Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.schwimmer.android.smsawake&hl=tr sms awake yukle sms gelince ekran yanar ama bildirim ışığı varken pek gerekli bir şey değil sanki ben disco1 de kullanıyordum zamanında
  • Arkadaşlar telefon harika ! Hatta tam bir oyun canavarı. Samsung s4 ile karşılaştırdım kafa kafaya telefonlar..! Ekran çözünürlüğü müthiş herkese öneririm !
  • ocshooter O kullanıcısına yanıt
    meliii kullanıcısına yanıt
    Kartı kestirebilirsin ama benim hat 3-4 yıllık olduğu için kesincede olmadı 8 TL ye Avea'dan mikro sime aktarıyolar numarayı.

Benim kılıf bildirim ışığını kapatıyor ekran yansa iyi olurdu

Edit: telefoncularda kağıt delme makinası gibi ufak bişey var tık diye kesiyor evde uğraşma elinde kalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fh2O -- 30 Eylül 2014; 16:44:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hareketli ve açık hava çekimi GM Discovery 2

Edit: şuan stajdayım 3 hafta önce falan çekmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fh2O -- 30 Eylül 2014; 16:51:56 >
  • Fh2O kullanıcısına yanıt
    E tamam iste indirdinmi SMS avakei linki verdim indir ekran yaniyo SMS gelince suresini sen ayarliyorsun

• Arkadaslar acil yardıma ihtiyacim var..
    Hizlialdan bu telefonu aldim.
    Telefon geldi...
    Faturada imei numarasi yazmiyor.
    Aradim boyle bir uygulamamiz yok dediler..
    Israrci oldum, faturayi gonderin islak kase basalim kalemle yazalim dediler....
    Birde int. Kutu acilim videolarini izledim.
    Kutuda telpa bandrolu vardi...
    Bana gelen kutuda gm banrolu var....
    Resimler asagida...
    Lutfen isten anlayan arkadaslar yardim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sak0575 -- 30 Eylül 2014; 19:11:19 >

Hocam diğer fotoğraflarda çözünürlük farklı bu fotoda farkı nasıl oluyor acaba ?

Bide bildirim ışığı varmıydı?

15 ekimde çıkıcakmış sanırım plus modeli onu bekliyorum.
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    General mobile yada telpa bandrollü olması seni zora sokmaz ikisinde ayni firma birleştiler. İmeinin faturada olmaması sorun teşkil edeceğini sanmiyorum

• yorumunuz için teşekkür ederim...

@meliii
  • MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Üstte küçük bildirim Işığı var. Bu son attigim resmi kestim biraz değişik gözüküyor olabilir ve fotoğraf her zaman ikindi vakitlerinde daha iyi çıkar ışığa göre netlik değişir ama kamera performansı çok iyi D2nin

• sak0575 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim güle güle kullan

Denednmi SMS awake i

Sağolasın. Biraz geç çıkacak ama napalım bekliycez artık 2 hafta kaldı.
  • meliii kullanıcısına yanıt
    Uygulamayla filan uğraşmak istemedim gerek görmedim o kadarda onemli degil guncellemeyle gelirse gelir belki bakalım genede sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fh2O -- 30 Eylül 2014; 21:52:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxiss

siyah model silikonu nerden aldın acaba netten ise link atabilir misin ? ayrıca buff ekran koruyucu kullanıyor musun

telefonu aldığım telpa bayisinden aldım silikon kılıfı , jelatinide kılıfla birlikte değiştirttim , buff mu değilmi bilmiyorum jelatini ama kendi jelatininden çok çok daha iyi , görüntü kalitesindeki değişimi hemen farkediyosunuz zaten , birdee kendi jelatini çizilmeye çok müsayit bi süre sonra rahatsız etti beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

23 eylülde vatan bilgisayardan aldığım discovery 2 arızalı çıkınca,
    25 eylül akşamı geri vatan bilgisayara teslim ettim,
    İade değişim alamayız servize göndericez dediler,
    Bugün hala ses seda yoktu, telpayı kendim aradım,
    Ancak bayramdan sonra bilgi alabileceğimi söylediler,
    Ne kadar harkia 1 durum,
    Kredi çekip telefon alıyoruz sonrada telefonsuz sap gibi ortada kalıyoruz

Vatandan bilgisayar aldım, ram yeri olmadığını bilmiyordum, ertesi gün iade etmek istedim almadılar, zorlayınca iade çeki verdiler. Bir daha vatandan almam bir şey.zaten almıyordum ilk ve son olacak. Tam çamura yatıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 1 Ekim 2014; 9:58:44 >

• Arkadaşlar ekranı korumak için dayanıklı tempered glass film almıştım dün akşam uyguladım. Çok memnunum artık telefon daha güvenli. Film bildiğiniz sert plastik gibi. Aslında fiyatları 50-60tl civarında benım aldığım 18 tl ne kadar kalşıtelı bılmem ama ambalajı felan gayet düzgündü. Uygulamasıda bır o kadar kolay oldu.

• Merhaba arkadaşlar herkeze iyi günler.Telefonla ilgili 2 sorunum var.
    1)Telefonum ilk parti ürünlerden nadir de olsa arasıra kalıcı donmalar yapıyor. Şöyle anlatayım telefonun tuş kilidini açıyorum kurcalamaya baslıyorum. Birden bişeyler oluyo alttaki geri,home ve seçenekler tusu işlemiyor ekranda ise sadece sağ ve sola gidiyor dokunma işlemiyor. Bu sorundan müzdarip olanlar varmı ?

2)Şarjıyla ilgili bi sorun. Şarjı %100 dolduruyorum. %50 lerden aşağı indikten sonra herhangi bir yüzdede takılıyor ve telefonu fazla kullanmadığım zaman 5-6 saat o yüzdede duruyor. Aşırı kullanımda 1-2 saat o yüzdede takılı kalıyor ve en sonunda düşmeye baslıyor ama öle böle bi düşüş değil uçak gibi çakılıyor 10 saniyede %1 düşüyor. Acaba telefon hesabı yanlışmı yapıyor yoksa bataryadamı bi sorun var yardımcı olursanız sevirim.
  • çağrı45 Ç kullanıcısına yanıt
    Telefonda sıkıntı var kesin aldığın yere irtibata geç yol göstersinler. Normal seyler değil. Benım cihazda oyle bir durum yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefoncudan aldım onlarınmı göndermesi gerekiyor servise ?
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.