Şimdi Ara

Konu Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
75
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    137 Mesaj
    Konu Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerbjkli -- 1 Haziran 2018; 14:18:6 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    X kişisinin aile durumu kötü olsun , gerekli eğitimini zar zor karşılasın , ailesiyle uğraşsın , hayatıyla , geleceğiyle uğraşsın diğeri de Y kişisi olsun babası bakan olsun. Y de yata yata gelsin. Bir gün bu X ve Y kişisinin yolları kesiştiği zaman tamam bazen X kişisi de öne çıkabiliyor ama genelde Y çıkıyor. Yani o şanslı Xler diyor ki çalışırsan olur , ama aslında çalıştığı için olmadı sadece olmasına izin verdiler. Yani bu boktan sistemde belki çok çalışırsan bir yerlere gelirsin ama 500lük çalışıp 300lük yere gelirsin.Çünkü 500ü yatarak birilerinin yemesi gerekiyor

Orijinalden alıntı: Death Note

X kişisinin aile durumu kötü olsun , gerekli eğitimini zar zor karşılasın , ailesiyle uğraşsın , hayatıyla , geleceğiyle uğraşsın diğeri de Y kişisi olsun babası bakan olsun. Y de yata yata gelsin. Bir gün bu X ve Y kişisinin yolları kesiştiği zaman tamam bazen X kişisi de öne çıkabiliyor ama genelde Y çıkıyor. Yani o şanslı Xler diyor ki çalışırsan olur , ama aslında çalıştığı için olmadı sadece olmasına izin verdiler. Yani bu boktan sistemde belki çok çalışırsan bir yerlere gelirsin ama 500lük çalışıp 300lük yere gelirsin.Çünkü 500ü yatarak birilerinin yemesi gerekiyor

Benim babam hapiste 2 yıldır görmüyorum kardeşim annemde itü mühendislikten mezun oldu şimdi işsiz kaldı yani durumun ne olursa olsun sen eğer kararlı isen hiç birşey önünde engel değildir!

• Yarbay
    4886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: omerbjkli

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

Benim babam hapiste 2 yıldır görmüyorum kardeşim annemde itü mühendislikten mezun oldu şimdi işsiz kaldı yani durumun ne olursa olsun sen eğer kararlı isen hiç birşey önünde engel değildir!

baban hapisteyken annenin itüden mezun olmasından mı bahsediyorsun yoksa sen mi bir şey yaptın ondan bahsetmemişsin ?

• Teğmen
    137 Mesaj

yani demek istediğim umudumuzu hiç kaybetmemek bizim durumumuz ne kadar kötü olursa olsun biz kendimizin umutlarını asla kaybetmiyeceğiz ben daha 10.sınıfım benim yapabilceğim şeyler ingilizcemi geliştirmek ve derslerimi düzenli çalışmak
    |
    |
    Death Note kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yani demek istediğim umudumuzu hiç kaybetmemek bizim durumumuz ne kadar kötü olursa olsun biz kendimizin umutlarını asla kaybetmiyeceğiz ben daha 10.sınıfım benim yapabilceğim şeyler ingilizcemi geliştirmek ve derslerimi düzenli çalışmak

programlama dili de öğren
    |
    |

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

Gaza geldik ve gaz bitti okul bitmeden

bittiyse pompalat kardeş :D

quote:

Orijinalden alıntı: TheSilentGhost-T

Gaza geldik ve gaz bitti okul bitmeden

bittiyse pompalat kardeş :D

Gaza getir okul bitene kadar yetsin ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.