Şimdi Ara

Konu silinebilir.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
11
Favori
19.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gençken hayalini ettiğiniz eşle mi evlendiniz yoksa hayallerinizden biraz fedakarlık ettiniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

4k temiz maaş alan göster bakalım. Yersen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

gece yatarken yanyana rahat ossurabiliyor musunuz ? Sessiz ossururken sıkıntı oluyor mu ? Veya sesli ossurunca birbirinize tepkiniz ne oluyor ?

Osuruk kadar aklın yok olm senin, sorduğu soruya bak.

• dogangoxel kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim ilerde evlenmeyi düşünüyorsan ve diyelim çocuğun olursa kabaca sen 60 yaşına geldiğinde çocuğun 20 li yaşlar da olacak erkek olursa sen emekli olduğun da çocuğun askere gidecek bence bu yönünü düşündünmü hiç nedense ben hep kurguluyordum ben hep bunları
  • gevur_hoca kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede oturuyorsun bilmiyorum ama istanbulda evin yoksa evlenilmez.İlla evlenicem diyede evlenilmez.Evli bir çok arkadaşım var ve bir çoğunun durumları iyi olmasına rağmen hiç biri evliliği tavsiye etmiyor.Abim bile "ne yapacaksın evlenip bu devirde " diye cümleler kuruyorken insan ister istemez etkileniyor.Bu arada 2 abim ve 1 ablam var hepsi evliler.Türk kızlarındanda bıktığım içinde aslında düşünceler bir bakıma böyle.Yurt dışındaki kızları görünce bizim kızlar kezban gibi geliyor.Bu hesapları hiç yapmadım çünkü anneme ve babama bakıyorum.Şimdi bende evli olmuş olsaydım ve ailemden ayrı bir evde yaşamış olsaydım onların ihtiyaçlarını kim karşılayacaktı ? Allaha şükür önemli bir hastalıları yok ama hastane işleri oluyor , ev işleri , ilaç alımı , alışveriş vs.neredeyse hepsine ben yardım ediyorum.
  • hocam bende evlenmeyi sadece düzenli bir cinsel ilişkim olsun diye istiyorum.dediginiz gibi 5 6 yıl sonra cinsellik bitiyor mu?

benim hormonlar biraz fazla çalışıyor gene de öyle olur muyum ki
  • Birbirinizden hiç sıkılmıyormusunuz
  • Sıkılma olayı oluyor mu ya yani bir yerden sonra sıkıcı bir tekrara düşüyor mu her şey? Bir de bu sıkılma soğutuyor mu insanı. Ben hep ilişkinin eskimesinden korkmuşumdur.
  • Allah mutluluğunuzu daim etsin hocam. Evlilik kolay şey değil.
  • 1700tlye ev gecindiriyorsan helal olsun derim sana.

Baska diyecek söz yok.
  • Gecen cuma 7 yilin ard8ndan tekrar baba olacagimi ogrendim. Guzel bir duygu allah herkeze nasip etsin.
  • Mobilyaları nereden aldınız? Tavsiye edebileceğiniz yer var mı? Alırken nelere bakmak lazım?
  • Çocuk yaparsınız mutlaka ama maaşın az.O maaşı harcadıktan sonra ayda kaç para kenara koyabiliyorsundur ki ? Çok çocuk yapmayın bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 6 Aralık 2016; 18:41:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşk bitiyor mu? Bende 2 yıldır evliyim.

• selam hocam .
    25 yaşındayım yalnız yaşıyorum ortalama 3100 gelirim var
    sence evlenmeli miyim . yoksa hangi yaşa kadar erteleyeyim . evliliğin artı ve eksileri ne olur bana bu yaşlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realitych -- 6 Aralık 2016; 19:11:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

e niye öğretmen olmuyorsun .

5 yıl fakülte bitir . sonra kpss de alanındakilerin %99,5 ini geç olursun zor değil
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Ağla, ilgimi çekmiyor çekseydi itü pc yazmazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Ben 32 yaşındayım eşim 25
    7 yaş var aramızda

25 yaşında evlendin eşin 18 yaşındaydı o zaman. Ben buna da tamam derim (aslında demem de neyse) hadi 2-3 yıl geçmişiniz olsa 22 yaşında 15 yaşında bir kızla mı beraberdin ? Benim 18 yaşında sevgilim oldu (Ben 23'tüm) en fazla 5 ay dayanabildim. Çok merak ediyorum eşinle 7 yaş varken aranda nasıl aşık olabildin ? Ben 22 yaşımda 15 yaşında bir kıza nasıl aşık olabilirim ki ? Yada 23 iken 16 yaşında, 24 yaşında 17 yaşında diye uzayıp gider... Şuan 25 yaşındayım ama dönüp 18 yaşında bi genç kardeşime o gözle bakamam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 6 Aralık 2016; 19:31:12 >
  • Ben şunu merak ediyorum hocam , yıllar geçtikçe bir sıkılma oluyor mu acaba eşinizden ? Zamanla diğer kadınlara karşı bir heves ya da bir istek gibi bir şey oluyor mu ? Cinsel anlamda değil demek istediğim .
  • Kendinize çok vakit ayırınca eşinizle problem oluyor mu, ben çok oyun oynarım yada dizi falan izlerim mesela, evlenince problem olur mu diye düşünmeye başladım, sizde durumlar nasıl hocam, Allah bir yastıkta kocatsın bu arada

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.