Şimdi Ara

Konu silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
6.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurallara uyarsan evrakların tam olursa kimse ceza yazamaz.bizim insanımız kendinde kabahati hiç bulmaz.dubalama yapilmis orda polis olduğu belli halen kemeri takmaz elinde telefonla yanına kadar gelir.sonra yazınca devletin paraya ihtiyacı var der başlar:) 170 'le radara düşer yolu yapanı suçlar.cezalarin arttığını haber izleyen herkes bilir ona gore tedbirini alır.ama senin abarttigin gibi ceza bonbandirmani olacak diye bir şey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsln

Kurallara uyarsan evrakların tam olursa kimse ceza yazamaz.bizim insanımız kendinde kabahati hiç bulmaz.dubalama yapilmis orda polis olduğu belli halen kemeri takmaz elinde telefonla yanına kadar gelir.sonra yazınca devletin paraya ihtiyacı var der başlar:) 170 'le radara düşer yolu yapanı suçlar.cezalarin arttığını haber izleyen herkes bilir ona gore tedbirini alır.ama senin abarttigin gibi ceza bonbandirmani olacak diye bir şey yok
    Kesinlikle

Yalnız ben 170 yapsamda polis ceza kesmesin arkadaş çünkü param yok işimde yok

Mesela geçen ankarada bu ankamallın oradan şaşmaza giden yol var orada 140la kameralardan geçtim Allahtan ceza yazılmadı belkide devlet işsiz olduğumu biliyor o yüzden yazmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• güvenilir bir markaya git hocam, güvenlikçi konusunu istismar eden çok şirket var haberin olsun, doğru ama pederin dediği, araç çevirme olayları bir tık artmış gibi, lakin bunun devamlı olmayacağının garantisi yok ve bu iyi bir şey ülke sağlığı açısından.

• Ülkemizde malesef garibana var sadece cezalar. Yolda giderken goruyorum cok yanlis olmasina ragmen en basit emniyet seridini kullanan luks araclari cevirmiyorlar cakarli veya cakarsiz. Malesef Arada bende kullaniyorum emniyet seridini :) Gecen bi S350 giderken arkasina takıldım arkamızada kırmizi bir nissan micra takildi. Cevirmenin onunden gectik polisle gozgoze

Geldigim halde gozlerini kacirdi benide ondeki s classe yi de cevirmedi. Arkadaki micrayi aldi tabi. Onun disinda 1 aydir gozlemledigim cevirmelerin onunden geciyorum surekli bakip kafasini ceviriyorlar. Suanki aracım 8 aydir bende birkere cevirmeye girmedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

güvenilir bir markaya git hocam, güvenlikçi konusunu istismar eden çok şirket var haberin olsun, doğru ama pederin dediği, araç çevirme olayları bir tık artmış gibi, lakin bunun devamlı olmayacağının garantisi yok ve bu iyi bir şey ülke sağlığı açısından.
    Tepe prime güvenlik iyi yer, sertifikayı aldıktan sonra bir sitede güvenlik olsam tv izleyerek vaktimi doldurup ay sonu 2k maaş alsam sonunda devlete girsem 2.5k maaş alsam ne güzel olur, çok çalışmayı seven biri değilim evim var bide 500l verip e90 3.20d alayım yeter bana, alkolede tövbe ettim Allah nasip ederse bizimkiler villa alacak oraya bir kangal kedi evde papağan bide benim gibi sevgilisi olmamış hıyar bir hatun bulursam yeter bana.

Dua et Bekir hocam gerçekleşsin hayallerim.

• masty45 M kullanıcısına yanıt
    Aynı gün içerisinde şendil önü radar- 5m migros önü de çevirme - Saruhan otel kavşakta yunus- merkez efendi kavşakta yunus- eski garaj kavşakta yunus- yeni garaja giderken BP ercoş petrol önü radara denk geldim ayrıca yine aynı gün alaybey cumartesi pazarı üst köşede yine yunus ve Sultan camii kavşakta ekip çevirme yapıp kemer kontrolü yapıyordu. Yunuslar yine motorcu çeviriyordu.

Tabiki farklı saatlerde gördüm bu ekipleri sadece radarlar aynı saatteydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Material-Engineer -- 14 Kasım 2018; 13:2:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bende trafik polisiyim bana böyle bir emir gelmedi.baban nerden almis istihbaratı.isimiz yok ceza yazmak için vatandaşla mi ugrasicaz.yanlis bilgi veriyorsun insanları polislere karşı kinlendiriyorsun.

Alıntıları Göster
    cam filmine ceza yazılmıyor artık değil mi? ön camda koyu filmli ceza yazmazlar de mi?
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Cam filmiyle ilgili şu an bir yazı yok ceza yazılabilir ancak on cam filmine yazılır yada sokmeni isterler.genel olarak cam filmine karisilmiyor.

• quote:

Bende trafik polisiyim bana böyle bir emir gelmedi.baban nerden almis istihbaratı.isimiz yok ceza yazmak için vatandaşla mi ugrasicaz.yanlis bilgi veriyorsun insanları polislere karşı kinlendiriyorsun.

Alıntıları Göster
    çekicilerden insanlar çok şikayetçi. araca zarar verilmesi, yolu hiçbir şekilde kapamamasına rağmen ceza yazmak yerine aracın çekilmesi, araç seçilirken seçici davranılması, otoparkçılarla işbirliği yapılması v.s. bu konuda emniyetin bir çalışması var mı?

• Allahım, alfa kulunun dileklerini gerçekleştirmeni niyaz ederem. aminel suriya

geçen gün ptt kargosu geldi, çocuk Türkçeyi kıt kanaat konuşuyor ama ptt ye girmiş, bence sen bu rakiplerini ekarte edebilirsen her yere gelirsin.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Otopark konusu valiliğin belirlediği firmalarla çalışılır o yuzden otoparkcilarla anlaşma yapılamaz.ben kazalara bakarım bolgeciyim şehir içini açıkçası pek bilmem

• quote:

Otopark konusu valiliğin belirlediği firmalarla çalışılır o yuzden otoparkcilarla anlaşma yapılamaz.ben kazalara bakarım bolgeciyim şehir içini açıkçası pek bilmem
    neyse. vardır sizin de bildiğiniz, şikayetçi olduğunuz konular muhakkak. kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustOffer

Öyle bir şey yok. Polis kazalara yetişemiyor zaten işi gücü yok cezayla uğraşamaz.
    he yok.4 yıldır hergün gidip geldiğim 15 km lik yolda 3 tane radar var hiç biri de eski yerinde değil sotede saçma sapan yerlerde.dün gördüm 50 km hız sınırı tabelasını koymuşlar altına da radar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Allahım, alfa kulunun dileklerini gerçekleştirmeni niyaz ederem. aminel suriya

geçen gün ptt kargosu geldi, çocuk Türkçeyi kıt kanaat konuşuyor ama ptt ye girmiş, bence sen bu rakiplerini ekarte edebilirsen her yere gelirsin.
    Eyvallah Bekir hocam Allah herkesin hayırlı dileklerini kabul etsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Tepe prime güvenlik iyi yer, sertifikayı aldıktan sonra bir sitede güvenlik olsam tv izleyerek vaktimi doldurup ay sonu 2k maaş alsam sonunda devlete girsem 2.5k maaş alsam ne güzel olur, çok çalışmayı seven biri değilim evim var bide 500l verip e90 3.20d alayım yeter bana, alkolede tövbe ettim Allah nasip ederse bizimkiler villa alacak oraya bir kangal kedi evde papağan bide benim gibi sevgilisi olmamış hıyar bir hatun bulursam yeter bana.

Dua et Bekir hocam gerçekleşsin hayallerim.

Alıntıları Göster
    valla hatunlar işşize gelmiyor,benımde bırıkmısım var evde var çalışmadan da geçinirim iyi şekilde ama asgari ücretlede olsan calısıcaksın diyor.

• JustOffer kullanıcısına yanıt
    He yok he. Drone ile ceza kesmek nedir onu bir anlat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ysnsln kullanıcısına yanıt
    Yol mühendislerine de iş düşüyor, şeritleri biraz daha dar yapsalar, S şeklinde virajlar olsa hız yapamaz sürücüler ama düm düz yol, şerit genişliği de nerdeyse 4 metre olan yerlerde bir anda 50km hız sınırı tabelası çıkınca sürücüyü de zora sokuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustOffer -- 14 Kasım 2018; 14:44:51 >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.cok şey varda yapacak bir şey yok.hayirli gunler

• quote:

Alıntıları Göster
    Bundan 1,5 ay önce genç bir trafik polisi "abi neden kemer takmıyorsun, inan dün sabah genelge-talimat geldi, kemere sürekli ceza yazacağız" dedi. Bende "kardeşim haklısın ama şehir içi trafik zaten ağır aksak gidiyorum, bunaltıyor" dedim. Genç arkadaş haklıydı.

Gel gelelim o olay üzerinden 15 gün geçti, 3 er gün arayla kemer cezası yemişim. Hatta bir tanesinde kemeri taktığıma eminim.

Cezayı yazan memur arkadaş adliye önündeki trafik polisi, şans eseri yakaladım, durumu izah ettim.

"Valla dostum o aralar sürekli ceza yazdım kemere, bundan sonra beni görünce kemeri göster" şeklinde söyledi. Gülüştük...

Yani başlık sahibi arkadaş doğru söylüyor...

Ankarada çatır çutur kemere ceza yazıyorlar, daha önce (2003'den beri ehliyetliyim) kemer cezası yememiştim, 1 hatfada 2 tane yedim...

Milleti kinlendirecek bir durum yok, ceza yazılması yönünde talimat var. Burada hatalarda olabilir, doğrularda...

HATA OLAN KASA BOŞALDI DİYE BİZİM CEBE GÖZ DİKİLMİŞ OLMASI...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Bundan 1,5 ay önce genç bir trafik polisi "abi neden kemer takmıyorsun, inan dün sabah genelge-talimat geldi, kemere sürekli ceza yazacağız" dedi. Bende "kardeşim haklısın ama şehir içi trafik zaten ağır aksak gidiyorum, bunaltıyor" dedim. Genç arkadaş haklıydı.

Gel gelelim o olay üzerinden 15 gün geçti, 3 er gün arayla kemer cezası yemişim. Hatta bir tanesinde kemeri taktığıma eminim.

Cezayı yazan memur arkadaş adliye önündeki trafik polisi, şans eseri yakaladım, durumu izah ettim.

"Valla dostum o aralar sürekli ceza yazdım kemere, bundan sonra beni görünce kemeri göster" şeklinde söyledi. Gülüştük...

Yani başlık sahibi arkadaş doğru söylüyor...

Ankarada çatır çutur kemere ceza yazıyorlar, daha önce (2003'den beri ehliyetliyim) kemer cezası yememiştim, 1 hatfada 2 tane yedim...

Milleti kinlendirecek bir durum yok, ceza yazılması yönünde talimat var. Burada hatalarda olabilir, doğrularda...

HATA OLAN KASA BOŞALDI DİYE BİZİM CEBE GÖZ DİKİLMİŞ OLMASI...

Alıntıları Göster
    Gündemi takip eden biri kolay kolay ceza yemez.Bakan çıkıyor sürekli soyle olacak böyle olacak diye söylüyor:) ceza yaz diye talimat verilmez.Turkiye geneli kemere uygulama yapılacak denir 1 2 gun bakılır.Bu zaten gizli saklı degil ki.icisleri bakanı zaten söylüyor.kurallara uyarsanız size kimse keyfi ceza yazamaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.