusu.
  • Teşekkürler hocam.
  • Elinize sağlık
  • Tel den inmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rar açılmıyor bende hocam. Neden bilemedim
  • loradona kullanıcısına yanıt
    Bende de hata verdi

• Hocam linux kullanıyorum. Terminalden çıkartmada sorun olmadı ama arayüz nedense açmıyordu tuhaf
  • #2 yazandan indirdim sıkıntı çıkmadı. Ekitap klasörüme koydum vakit bulursam bakacağım :)

Teşekkürler... (kullanıcı adını yeni gördüm. Virüs trojen filan yoktur inş. )

edit:avast kullanıyorum bişey bulmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbalx -- 6 Mart 2019; 15:4:47 >
  • Google, yandex, one drive hepsinden daha uzun soluklu dayanır bu sitelerin

• Rar dosyasını açabilen biri drive a yada yandexe kaydedebilir mi ? Açılmıyor bir sorun var sitelerden kaynaklı muhtemelen.
  • Patlayan var mı?

• Hauahaua. Ne ilginçtç bi konu

• Çok teşekkür ederim

• Teşekürler

• Bilgisayarım hacklendi sakın indirip açmayın

şakaydı ama o nick ile indiremezsin bana dosya
  • quote:

Orijinalden alıntı: acelilctl

Bende de hata verdi
    işlem basarıyla gerçekleşti o zaman
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.