Şimdi Ara

Konu Silinebilir - Profilo CMG140DTR Çamaşır Makinesi ( 1500,00 Tl ) 9 kg 1400 devir A+++

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
6.493
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ürün stokları tükendi maalesef.
    Bu ürünle ilgili satışımız bitmiştir.

Saygılar.

-----------------------------------------------------

Arkadaşlar ürün Çerkezköy stoklarında kalmadığından sadece mağazalarımızın olduğu bölgelere satabiliyoruz şimdilik.
    Ürün yerine muadili çıktığında paylaşıyor olacağım.

Profilo CMG140DTR Çamaşır Makinesİ 9 kg 1400 devir A+++

Nakit fiyatı karta taksit imkaanıyla;

1500,00 Tl

Not: 1450,00 Tl ye satabileceğimiz stoğumuz bittiğinden fiyat artışı olmuştur. Güncelleme: 23.07.18 14:45
    ----------------------------------------------------------------
    Ücretsiz teslimat yapılan şehirler:
    İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Uşak, Balıkesir, Edremit, Bodrum
    ----------------------------------------------------------------

Bilgi için;
    Serdar Çetin
    553 397 6676

Nakit fiyatı aşağıdaki kredi kartlarına komisyonsuz mail orderla taksit imkaanı.
    Konu Silinebilir - Profilo CMG140DTR Çamaşır Makinesi ( 1500,00 Tl ) 9 kg 1400 devir A+++

9 kg
    Enerji verim sınıfı: A+++ -30%
    En yüksek enerji sınıfı olan A+++'dan %30 daha tasarruflu
    Devir sayısı: 1400 dev./dak.

SilentPlus Motor, daha sessiz, daha uzun ömürlü, daha tasarruflu ve üstelik 10 yıl garanti sunar.
    EkoPlus, %50'ye varan enerji tasarrufu ve mükemmel yıkama sonuçları sunar.
    JetPlus ile seçili programın yıkama süresinde %65'e varan zaman tasarrufu sağlanır.
    EkstraEkle ile makinenizi çalıştırdıktan sonra unuttuğunuz çamaşırları ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 28 Ağustos 2018; 10:21:35 >

• Mart ayında 1300'e almıştım. Şimdi fiyatlar uçmuş.

Cihaz güzel. Şu ana dek sıkıntı çıkarmadı.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Enerji kampanyasına denk gelmişsiniz süper fiyat
  • 3 senedir kullanıyorum. Tık demedi. Çok memnunuz. O zamanlar 1180 TL (GG) idi. GG 100 TL bonus vermişti 1080 TL ye gelmişti. Hey gidi hey
  • comolokko41 C kullanıcısına yanıt
    Cihaz şuanda alınabilecek en mantıklı model,
    Bu modelin üretimi bitirecekler şimdi, üretimi bittiğinde karaborsa gibi azaldıkça fiyatı artacak.
    Siemensin su sebillerine dönecek iş 650 tl lik sebil şuan nette 1500 tl ye kadar dayandı.
  • biz de 3 yıldır kullanıyoruz üründen şüpheniz olmasın tam bir fiyat performans ürünü. 2-3 sene önce biz alırken ortalama 1200 civarıydı internette, bayilerde 1400'dü. enflasyon ve dolar kuru göz önünde bulunduğunda fiyat gayet iyi
  • Sıcak fırsatlarda ilk defa piyasa fiyatına göre az da olsa avantajlı bir firma kampanyasıyla karşılaşmış durumdayım.

Demek ki Melike olmadan bu iş yapılabiliyormuş.
  • 2 yıldır kullanıyoruz, son derece memnunuz. Alınabilecek mantıklı makinelerden biridir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bugün teslim aldım bir başka firmadan. indirimlerle 1500 e aldım n11 den
  • Bosch WFO 2062 Çamaşır makinesini 15 senedir kullanıyorum, memnunumda ama bunu görünce değiştireyimmi acaba diyorum.
  • 10 yıl motor garantisi demişsiniz normal garanti süresi ne kadar? Bir de garanti uzatma varsa bilgi verir misiniz?
  • Ulkede enflasyonun hangi boyutlarda oldugunu goruyorsunuz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: den

10 yıl motor garantisi demişsiniz normal garanti süresi ne kadar? Bir de garanti uzatma varsa bilgi verir misiniz?
    Merhaba, rutin garanti 3 yıldır.
    Dilerseniz servis +4 yıl uzatma yapıyor 220 tl gibi şuan fiyatı.
    GittiGidiyor üzerinden mağazalarımızın olduğu yerlere 1577 tl den yardımcı olabiliyorum.
    1500 tl ye direkt mağazamız üzerinden alabilirsiniz.
  • erenberkay kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın, güzel seçim
  • deniz10 kullanıcısına yanıt
    Değiştirecekseniz tam vakti, çünkü fiyatlar gerçekten değişecek.
    Ayrıca bu modeli tamamen üretimden kaldırıp 1200 devir olanına yöneltecekler insanları. fakat fiyat bundan daha pahalı olacak.
  • profilonun ürünlerini begeniyorum. ancak boya atma konusuna bir çözüm bulmalılar. 5 tane profilo ürünü aldım kendime ve yakınlarıma. Kullanım olarak sorunsuz ama hepsinde de boya atmalar basladı. Yer Karadeniz bu arada.
  • university U kullanıcısına yanıt
    Deniz'e nazır bir yerdeyseniz İzmir'de Güzelbahçe Karaburun taraflarında da oksitlenme olabiliyor maalesef havadan kaynaklı ne alırsanız alın belli bir oradan zamanla zarar görüyor.
    Öyle bir durum yok ise teknik servisle görüşün derim.
  • Diğer şehirlere kargo ücreti nedir. Mesela Edirne

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mufat kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    1450+50 tl şeklinde yardımcı olabilirim.
    Her karta taksit yapabiliriz bu fiyatı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.