Şimdi Ara

Konu silinebilir !! (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.000
Cevap
38
Favori
207.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar. ben de 2 gündür gmd 2 kullanıcısı oldum. telefon çok şık kibar estetik. donanımsal özellikelri bana yeter artar bile. fakat kişiye özel müzik nasıl atacağım onu beceremedim. bana yardmcı olabilirmisiniz. teşekkürler. herkese tavsiye ederim.
  • kartalyazar kullanıcısına yanıt
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 22:25:24 >
  • Ilk tam şarj sonrası tüm güm rahatlıkla geçti. Sabah 6 dan akşam 8 de %10 şarj vardı. Orta yoğunlukta kullanımda gayet başarılı sayılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gece yatarken usb ile yavaş şarj, gün boyu aktif kullanım. %100 şarj sabah 9 dan bu saate kadar %16 kalan. bence gayet iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin -- 24 Eylül 2014; 21:00:21 >
  • Yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah

• ´bana yardım edeck yok mu
  • mordal M kullanıcısına yanıt
    hocam bunu bi program indirerek yapıyorsun diye bılıyorum google play den my ringtone diye bırsey dı sanırım nette gormustum
  • Merhaba,

Telefon bugün elime geçti. Eşime hediye olarak aldığımdan, kontrol edip kapattım. %30 şarjlı geldi ürün. Şimdi bunu bitirip mi, şarja takacaz. Yoksa bitirmeden mi?

İleriye dönük nasıl verim alabiliriz.
  • leteral kullanıcısına yanıt
    kullanın şarja takın ikazı gelince şarja bağlayın derim...
  • müzik dinlemek için müziği açtığında o uygulamada düzenle gibi bir şey var oradan zil esi ata dedinizmi ozaman atama işlemi gerçekleşiyor ama ayarlardan zil seslerine girip yapınca olmuyordu diye biliyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliii -- 24 Eylül 2014; 22:31:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leteral

Merhaba,

Telefon bugün elime geçti. Eşime hediye olarak aldığımdan, kontrol edip kapattım. %30 şarjlı geldi ürün. Şimdi bunu bitirip mi, şarja takacaz. Yoksa bitirmeden mi?

İleriye dönük nasıl verim alabiliriz.

Bitirip tak, %100 olunca da çıkartabilirsin, eski telefonlar gibi 10 saat şarjda bırakmaya gerek yok. %100 olduktan sonra 30 dk - 1 saat daha kalsın yine de şarjda.
  • beyler bu power tusuna basarak kılıt ekranına gelıyoruz ya bunu baska sekılde yapma ımkanımız var mı yanı bu power tusu bır zaman sonra laçka olacak ondan korkuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ben de hotmail ekleyemiyorum, diğer bütün mailleri ekledim. hotmail için ayrı bir mail programı kurmak zorunda kaldım. eğer hotmail ekleyebilen varsa haberdar etsin bizleri de...
  • ben 2 adet annem ve babama tel alacagım yaşlı ınsanlar buyuk ekran olsun,oyuna hiç gerek yok.
    asus zenfone 5 veya discovery 2 dusunuyorum ama kronik sorunlarla ugraşsınlar istemıyorum
    siz hangısını almamı tavsıye edersınız
  • social kullanıcısına yanıt
    Zenfone 5 tabikide.
  • teşekkurler
  • social kullanıcısına yanıt
    İşlemci, gpu , çözünürlük ve ppi değeri, ağırlık ve boyut, sar değeri gibi konularda GMD2 çok bariz üstündür Zenfone 5'ten.. Sentetik test sonuçlarına bakıp ayrıca karşılaştırma yapabilirsiniz. Kısaca söylemek gerekirse test sıralamalarında MT6592'li Redmi Note'dan daha alttadır Zenfone 5, yani segment olarak Gmd 2 ile aynı kulvarda değiller zira GMD2 testlerde Mi 3 ile kıyaslanıyor. Eğer bütçeniz düşükse Zenfone 5 tercih edebilirsiniz yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felixamor -- 25 Eylül 2014; 15:15:25 >
  • felixamor arkadaşa katılıyorum. zenfone yanından bile geçemez discovery 2 yanında. zaten zenfone tip olarakda yakışıklı bir telefon değil. gmd2 nin tasarımı yeter. gerisini zaten felixamor arkddaşımız saymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Ilk tam şarj sonrası tüm güm rahatlıkla geçti. Sabah 6 dan akşam 8 de %10 şarj vardı. Orta yoğunlukta kullanımda gayet başarılı sayılır.

Hocam benim kastettiğim gerçekten kanser olması değil insanı çileden çıkarması. Şöyle söyliyim işyerimde 2 kişide note 2 var. Onların almasına da ben vesile oldum zaten hatta ikisinide ben aldım teknosadan. Yaklaşık 1.5 yıl oldu alalı. İlk başlarda harikaydı telefon. Ama sonra iki güncelleme geldi. Aboooovvvvv telefonda bi kasma oluyor ki anlatamam. Rehbere basıyorum abartmıyorum 7-8 saniye bekliyorum rehberim gelmesi için. Biri arıyor armayı cevaplamak için kaydırıyorum yine 7-8 saniye bekliyorum ki cevaplasın. Yav daha neler neler.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.