Şimdi Ara

Konu Silinebilir - Profilo CMG140DTR Çamaşır Makinesi ( 1500,00 Tl ) 9 kg 1400 devir A+++ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
6.494
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sadece stoğumuzda bulunan ürünler mağazalarımız olduğu bölgerelere satabiliyoruz bu model için.
    Modelin üretimi bugün itibari ile bittiğinde fabrikadan müşteri adresine sipariş almıyorlar artık.
    Muadil ürün çıktığında bilgisini paylaşıyor olacağım.
    Saygılar.

Arkadaşlar ürünle ilgili stoğumuz tükenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 27 Ağustos 2018; 16:45:48 >
  • Serdar Bey ile alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz,ben bu çamaşır makinasını ve bulaşık makinasını aldım 2 hafta önce sonradan adrese teslim edilmek üzere çamaşır makinası üretimden kalkınca farklı bir model önerdi ben de onu kabul etmeyince 10 dakika içinde bedel iadesi yaptı kartıma hiç işi yokuşa bile sürmeden,bu yüzden tavsiye ederim kendisini
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1400 sıkıntılı mı aceba neden 1200 e dönüyorlar; bir de bu modelde +4 yıl garanti 249 tl demişti servis yakın zamanda
  • Hocam kargo dahil Ankaraya 1500 olursa 1 adet alabilirim
  • tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Sanırım diğer 1400 devirlerin satışını çok etkilediğinden böyle bir şey yaptılar.
    Değilse 1400 devir de sorun yaşayan yok.

+ 4 Yıl garanti fiyatları değişebiliyor; 200-250 tl arasında.
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Ankara'ya bu ürünü satamam. Şehir dışlarına direkt Çerkezköyden müşteri adresine göndertiyoruz.
    Şuan üretimi bittiğinden bu model için bu imkaansız.
  • Hayırlı işler, İzmir Ödemiş gönderiyor musunuz?
  • Serdar Bey, Istanbul ici icin bir adet bu makineye ihtiyacim var. Elinizde var mi ve fiyat nedir?
  • Merhabalar;

Profilo CMG140DTR

Bu makinanın hala satışı varmıdır.
  • Tek kötü yanı beyaz olması. Sırf beyaz diye 9 kg 1200 devir olan gri modelini daha pahalıya almıştım evim için.
  • Arkadaşlar ürün stokları tükendi maalesef.
    Bu ürünle ilgili satışımız bitmiştir.

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.