Şimdi Ara

Konu Silinebilir (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
11
Favori
17.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• V1CT0RY kullanıcısına yanıt

monitörü tavsiye eder misin. kağıt üzerinde güzel görünüyor. 2k bir monitör için fiyatta uygun gibi

• Sinanis07 S kullanıcısına yanıt

Önceki nesil G70 modelini kullanmıştım. Kullandığım en iyi monitördü.

Hocam bunlarda ölü pixel yırtılma vesaire sorunlar var mı? Ya da bir incelemesi varmı okuyabilecegimiz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MAXIMUS786 kullanıcısına yanıt
    rtıngs.com
    Samsung Odyssey G5 LC27G55T Review
    https://www.rtings.com/monitor/reviews/samsung/odyssey-g5-lc27g55t
    Teşekkür ederim Victory hocam

• MAXIMUS786 kullanıcısına yanıt

Fiyatı çok iyiydi tükenmiş bile...

Aynen hocam tükenmiş

• AOC CQ27G2U ile AOC Q27G2U Modelleri arasında kavis ve hoparlör dışında bir fark var mı, aynı monitörler mi acaba ? rtings sitesinde iyi puan vermiş kavisli olana. diğer modelle arasında görüntü farkı var mıdır?

• Merhaba oğluma rekabetçi oyun için monitör alacağım. Laptop ekran kartı Nvidia gtx 1050ti. Ama daha sonra güncel bir ekran kartlı sisteme geçiş yapmayı düşünüyorum.

Monitör uzun saatler kullanılan ve göz sağlığını etkileyen önemli bir cihaz bu nedenle iyi bir şey almak istiyorum. Masasının derinliği 60 cm. Tercihim. 27", 2k, 144hz monitör. Ama bu masa derinliğine 27" büyük derseniz 24" önerilere de açığım. Yaptığım araştırmalar sonrası aşağıdaki modeller arasında kararsız kaldım. Fiyat farklarını vermeye değer mi bilemedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

https://www.n11.com/urun/acer-nitro-vg272up-umhv2eep01-27-1-ms-144-hz-g-sync-qhd-ips-led-monitor-1704808?magaza=bozdanteknoloji Acer indirimle: 2900 TL

https://www.hepsiburada.com/dell-s2721dgfa-27-165hz-1ms-hdmi-display-qhd-ips-monitor-p-HBCV000003ZS9X?magaza=Hepsiburada Dell:3800 TL

https://www.hepsiburada.com/hp-8ac94aa-27-165hz-1ms-hdmi-display-g-sync-qhd-ips-oyuncu-monitor-p-HBV00000VUQ1L?magaza=MTB%C4%B0L%C4%B0S%C4%B0M HP: 3430 TL

• Armicon A kullanıcısına yanıt

LG UltraGear 27GL83A-B Türkiyeye bu ürünü sadece amazon getirdi alacağınız bu monitör 2. eldir (Amazon elde kalan ucuza başka firmalara kakalamıştır)

türkiye genelinde 40-50 tane stok yoksa o ürünler seçilmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Ekim 2021; 14:13:44 >
  • Farkında olmadan kurallara uymayan bir şey yazdıysam kusura bakmayın. Hızlı cevabınız ve öneriniz için teşekkür eder, ,iyi günler. dilerim.

• Satıcının hepsiburada olması ayrıca.3 yıl garanti ve 3 yıl garanti ve üstün panel değiştirme güvencesi ile yüksek fiyatına rağmen önerdiğiniz gibi Dell ürününü alacağım. Tekrardan vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Armicon

Satıcının hepsiburada olması ayrıca.3 yıl garanti ve 3 yıl garanti ve üstün panel değiştirme güvencesi ile yüksek fiyatına rağmen önerdiğiniz gibi Dell ürününü alacağım. Tekrardan vakit ayırdığınız için teşekkür ederim

İtopya da ara ara 2900e kadar düşüyor aceleniz yoksa benim gibi sizde bekleyebilirsiniz

• Dell monitör o kadar düşüyorsa elbette beklerim. Teşekkür ederim.

• Fp odaklı 2k oyun monitörü arıyorum. Monitörlerden ve piyasasından da pek anlamam. Tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

• O fiyata bir daha düşmez dolar 9 tl yi geçti

• Armicon A kullanıcısına yanıt

dolar 9,1 tl hepsiburadan alın

ülkeyi yönetenlerin ne yapacağı belli olmaz bir bakmışsın dolar 11-12 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 13 Ekim 2021; 20:0:46 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.