Şimdi Ara

Konu silinebilir. (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah hocam, hatta beraber gidip birlikte çökebiliriz adamların tepesine benim evim yakın sayılır
  • http://www.teknosa.com/urunler/125081700/speedlink-sl3445swt-direksiyon-wii-aksesuar

SPEEDLINK SL3445SWT DİREKSİYON WII AKSESUAR 19.99 TL >>>>>>>>>>>>>1.00 TL

1KOCAELİ GEBZE CENTER EXXTRA
  • oo tamda buna ihtiyacım vardı kacırdık tek kolla oynamaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakipsiz89

http://www.teknosa.com/urunler/125160076/logitech-attack-3-pc-joystick bu joistik nasıl çalışır taktım pc ye açtım need for speedi bi şey olmuyor bozukmu yoksa pc için değilmi ilk defa oyun konsolu aldım bu arada theologist arkadaşımıza haber verdiği ve sitedeki paylaşımları için sonsuz teşekkürler Allah gönlüne göre versin daha bu başlangıç bi daha gittiğimde bu tarafta alacağın ürünleri liste yap hepsini alayım

hocam bu cihazla araba yarışı oynamak küfür olur :) uçak vs için bu

satmak istersen ben ilgileniyorum,

• http://www.teknosa.com/urunler/125080952/logic-3-ps905-dualshock-kablosuz

LOGIC 3 PS905 DUALSHOCK KABLOSUZ 158.99 TL >>>>>>>>>>>>>27.90 TL

1SAMSUN İSTİKLAL CADDESİ
    2İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
    3ANKARA CEPA EXXTRA
    4ANKARA PANORA EXXTRA
    5SAKARYA ADA CENTER EXTRA
    6KONYA KULESİTE EXXTRA
    7BURSA CARREFOURSA EXTRA
    8ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
    9İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    10TRABZON FORUM EXTRA
    11ANTALYA TERRACİTY EXXTRA
    12BURSA İNEGÖL
    13ANKARA ETLİK FORUM EXXTRA
    14KÜTAHYA SERA EXTRA
    15KONYA KENT PLAZA EXTRA
    16ZONGULDAK DEMİRPARK

• yeni urunler yok mu hic
  • flatron58 sitedeki fiyat indirimli ise mağaza da da aynı fiyat yani aynı indirim geçerli. Yüksek fiyattan vb veremiyorlar çünkü sistem kabul etmiyor. Dediğim gibi oracle kodu ile almak istiyorum merkezden sorgulattım ürün burada varmış derseniz satış danışmanı arkadaş hemen sorguluyor ve ürünün kaç tane olduğunu ve fiyatını söylüyor. Tabi fiyatı görünce şaşırıyor. Sistemde var gözüken ürün depoda oluyor. Satış danışmanı depocuya söylüyor depocu bulabilirse getiriyor ürünü.

Hatta ben ilk başta satış danışmanı arkadaşa işlemleri yapalım yani satışı yapalım ürün gelince alırım dedim. Satış danışmanı arkadaş o şekilde yapmayalım yani ürün bozuk olur kırık olur iade olmaz vb sizi uğraştırmim ürün gelsin öyle yaparız dediydi. Şansa kapalı kutu geldi hepsi.

Carnivale hocam usb girişi var. Ama usb var ama ses için değil. Titreşime güç vermesi için usb var. Normal jak girişli yani. 1 ses 1 mik için giriş var ama ekstra usb yi takınca titreşimi açıyorsunuz aşırı baslarda kulağınız titriyor. Bence ürün çok kaliteli bu fiyatıyla çok çok iyi. Son ses müzikte de dışarıdan gıdım ses duymuyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: a_janti

flatron58 sitedeki fiyat indirimli ise mağaza da da aynı fiyat yani aynı indirim geçerli. Yüksek fiyattan vb veremiyorlar çünkü sistem kabul etmiyor. Dediğim gibi oracle kodu ile almak istiyorum merkezden sorgulattım ürün burada varmış derseniz satış danışmanı arkadaş hemen sorguluyor ve ürünün kaç tane olduğunu ve fiyatını söylüyor. Tabi fiyatı görünce şaşırıyor. Sistemde var gözüken ürün depoda oluyor. Satış danışmanı depocuya söylüyor depocu bulabilirse getiriyor ürünü.

Hatta ben ilk başta satış danışmanı arkadaşa işlemleri yapalım yani satışı yapalım ürün gelince alırım dedim. Satış danışmanı arkadaş o şekilde yapmayalım yani ürün bozuk olur kırık olur iade olmaz vb sizi uğraştırmim ürün gelsin öyle yaparız dediydi. Şansa kapalı kutu geldi hepsi.

Carnivale hocam usb girişi var. Ama usb var ama ses için değil. Titreşime güç vermesi için usb var. Normal jak girişli yani. 1 ses 1 mik için giriş var ama ekstra usb yi takınca titreşimi açıyorsunuz aşırı baslarda kulağınız titriyor. Bence ürün çok kaliteli bu fiyatıyla çok çok iyi. Son ses müzikte de dışarıdan gıdım ses duymuyorsunuz.

anladım hocam sağol. Benim ultrabook'ta bir tane jack var hem mikrofon hem hoparlör tek giriş o yüzden iki özelliği kullanamıyorum. veya bir yolu varsa da ben bilmiyorum bana USB girişli lazm.

• Calisiyormu diye bakacaktim hocam bayadir oyunlarla aram pek iyi degil pc dede oyun fazla yok elektrikler kesildi ayar vs deneyemedim counter oynanirmi counter
  • Arkadaşlar nereye gidersem gideyim.Depoya bakıyor yok diyor.Merkezimi aramam lazım.Ne yaparsam olumlu sonuçlanır.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: asua

http://www.teknosa.com/urunler/125080952/logic-3-ps905-dualshock-kablosuz

LOGIC 3 PS905 DUALSHOCK KABLOSUZ 158.99 TL >>>>>>>>>>>>>27.90 TL

1SAMSUN İSTİKLAL CADDESİ
    2İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
    3ANKARA CEPA EXXTRA
    4ANKARA PANORA EXXTRA
    5SAKARYA ADA CENTER EXTRA
    6KONYA KULESİTE EXXTRA
    7BURSA CARREFOURSA EXTRA
    8ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
    9İSTANBUL TEPE NAUTILUS EXXTRA
    10TRABZON FORUM EXTRA
    11ANTALYA TERRACİTY EXXTRA
    12BURSA İNEGÖL
    13ANKARA ETLİK FORUM EXXTRA
    14KÜTAHYA SERA EXTRA
    15KONYA KENT PLAZA EXTRA
    16ZONGULDAK DEMİRPARK

Zonguldak Demirpark avm'ye pazartesiden itibaren gidebilirim, memlekette olacağım, isteyen arkadaşa ürün varsa gidip sorarım ve kargolarım arkadaşlar

• Logitech attack 3
     Konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.burhanbey -- 29 Aralık 2013; 1:02:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

Arkadaşlar nereye gidersem gideyim.Depoya bakıyor yok diyor.Merkezimi aramam lazım.Ne yaparsam olumlu sonuçlanır.Teşekkürler

Hocam ürünlerin kodlarını bir kağıda yaz mağazaya git beni genel merkezden yönlendirdiler şu ürünleri almak istiyorum de.

Genel de çoğu çalışan ilgilenmez yada vermek istemez. Beyaz gömlekli mağaza müdürünü bul onla konuş, genel merkezden bu ürünü satın alınabileceğim söylendi de.

Ondan sonra yine vermezlerse genel merkezi ara ürünün kodunu ve mağazayı söyle ürünü vermiyolar de mağaza ile iletişime geçmelerini iste, en kötü şikayet kayıdı

oluştururlar. Hemen pes etme mağaza da bekle en sonunda ilgilenmek zorunda kalır illaki biri.

Ama mağaza da kullanılan tek kalmış teşhir ürünlerini satıp satmamak müdürün insiyatifine kalmış bunu genel merkez söyledi.

• arkadaşlar bugün x530 almak için karşıyaka mağazasına gittim, ürün internetten bakınca stokta görünüyor ancak oradaki satış danışmanı arkadaş ürünün servise gittiğini belirtti. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah ettim, ellerindeki ürünü servise göndermişler ben bu ürünü bu şekilde kabul ediyorum ürünün fiyatı ne ise ödeyip almak istiyorum, servisten geldiğinde telefon ederler gelip mağazadan teslim alırım dedim, müşteri hizmetlerindeki görevli arkadaş bana bunun mümkün olduğunu söyledi. bende tekrar satış danışmanı arkadaşın yanına gittim ve ürünü o halde almak istediğimi belirttim. "Ürün bozuk kırık çıkarsa ne yapacaksınız" dedi, bende ürünü o zman iade edeceğimi belirttim. Derken biraz tedirgin bir şekilde diğer satış danışmanı arkadaşına ürünü sordu, o da ürünü başka bir mağazaya transfer ettiklerini söyledi. Peki dedim hangi mağazaya gönderdiniz gidip ordan almak istiyorum, cevap yok!!! Peki dedim aradım tekrar müşteri hizmetlerini, durumu baştan sona kadar anlattım az önce servise gönderdik dedikleri ürünü şuan başka bayiye gönderdiklerini söylüyorlar, ben mavişehir mağazasından yaklaşık 2.000TL'lik ürün aldım hiç bir şekilde böyle bir tavırla karşılaşmadım dedim. Benden satış danışmanının ismini istediler adını bilmeme rağmen söylemek istemedim, genel olarak mağaza çalışanlarının tavrı bu yönde, uyarı yapılacaksa mağaza geneline yapılması gerektiğini söyledim. Ve ürünün hangi bayiye transfer olduğunu öğrenmek için tekrar içeri girdim, orada çalışan başka bir satış danışmanının yanına giderek, mavişehirde bana yardımcı olan arkadaşın adını verdim, dedim böyle böyle kendisi beni buraya yönlendirdi sizin ilgilenmenizi istedi, tamamdır deyip stokta görünüyor 1 tane gidip bakayım dedi. velhasıl oda ürünü bulamadı ancak sıcak davranması bana güven verdi, daha sonra mavişehir carrefour teknosaya gidip oradaki ürünü inceledim. Ürünün center ayağı kırık, ve elektriksel bir problem var çalışmıyor, ürünü şimdi alıp önümüzdeki hafta servise gönderebileceğimi ancak büyük ihtimalle kullanıcı hatası deyip ücret talep edeceklerini belirttiler. iade prosedüründe de problem yaşanabileceğini söylediler. Abi kullanmak için alıyosan alma başın ağrır, satmak için alıyosan da sen bilirsin dediler. Ben de üründen vazgeçtim.

Sözün özü; müşteri hizmetlerini aradığınız zaman ciddi anlamda bir korku sarıyor. karşıyaka mağazasında çıksaydı ürün gerekli yerlere mail ile olayı taşırdım.

• Hayirli olsun hocam gule gule kullanin sizinkide teshir urunumuydu
  •  Konu silinebilir.

Bu kulaklığı bugün Ankara Kızılay İzmir Caddesi şubesinden aldım.
    Notebookta kullanmak için yeterli. Ses kalitesi bence güzel. Mikrofonu, uzatma kablosu felan da var.
    Bana yardımcı olan eleman gayet iyiydi. Hatta kulaklığı aldıktan sonra önce kendisi denedi. Depoda uğraştırdın beni felan diye :)
    Ancak aradığım 10 liralık Inca notebook soğutucusunu bulamadı. Pek sorun değil.

Bikaç gün önce de Kızılay AVM şubesinde bazı ürünleri sormuştum. Ordaki görevlide gayet yardımcı olmuştu. Tek tek dolapları karıştırıp notebook çantası aramıştı.

F710 gayet iyiymiş. Ankara'da olsa kaçırmazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxtreme -- 29 Aralık 2013; 1:52:25 >

• xxF@t@l1TYxx X kullanıcısına yanıt
    Merkez numarası derken 444 55 99 mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkys

Merkez numarası derken 444 55 99 mu?

Evet hocam.
  • ahahaahhaah teknosa çöker :D
  • Sİtede çalışma mı var bilmiyorum ama hiç bir ürüne giremiyorum şu an
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.