Şimdi Ara

Konu silinebilir. (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.673
Cevap
66
Favori
156.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PIRANHA RAZOR N TYPE PS3/PC KABLOLU DUAL SHOCK 25 TL

Konu silinebilir.

53 MAĞAZADA VAR.

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxF@t@l1TYxx -- 27 Aralık 2013; 23:22:21 >

• TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Hangi mağazadan almıştınız? Ben de Ankara Batıkent Carrefour dan almayı düşünüyorum. Paketli bir şekilde mi aldınız?
    Artı bir de mağazada bu üründen birkaç tane bulma şansımız var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar dün Balıkesir Milli Kuvvetler teknosa şubesinde verdiğim uzun çabalara rağmen Sony Mdr-XD100'ü alamayıp sadece creative Hq65 ile teselli olmuştum, bu akşam da Yaylada Extra şubesine gittiğimde önce içeride yaklaşık 20 dk etrafta ürünleri görebilir miyim diye kontrol ettim ve kasaya yakın duran bir grup görevliye güzel bir üslup ile durumu anlattım(Creative Ep430 için), biri sağolsun kasadan kontrol ettirdi fakat orada bulunan bir diğer çalışan hemen ben kaç zamandır görmedim, kaybolmuştur gibisinden bişiler geveledi, bunun üzerine aynı zamanda Sony Mdr-XD100'ü de almak istediğimi söylediğimde ürün için en son dün biri telefonla aradı ama teşhir ürünümüz olduğundan veremeyiz dediler, dikkatimi çeken asıl şey bir diğer çalışanın bu şekilde kutusuz alacaksan al demesiydi ama benim kabul ettiğimi duyunca o da arkadasının savını destekleyip magazada kullanılan ürünü ellerinden çıkartamayacaklarını söyledi. Neyse bunun üzerine bari birini verseydiniz, zaten dün diğer şubenizde böyle böyle oldu gibisinden işin peşini bırakmayacağımı hissetirdiğimde biri creative için depoyu kontrol edebileceğini söyledi, hemen "tamam bekliyorum" dedim, 5 dk sonra da elinde sıfır ürünle çıktı geldi.Bu arada kasada ödeme yaparken oradaki çalışanlara tekrar Sony kulaklığı her türlü almayı kabul ettiğimi, bozuk olursa da garantiye göndereceğimi bildirdiğimde vermek istemeyen görevli bu ürünü alsan bile teşhir olduğundan garantiye gönderemezsin dedi. Baktım diğer iyi niyetli çalışanların da kafası karıştı, ben de son çare mağaza müdürünüze sormak istiyorum çünkü merkeziniz bu ürünün satılabileceğini söylerken siz tam tersini söylüyorsunuz, bu ne çelişki diyince müdür beyin toplantıda olduğunu ve 10dk içinde çıkacağını söylediler, tabiki bekledim ve müdür bey çıktığında ürün stoklarda gözüktüğüne göre satarız tabiki ama kutusuz, mevcut durumunda kabul ederseniz demesi üzerine hemen işlemi tamamladım ve bu yoğun maratonu başarıyla tamamladım arkadaslar. Ürün bir iki kozmetik kılcal çizik haricinde tertemiz ve sapasağlam halde, darısı sizlerin başına...

Tabiki @Theologist dostuma tekrardan bu fırsatı bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.
     Konu silinebilir.

• Konuyu yeni gördüm , elinize sağlık arkadaşlar.Kayseri'deyim bende öğrenciyim hani ürün olsa arasından seçicem ihtiyacıma göre, hiç denk gelmedim gezdiğim sayfalarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tauron

Evet arkadaşlar dün Balıkesir Milli Kuvvetler teknosa şubesinde verdiğim uzun çabalara rağmen Sony Mdr-XD100'ü alamayıp sadece creative Hq65 ile teselli olmuştum, bu akşam da Yaylada Extra şubesine gittiğimde önce içeride yaklaşık 20 dk etrafta ürünleri görebilir miyim diye kontrol ettim ve kasaya yakın duran bir grup görevliye güzel bir üslup ile durumu anlattım(Creative Ep430 için), biri sağolsun kasadan kontrol ettirdi fakat orada bulunan bir diğer çalışan hemen ben kaç zamandır görmedim, kaybolmuştur gibisinden bişiler geveledi, bunun üzerine aynı zamanda Sony Mdr-XD100'ü de almak istediğimi söylediğimde ürün için en son dün biri telefonla aradı ama teşhir ürünümüz olduğundan veremeyiz dediler, dikkatimi çeken asıl şey bir diğer çalışanın bu şekilde kutusuz alacaksan al demesiydi ama benim kabul ettiğimi duyunca o da arkadasının savını destekleyip magazada kullanılan ürünü ellerinden çıkartamayacaklarını söyledi. Neyse bunun üzerine bari birini verseydiniz, zaten dün diğer şubenizde böyle böyle oldu gibisinden işin peşini bırakmayacağımı hissetirdiğimde biri creative için depoyu kontrol edebileceğini söyledi, hemen "tamam bekliyorum" dedim, 5 dk sonra da elinde sıfır ürünle çıktı geldi.Bu arada kasada ödeme yaparken oradaki çalışanlara tekrar Sony kulaklığı her türlü almayı kabul ettiğimi, bozuk olursa da garantiye göndereceğimi bildirdiğimde vermek istemeyen görevli bu ürünü alsan bile teşhir olduğundan garantiye gönderemezsin dedi. Baktım diğer iyi niyetli çalışanların da kafası karıştı, ben de son çare mağaza müdürünüze sormak istiyorum çünkü merkeziniz bu ürünün satılabileceğini söylerken siz tam tersini söylüyorsunuz, bu ne çelişki diyince müdür beyin toplantıda olduğunu ve 10dk içinde çıkacağını söylediler, tabiki bekledim ve müdür bey çıktığında ürün stoklarda gözüktüğüne göre satarız tabiki ama kutusuz, mevcut durumunda kabul ederseniz demesi üzerine hemen işlemi tamamladım ve bu yoğun maratonu başarıyla tamamladım arkadaslar. Ürün bir iki kozmetik kılcal çizik haricinde tertemiz ve sapasağlam halde, darısı sizlerin başına...

Tabiki @Theologist dostuma tekrardan bu fırsatı bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.
     Konu silinebilir.

Rica ediyorum

Bu mükemmel bilgi ve ayrıntı ayrıca fotoğraf için ben teşekkür ediyorum.

Burada bana yardımcı olup, ürün bulup paylaşan, insanların nimetlenmesini sağlayan tüm fedakar dostlarımıza ayrıca teşekkürler

İşte forumdaşlık, kardeşlik ve dostluk. Birlik olunca sömüremezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Güle güle kullanın, İstanbul'dan mı aldınız ?

quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Dehşet görünüyor

Şimdi bu 5+1 ne kadardı :) ne kadar piyasada

http://www.istanbulbilisim.com.tr/inspire-t6200-5-1-70w-,29856.html 200 den 250 kadar var heralde :)

Kırıkkaleden aldım

• 50 Tl 5+1

200 TL cepte kaldı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG GH22NS40 22X DVD WRITER 20 TL

Konu silinebilir.

1- DİYARBAKIR OFİS
    2- KOCAELİ HÜRRİYET CADDESİ
    3- HATAY ATATÜRK CADDESİ
    4- KARABÜK ONEL
    5- ANKARA PANORA EXXTRA
    6- KONYA EREĞLİ PARKSİTE
    7- İSTANBUL KOZYATAĞI KOZZY
    8- ANKARA ETLIK ANTARES EXXTRA
    9- SİNOP ATATÜRK CADDESİ
    10- İSTANBUL BAKIRKÖY CAPACİTY
    11- HATAY ŞEHİT PAMİR CADDESİ
    12- ZONGULDAK EREYLİN
    13- ANKARA ETLİK FORUM EXXTRA
    14- NİĞDE BANKALAR CADDESİ
    15- GAZİANTEP ATATÜRK CADDESİ
    16- ZONGULDAK DEMİRPARK

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxF@t@l1TYxx -- 27 Aralık 2013; 23:40:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kansavkaplan

arkadaşım şuan orda çalışıyor ismi emir gidersen onu bul durumdan haberi var yardımcı olur

Eyvallah usta

• Mağazaya göre arama nasıl yapılıyordu yardımcı olabilir misiniz?

Bir de eğer çalışanlar zorluk çıkarırsa hangi numarayla irtibata geçmemiz gerekiyordu?

• arkadaşlar kusura bakmayın ama çok sayfa olmuş. rica etsem izmirdeki ürünleri bir mesajda toparlama imkanınız var mı? mesajımı alıntılarsanız çok sevinirim.
  • hocam işe yarar başka bişey olsaydı alırdım zaten bende :)
  • Adanada Sabancı Teknosa da 20-30 tane F710 vardı....
  • Konuyu yeni farkettim nerden buluyorsununuz arkadaşlar. . Ben de bakayım neler var..

• Adanadan logitech gamepad alan var mı ?
  • g.antep primedakiler puştluk yapıp onu bizim arkadaş aldı az önce demişlerdi 2 gün önce hala stoktan düşme yok illa kendilerini şikayet ettircekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insanist

LOGITECH 920-002887 MK320 KABLOSUZ 2 4 GHZ KLAVYE MOUSE SET

Konu silinebilir.

http://www.teknosa.com/urunler/125200228/logitech-920-002887-mk320-kablosuz-2-4-ghz-klavye?term=mouse

%92 indirimli Ürün Fiyatı : 4,90 TL

MUĞLA TURGUTREİS

bunu alıp bana yollayabilecek bi babayiğit varsa Logitech F510 ile takas edebilirim yada parasının 2 katını veririm

• 5 sene ankarada kaldım, konu konyaya yerleşince başladı

• bu tv de bitmedi gitti.. hortlak
  • quote:

Orijinalden alıntı: s3rs3ri1907

quote:

Orijinalden alıntı: insanist

LOGITECH 920-002887 MK320 KABLOSUZ 2 4 GHZ KLAVYE MOUSE SET

Konu silinebilir.

http://www.teknosa.com/urunler/125200228/logitech-920-002887-mk320-kablosuz-2-4-ghz-klavye?term=mouse

%92 indirimli Ürün Fiyatı : 4,90 TL

MUĞLA TURGUTREİS

bunu alıp bana yollayabilecek bi babayiğit varsa Logitech F510 ile takas edebilirim yada parasının 2 katını veririm

F510 fazla ise ben sayın alabilirim

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.