Şimdi Ara

Konu Silinebilir (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
17.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @bjkyener Hocam selamlar. İtopya'da Dell'in S2721DGF modeli indirimle 3599'a inmiş. İtopya olması düşündürücü tabii ama sizce alınır mı? Alınır mı saçma bir soru oldu tabii ama masamdaki sınırlı alandan ötürü standı masama uygun bir 2K 144-165hz monitör arayışındayım, öncelikli seçeneğim ergonomik derli toplu yapısıyla LG 27GN880-B idi. Dell'i de öneriyorlardı ama daha 2 gün öncesine kadar hiçbir yerde stok yoktu. İtopya nasılsa 100 tane koymuş stoğa satıyor ve baya uygun geldi. 880-B'yi 4600'ün altına göremiyorum bir süredir. Bu ikisi arasında hangisini tavsiye edersiniz? Rtings incelemesinde black informity konusunda Dell zayıf gibi ama zaten film izlemiyorum, çoğunlukla FPS, arada hikayeli olmak üzere oyun oynuyorum. Zifiri karanlık odada da oynamıyorum genelde loş bir abajur ışığıyla oynarım yani. Dell'e baya bir ikna olmuş gibiyim ama bilgili birinden onay alma ihtiyacı hissettim Konu Silinebilir 

Teşekkürler şimdiden.

Linki unutmuşum bu arada: https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgf-165hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jarmusche -- 22 Nisan 2021; 20:41:41 >

• bedavadan araştırma hiç ben yaptım senin yerine bende alıcam şimdi ya bunu alacaksın

https://www.amazon.com.tr/LG-27GL83A-B-144Hz-F-Sync-Oyun-Monit%C3%B6r%C3%BC/dp/B08JGQDSSH

https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgf-165hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor//

yada bunu

@bjkyener

gigabyte ta önerdi bu hafta içinde ama

https://www.itopya.com/gigabyte-27-m27q-170hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freesync-premium-gaming-monitor//

3500 dü fiyatı 2-3 gün önce tam ben alacakken arttı şimdi indirim diye 3800 yazmışlar sanırım

bütçenize en uygun 3 tane yazdım siz seçin aralarından burada f/p en yüksek kalan lg ama bütçeniz varsa dell de güzel diye kendimce karar verdim

3 gün önce 3500 satılan bir ürüne 3800 verir misiniz size kalmış

lg'nin taksit avantajı var vade farkı yok dell peşin en uygun oluyor

dell itopyadan bu fiyata alınır mı yoksa sıkıntı oluşur mu bize bende onu sormak için konuya girmiştim bir arkadaş 3600 itopyadan alacağıma 4100'e hepsiburadadan alırım demişte 4100 bütçe olmadığı için size sorayım dedim

• Bir de bunları yeni konsollarda kullanacaksak HDMI 2.1 olmasına dikkat etmemiz gerekmiyor mu?

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt

Yok hocam araştırma yaptim :D tam olarak ayni 3 modeli buldum ben de. Lg olani alacak gibiyim sanırım 3 model de birbirine yakin sanırım ancak çok fark var aralarında fiyat olarak sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mosquerto M kullanıcısına yanıt

ya ben olaya şu gözle baktım 3100-3600 biri 2019 model biri 2020 ve şöyle bir fark var bi tıkta olsa iyi ve extra dan 4 tane usb çoklayıcı var 100 lira ona versen 3200 oldu aradaki 400 tl de yeni nesil ve ufak tefek

Premium Pro

var freesync de kullanırsan

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt

dellin fiyatı deli gibi kaçırmayın

• İtopya'dan monitör alınmaz

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt

neden alınmaz hocam onuda yazsanız taze gelenler bilgisi olsa

• Eğer monitörde bir sıkıntı olursa iade etmeniz zor. Monitöre 4 bin lira verip ölü pikselli kullanmak istemem. Müşteri hizmetleri ayrı sorunlu. İnternette bakabilirsiniz şikayetlere. Hiç alışveriş yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum itopya'dan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 22 Nisan 2021; 22:38:3 >

m27q ile arasında kaldım dell'i alıp geçtim açıkçası. itopya'dan normalde alınmaz bence de ancak başka yerde satılmıyor ne yazık ki.

Hocam ben de m27q ile dell arasında kalmıştım ama ikisi de iyi monitör. İtopya'dan alacam galiba Hepsiburada 4200 yapmış fiyatı Konu Silinebilir 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldıktan 20 dk sonra 4200 oldu DELL. Tam zamanında almışım açıkçası, bence 300 dolar bile olmayan mönitör için 4200 çok para indirimsiz alınmaz gibi.

İtopya'dan mı aldınız

Aynen hocam, girdik riske ancak yapacak bir şey yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Displayport 2.0 kablolar çıkmaya başladı hayırlı olsun artık cihazlarda görmek isteriz

Displayport 2.0 1,5metre 25 dolar

https://tr.aliexpress.com/item/1005001632339189.html

Konu Silinebilir
  • Dell S2721DGF Amazon'da stok olur ise alırım başka almam. Monitörlerde sıkıntı ile karşılaşma ihtimali yüksek, yaptığı hizmetin arkasında durana 500 daha fazla ateşler oradan alırım.

• 24.5" Acer XV252Q F (8 Bit)

🔵  Çözünürlük : Full HD

🔵  Yenileme Hızı : 360Hz

🔵  Parlaklık (cd/m²) : 400

🔵  DP 1.4 :

🔵  HDMI 2.1 :

🔵  USB Type C :

🔵  Thunderbolt 3 :

🔵  Thunderbolt 4 :

🔵  VESA DisplayHDR : 400

🔵  Adobe RGB % :65 (Panel Test Değeri) 78 (Panel Katalog Değeri)

🔵  DCI P3 % : 67 (Panel Test Değeri) 81 (Panel Katalog Değeri)

🔵  Rec. 2020 % :

Konu Silinebilir

Acer Predator X25 (8 Bit) İnceleme

🔵  Çözünürlük : Full HD

🔵  Yenileme Hızı : 360Hz

🔵  Parlaklık (cd/m²) : 400

🔵  DP 1.4 :

🔵  HDMI 2.1 :

🔵  USB Type C :

🔵  Thunderbolt 3 :

🔵  Thunderbolt 4 :

🔵  VESA DisplayHDR : 400

🔵  Adobe RGB % :65 (Panel Test Değeri) 78 (Panel Katalog Değeri)

🔵  DCI P3 % : 67 (Panel Test Değeri) 81 (Panel Katalog Değeri)

🔵  Rec. 2020 % :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 27 Nisan 2021; 1:10:35 >

• @bjkyener hocam yeni nesil konsollar için ilginizi çeken bi monitör var mı şuana kadar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fake Eleanor -- 26 Nisan 2021; 20:53:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fake Eleanor

@bjkyener hocam yeni nesil konsollar için ilginizi çeken bi monitör var mı şuana kadar?

Bu yılın en iyi monitörünü en başa yazmıştım zaten belliydi

https://www.rtings.com/monitor/reviews/gigabyte/aorus-fi27q-x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 27 Nisan 2021; 1:24:46 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.