Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefonu almayı düşünenlere duyurulur; xiaomi firması 4. çeyrekte türkiyeye gelecek onu bekleyin. Alacaksanız adam akıllı bir firmanın ürünleri daha uygun fiyatlara alın bunun gibi ÇÖPlere para vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam hangi ay gibi gelir xiami şirketi türkiye bütcem 900 lira arası olucak xiami ucuz oldugu kesinmi cünkü kasıma kadar telefonsuz kalcam
  • iPhone alın hayatınızı yaşayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: game-thrones

hocam hangi ay gibi gelir xiami şirketi türkiye bütcem 900 lira arası olucak xiami ucuz oldugu kesinmi cünkü kasıma kadar telefonsuz kalcam

Hocam firma o konuda ser verip sır vermiyor sadece 4. çeyrekte demişler. Hocam yeni model mi4 16 gb versiyonu 900-1000 lira civarı bir fiyat olur gibi. Tabi bu kesin olan birşey değil benim tahminim. Mi4 modelini araştırın sonra bi de discovery 2 ile kıyaslayın. Bence beklemeye değer.

• CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    Yok artık hocam vurmamışınız direk öldürmüşünüz iphone alacak adamın burda ne işi var.

• Elinde cihaz olan birisi Ayarlardan Cihaz Hakkında/Telefon Hakkında menüsü altından Durum'a tıklayarak cihazının WLAN MAC adresi kısmındaki numaranın ilk 6 hanesini buraya yazabilir mi ya da o numarayı Google'da arayarak üretici adını söyleyebilir mi? Bu şekilde üreticiye ulaşabiliriz, mevcut Discovery telefonumda bu numara b8:b4:2e şeklinde, bunu aratınca da Gionee firması üretimi olduğunu tespit edebiliyoruz telefonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Elinde cihaz olan birisi Ayarlardan Cihaz Hakkında/Telefon Hakkında menüsü altından Durum'a tıklayarak cihazının WLAN MAC adresi kısmındaki numaranın ilk 6 hanesini buraya yazabilir mi ya da o numarayı Google'da arayarak üretici adını söyleyebilir mi? Bu şekilde üreticiye ulaşabiliriz, mevcut Discovery telefonumda bu numara b8:b4:2e şeklinde, bunu aratınca da Gionee firması üretimi olduğunu tespit edebiliyoruz telefonun.

Alcatel idol x+

• quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

Bu telefonu almayı düşünenlere duyurulur; xiaomi firması 4. çeyrekte türkiyeye gelecek onu bekleyin. Alacaksanız adam akıllı bir firmanın ürünleri daha uygun fiyatlara alın bunun gibi ÇÖPlere para vermeyin.

Yok hocam boşver ses çıkarma baksana benim mesajı eksileyenlere adamlar razı yani kazıklanmaya.
    Arkadaşlar son kez yazıyorum birdahada direk olarak benimle ilgili birşey olmadıkça yazmayacağım yazık paranıza 888 tl para çok para psikolojik sınırda kalmış ama 12 tl daha koyun 900 tl yani aşırı fazla.888 tl buna vereceğime Elite Lite alırım.Elitedeki snapdragon bundaki MTK yı 10 kere tokatlar.Önceki mesajdaki arkadaşın dediğine bakmayın siz 2 ghz muhabbeti filan boş muhabbet daha önce burada bilgi alışverişinde bulunduk ve bu telefondaki 8 çekirdekli 2 ghz işlemci Snapdragon s600 kadar bile performans veremiyor.Hepinize iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

quote:

Elinde cihaz olan birisi Ayarlardan Cihaz Hakkında/Telefon Hakkında menüsü altından Durum'a tıklayarak cihazının WLAN MAC adresi kısmındaki numaranın ilk 6 hanesini buraya yazabilir mi ya da o numarayı Google'da arayarak üretici adını söyleyebilir mi? Bu şekilde üreticiye ulaşabiliriz, mevcut Discovery telefonumda bu numara b8:b4:2e şeklinde, bunu aratınca da Gionee firması üretimi olduğunu tespit edebiliyoruz telefonun.

Alcatel idol x+

Evet araştırmam sonucunda en yakın bu cihazı buldum ancak ön kamera o cihazda 2 MP, bu noktada kafam karıştı ayrıca Alcatel'in bu cihazının bir altı olan Idol X ülkemizde satılıyor, firmanın böyle bir adım atması biraz mantıksız geldi bana. Tabii bu kadar benzerlikle de başka bir cihaz olması zor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

quote:

Alcatel idol x+

Evet araştırmam sonucunda en yakın bu cihazı buldum ancak ön kamera o cihazda 2 MP, bu noktada kafam karıştı ayrıca Alcatel'in bu cihazının bir altı olan Idol X ülkemizde satılıyor, firmanın böyle bir adım atması biraz mantıksız geldi bana. Tabii bu kadar benzerlikle de başka bir cihaz olması zor.

Hocam GM telefonun üzerinde biraz oynamalarını istemiş anlaşılan.Ön kamera ve arka kapak farklı

• elite modeliyle düşüse gecen gm bu hamlesinden sonra piyasadan silinmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: opsladio

elite modeliyle düşüse gecen gm bu hamlesinden sonra piyasadan silinmiştir

Aynen kalite 0 servis 0..

Mtk cipseti millete kaktiriolar yazik..

Donem furyasiydi gelip gececk insallah seneye kalmazlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: werewollf

Yok artık hocam vurmamışınız direk öldürmüşünüz iphone alacak adamın burda ne işi var.

Aynen katiliyorum ama.millette malesef.o bilinc yok ve elindeki copu bisey sanip toz kondurmuyo,sonra sokete bayiliyor servis parasini

• kjlhjklhlhjlhjlhjl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @YAHYA@ -- 25 Temmuz 2014; 10:40:07 >
  • http://tr.generalmobile.com/Discovery2.html

• kaç gram ? kaç gr?
  • Ben bunu alicam.

http://www.antelife.com/thl-5000-android-4-4-mtk6592-turbo-octa-core-5-inch-ogs-corning-gorilla-glass-3-screen-2gb-16gb-hall-ic-5000mah-quick-charge-nfc-otg-black.html

• En cokda sen hevesliydin kardeş . Boşver hayırlısı. Parasıyla degilmi sanki Başka bir telefon alırsın.. Elite Lite versiyonunu bulabilirsen ona bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __GeneraL__

En cokda sen hevesliydin kardeş . Boşver hayırlısı. Parasıyla degilmi sanki Başka bir telefon alırsın.. Elite Lite versiyonunu bulabilirsen ona bak.

Aynen hocam çok hevesliydim ama bu parayı asla haketmiyor.100 tl daha koyup Elite lite gibi bir canavar alınabiliyorken bunu almak çok saçma.
    Elite Lite veya LG G2 hangisi denk gelirse onu alıcam hocam

• elite lerdede cok fazla ölü pixel sorunu cıkıyo.. Şansına kalmıs.. İçine sinmesse G2 al
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.