Şimdi Ara

Konu silinebilir. (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.349
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: halil_tuyun48

Muğla da var mı? bulamadım hiçbişi

Bir iki sayfa geride çok sıcak şeyler vardı, ekledim.

teşekkürler hocam
    Muğla merkezde birşey bulamadım ama ses sistemi ve tv varsa çevre ilçelere almaya gidebilirim...

• Mersin'de alinacak bisey kaldi mi?
  • dün bursa carrefoursa teknosadan sony mdr xd100 kulaklık aldım. orda akşam denerken çalışıyordu bir kaç dakika sonra sağ taraftan ses gelmemeye başladı, bugün teknosaya götürcem servise gönderilmesi için
  • A4-TECH XG760 2 4GHZ SİYAH MOUSE
    59.90TL >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><< 9.90TL

Konu silinebilir.

1DİYARBAKIR MEGA CENTER
    2İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİGROS EXTRA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtugan

logitech x530 u izmir mavişehir egepark ekstradan 89,90 a aldım, ürünün kutusu yoktu, sadece üçlü birleştiricisi eksikti, onu da 5 TL ye elektronikçiden hallettim.süper bir fırsat oldu. ha bu arada mağazada bizim siteden bir arkadaşla da tanıştık, çok yardımcı oldu sağolsun.

Hocam 3 lu birlestiriciden kastin 3 tane jak var (siyah yeşil pembe) onlari birleştirmek icinmi.
    Eğer öyleyse o bende de yok :/
  • Ses sistemi ariyorum. Samsjng Samsjngun seri sonu urunu vardi. Bu urunu alip alipgonderebilecek varmi. Veya baska baskabir birurunde yardimci olabilecek
  • Logitech F710 için sitede 2 adet link var.

http://www.teknosa.com/urunler/125084299/logitech-f710-kablosuz-gamepad?term=f710

Bu linkteki 99 TL olarak stokta ve tüm mağazalarda var.

http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=f710

Diğeri 50 TL ama stokta yok, 12 adet mağazada var.

Mağazadaki F710 ların kasada 50 lira çıktığı oldu mu hiç? Deneyen var mı?

• Peki mağazadan ürünü sipariş koduyla mı isteyelim? İsmiyle istersek pahalı olanından verirler heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scheissenberg -- 28 Aralık 2013; 10:55:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumix

Ses sistemi ariyorum. Samsjng Samsjngun seri sonu urunu vardi. Bu urunu alip alipgonderebilecek varmi. Veya baska baskabir birurunde yardimci olabilecek

Samsun da bir arkadaş yardımcı olurum dedi, benim ev arkadaşım vazgeçti hocam. T6200 PM at numarasını vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagBaBa

Peki mağazadan ürünü sipariş koduyla mı isteyelim? İsmiyle istersek pahalı olanından verirler heralde.

Sipariş kodu daha garantili
  • Arkadaşlar yazıcı ihtiyacım var, bu bölgelerden birine gidebilecek olan lütfen pm atsın
    http://www.teknosa.com/urunler/125090557/hp-photosmart-c309g-wi-fi-multifunction-yazici

1İSTANBUL MECİDİYEKÖY ORTAKLAR
    2ANKARA ANKAMALL EXTRA
    3İZMİR FORUM BORNOVA EXTRA
    4İSTANBUL BEYOĞLU İSTİKLAL CADDESİ
    5İZMİR BALÇOVA EGE PARK EXXTRA
    6ANKARA MESA PLAZA EXXTRA
    7İZMİR MAVİŞEHİR EGE PARK EXXTRA
    8İSTANBUL BEŞİKTAŞ ÇARŞI
    9UŞAK FESTİVA EXTRA
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bu konunun nasıl bu kadar uzadığına şaşırdım gerçekten.
    Arada okuduğum yorumlarda insanların mağaza mağaza dolandığını
    Sordukları ürünlerin ya olmadığını ya bulunamadığını ya teşhirde hoşaf olmuş olduğunu veya teknik serviste olduğunu gözlemledim

Bir kaç çok şanslı arkadaşımızda bu durumdan istifade edebilmiş
    Milli piyango da böyle bir şey...

Konun en başında söyledik, tekniksiz gidilince alamaz kimse diye. Harfiyen uygulayanlar çok yüksek ihtimal aldılar.

Vermek istemiyorlar, almasını bilmeyince alamıyor arkadaşlar.

Hatta depoda bulamayan adamlar şikayet kaydı oluşturacağını gören arkadaşlara "Şikayet oluşturma, numaranı ver bulunca ararız seni" dediler, diğer türlü hiç takmıyorlar.

Kardeşimi izmir forum bornova mağazasına iki gün önce phılıps kulaklık için göndermiştim yok serviste falan deyip vermemişlerdi .

Gazı bir verdim dün , sony kulaklık için baya üstelemiş müşteri hizmetlerini falan aramış baya üsteleyince telefon numaranızı bırakın bulunca biz sizi arayacağız demişler .

1 saat sonra telefon gelmiş ürünü bulduk diye gitmiş ve almış sonunda Kulaklığı bozulmuştu iyi oldu

Konu silinebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bu konunun nasıl bu kadar uzadığına şaşırdım gerçekten.
    Arada okuduğum yorumlarda insanların mağaza mağaza dolandığını
    Sordukları ürünlerin ya olmadığını ya bulunamadığını ya teşhirde hoşaf olmuş olduğunu veya teknik serviste olduğunu gözlemledim

Bir kaç çok şanslı arkadaşımızda bu durumdan istifade edebilmiş
    Milli piyango da böyle bir şey...

Konun en başında söyledik, tekniksiz gidilince alamaz kimse diye. Harfiyen uygulayanlar çok yüksek ihtimal aldılar.

Vermek istemiyorlar, almasını bilmeyince alamıyor arkadaşlar.

Hatta depoda bulamayan adamlar şikayet kaydı oluşturacağını gören arkadaşlara "Şikayet oluşturma, numaranı ver bulunca ararız seni" dediler, diğer türlü hiç takmıyorlar.

Kardeşimi izmir forum bornova mağazasına iki gün önce phılıps kulaklık için göndermiştim yok serviste falan deyip vermemişlerdi .

Gazı bir verdim dün , sony kulaklık için baya üstelemiş müşteri hizmetlerini falan aramış baya üsteleyince telefon numaranızı bırakın bulunca biz sizi arayacağız demişler .

1 saat sonra telefon gelmiş ürünü bulduk diye gitmiş ve almış sonunda Kulaklığı bozulmuştu iyi oldu

Konu silinebilir.

İşte sonuç :) İşte çabaların karşılığı, işte çare :D

Böyle yapabilecek herkes başarılı olacaktır :) Teknosa çalışanların kendi mağazaları değil, böyle yapmaya hakları yok.

Bizim toplum ezilmeye her zaman hazır olduğu için, hakkını aramadıkları için sonuç böyle, onlar da dilediği gibi davranıyorlar.

Güle güle kullanın, fotoğraf için ayrıca teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 28 Aralık 2013; 11:15:10 >

• F710 oyun kolu isteyen varsa garanti tüyo verebilirim ancak tuyo vereceğim kişi bana Logitech h250 kulaklik olan bir teknosa söylesin
  • Asıl senden ALLAH Razı Olsun hocam

sayende logitech klavye mouse yi 5 tl ye almıştım ilk başlarda alıcısı yok ama bulacağım bir şekilde şimdilik ihtiyaç olmadığı için köşede duruyor.Bu iki oldu . Yeni fırsatlar çıktığı anda hemen damlayacağım teknosaya
  • EYEQ BH305 BLUETOOTH KULAKLIK

1.00TL

Konu silinebilir.

1İSTANBUL ALTUNİZADE CAPITOL
    2İZMİR ALSANCAK
    3ADANA KENAN EVREN BULVARI
    4ANKARA ANKAMALL EXTRA
    5KARABÜK ONEL
    6ADANA CARREFOURSA EXXTRA
    7KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ
    8İSTANBUL PENDİK NEO EXTRA
    9ERZİNCAN ORDU CADDESİ
    10AYDIN KUŞADASI
    11İSTANBUL FORUM EXXTRA
    12BURSA İNEGÖL

EYEQ BH828 BLUETOOTH KULAKLIK

1.00TL

Konu silinebilir.

1SAKARYA ATATÜRK BULVARI
    2ADANA CARREFOURSA EXXTRA
    3MANİSA ALAŞEHİR
    4KONYA KULESİTE EXXTRA
    5İSTANBUL YENİBOSNA STARCİTY EXXTRA
    6AYDIN KUŞADASI
    7İSTANBUL FORUM EXXTRA

• quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

http://www.teknosa.com/urunler/125082597/logitech-f710-titresimli-kablosuz-pc-gamepad?term=logitech
    Almak için yardımcı olacak var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

Asıl senden ALLAH Razı Olsun hocam

sayende logitech klavye mouse yi 5 tl ye almıştım ilk başlarda alıcısı yok ama bulacağım bir şekilde şimdilik ihtiyaç olmadığı için köşede duruyor.Bu iki oldu . Yeni fırsatlar çıktığı anda hemen damlayacağım teknosaya

Hangi modeli almıştınız bana kablosuz klavye mause lazım. Bende size kocaelinden yardımcı olabilirim. İstediğiniz birşey varsa
  • birazdan ankamall e gideceğim bluetooth kulaklıktan başka bir şey var mıdır :) laptop çantası mouse falan .
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.