Şimdi Ara

Konu silinebilir. (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.672
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ürünler tükendi galiba elime bi 50 lira geçti ama ürün kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert103

ürünler tükendi galiba elime bi 50 lira geçti ama ürün kalmadı.

Ekleyeceğim yarın sabah tekrardan, dinlenmeye geçtim 3 gün hiç durmadım gece gündüz çünkü uyumak dışında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Ekleyeceğim yarın sabah tekrardan, dinlenmeye geçtim 3 gün hiç durmadım gece gündüz çünkü uyumak dışında

eyvallah hocam, senin emeğin büyük unutma seneye sana pm atıcam konu aç diye Eve 3d tv, ses sistemi lazım seneye kapatıcam bu açıkları.

• quote:

quote:

quote:

eyvallah hocam, senin emeğin büyük unutma seneye sana pm atıcam konu aç diye Eve 3d tv, ses sistemi lazım seneye kapatıcam bu açıkları.

Bu senenin belli bir zamanında çıkan bir olay değil ki bir ay önce de açabilirdim, ama yeni fark ettim böyle bir açık olduğunu

• NİNTENDO konsollarda indirim var 200 liraya konsolu alabilirsiniz 3dslerde de düşüş var sanırım tek tek koymuyorum çok çeşitli ve neredeyse her şehire var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neobir75

Arkadaşlar konuyu yeni görüyorum. Bende Logitech G430 kulaklık alıcam. Yardımcı olur musunuz ?

O ürünün stoklarda tükenmesini bekleyeceksiniz, fiyatının düşmesi için. Şu an indirimde değil.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu senenin belli bir zamanında çıkan bir olay değil ki bir ay önce de açabilirdim, ama yeni fark ettim böyle bir açık olduğunu

çok iyi oldu, arkadaşlar iyi değerlendirdi valla

Parayı 1 ay önce bitirmeseydim sen görecektin Teknosa

• Teknosa'dan bugün Philips 39'inç 3d TV aldım 1150 TL'ye. Teşhir ürün falan değil. Sıfır ürün. Ben TV'yi beğenmedim. Geri vermek istesem alırlar mı acaba ? Şartlar nasıl oluyor. İade verebiliyor muyum ? Ya da Değişim falan yaparlar mı ?
  • Arkadaşlar yarın Bursada 1-2 mağazaya uğrayacam,burdan ihtiyacı olanlar için yardımcı olmaya çalışabilirim.
  •  Konu silinebilir.

19.90 tl
    http://www.teknosa.com/urunler/125340188/philips-spa3210-2-0-speaker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cyprus_TC -- 28 Aralık 2013; 1:54:45 >
  • Mesajım bulunsun, yarın detaylı şekilde inceleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

Teknosa'dan bugün Philips 39'inç 3d TV aldım 1150 TL'ye. Teşhir ürün falan değil. Sıfır ürün. Ben TV'yi beğenmedim. Geri vermek istesem alırlar mı acaba ? Şartlar nasıl oluyor. İade verebiliyor muyum ? Ya da Değişim falan yaparlar mı ?

bu arada TV'de şu an farkettim 2 tane ölü piksel var. bunu iade alırlar dimi.
  • Sony xperia arc - 1250 > 399 tl
    Giresun gazi caddesi
    http://www.teknosa.com/urunler/145011466/sony-ericsson-xperia-arc-silver-akilli-telefon?term=telefon&staydesktop=true#f
     Konu silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helgin -- 28 Aralık 2013; 2:00:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkadaşlar yarın Bursada 1-2 mağazaya uğrayacam,burdan ihtiyacı olanlar için yardımcı olmaya çalışabilirim.

F710 logitech oyun kolu duruyorsa talibim. Orqdakiler 10tl idi sanirim 35tl verebilirim.

• beyler bunları nasıl denk gelip de buluyorsunuz hangi linkten bakıyorsunuz.. teknosa sitesinde indirimdekiler ve turuncu indirimde bu tarz ürünler göremiyorum.

sizin attığınız linklerdeki ürünlerde hep tükenmiş oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

Arkadaşlar yarın Bursada 1-2 mağazaya uğrayacam,burdan ihtiyacı olanlar için yardımcı olmaya çalışabilirim.

F710 logitech oyun kolu duruyorsa talibim. Orqdakiler 10tl idi sanirim 35tl verebilirim.

F510 lar 10 tl.
    F710 lar kablosuz 49 tl...
  • Paylaşımlar için çok teşekkürler arkadaşlar
  • @Theologist arkadaşımıza bence küçük bir bağış yapalımm, bizlere paypal adresini versin ve herkes gönlünden geçen miktarı göndersin, gerçekten kaç gündür uğraşıyor, çok büyük kârlar elde etmemize yardım etti. Tekrardan kendisine teşekkür ederim, Rabbim kendisinden razı olsun, yaptığı iyiliğin karşılığını hem bu dünyada hemde ahirette kendisine versin, amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

quote:

Orijinalden alıntı: o3

quote:

F510 lar 10 tl.
    F710 lar kablosuz 49 tl...

F510da olur alinda f710da olabilir ama teshir istemiyorum yani acilmis kullanilmis fln iade. Neyse bursali arkadas donsun detayli konusulur

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.