Şimdi Ara

Konu silinebilir.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
11
Favori
19.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıcak yemek işin mecburi kısmı zaten. Anneniz size kaç yaşına kadar hizmet edecek?
    Olumsuz yanı genelde sosyal hayat oluyor yani sosyal hayatınız canlıysa evlilik bi bakıma daha kötü gelebilir ya da geçim sıkıntısı stres falan ama bunlar da bu yaşam koşulların da hayatın gerçeği.
    Evlenmeyi düşünmeyenler gündelik ihtiyacını (temizlik yemek ütü gibi) ilerleyen yaşlarda nasıl gidermeyi düşünüyor?
    Şimdi diyeceksiniz sen bu sebeple mi evlendin Hayır ama bunların da olması şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada telefondan kaynaklanıyor belki ama cevaplar da bahsettiğim kişiler çıkmıyor.

Mesajlara göre cevap veriyorum anlaşılır umarım..
  • yere düşen eşini ne yapıyorsun
  • 370 lira çok iyiymiş yalnız,kütahya da okuyodum bende geçen sene mezun oldum okul germiyan kampüsüydü yunusemre mah. akçay caddesinde 450 liraya zar zor giriş katı güneş görmeyen ev bulabilmiştik mutluluğunuz daim olsun hocam bursada yaşıyorum bende ama kütahyaya çok ısınmıştım hala özlerim özellikle soğuğunu
  • yahobea Y kullanıcısına yanıt
    Evlenmeden nasıl bir ömür yaşayacaksınız bu dünyada? Normal olan her insan belli bir yaşa geldiğinde fıtratı gereği karşı cinse ilgi duyar ona sahip olmak birleşmek ister. Bu istek sizde yoksa evlenen insanları garipsemek sizin yanlışınızdır.
  • Eşiniz okul okumayı düşünmeden seninle evlendiğine göre idealleri sana hizmetçi olmak.
  • Ne kadar güzel değil mi insanın sevdiği ile aynı yastığa baş koyması, akşam beraber yemek yemek film seyretmek.Sonra sabah uykuda osurması.Bunlar süper şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nimzohintli

Evlenmeden nasıl bir ömür yaşayacaksınız bu dünyada? Normal olan her insan belli bir yaşa geldiğinde fıtratı gereği karşı cinse ilgi duyar ona sahip olmak birleşmek ister. Bu istek sizde yoksa evlenen insanları garipsemek sizin yanlışınızdır.

Evlilik bir zorunluluk olarak gösterilirse ondan sonra toplumda huzur olmaz. Bak sende bunu yapıyorsun şuanda. Sözlerim evlenen insanlara değil ki tam okumadın mı.
  • CSB

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Troller doluşmaya başlamış konuya. Her konuda boş boş konuşmayı ne çok seviyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hboluk -- 6 Aralık 2016; 15:31:24 >
  • gece yatarken yanyana rahat ossurabiliyor musunuz ? Sessiz ossururken sıkıntı oluyor mu ? Veya sesli ossurunca birbirinize tepkiniz ne oluyor ?
  • evlilik aşkı öldürüyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Birader yaşın kaç bilmiyorum ama ben 25 yaşın da evlendim.
    Belli bi yaştan sonra insan da psikolojik baskı oluyor nedense bende de olmuştu.
    Ama flört etmekle evlilik arasın da fark var.
    Sana nacizane tavsiyem imkanın varsa bir an önce evlen

31 yaşındasın yani

• yahobea Y kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamışım kimse kimseyi zorlamamalı tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

gece yatarken yanyana rahat ossurabiliyor musunuz ? Sessiz ossururken sıkıntı oluyor mu ? Veya sesli ossurunca birbirinize tepkiniz ne oluyor ?

Soğukta yorganı başlarına kadar çekip öyle yapıyorlarmış. Tövbe tövbe düşündüğün şeye bak sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

Vay arkadaş bu sene okul bitiyor atanırsam 4k mı alıcam :) Arkadaşım bu sene atandı mat öğretmeni muşta tüm ücretler dahi max 3700 almış o da her ay sabit değil ortalama 3500 dedi

• Benm eşim 3 yıldır sınava giriyor bu yıl 4 . Olacak bende her yıl diyorum bu defa 4k yı indirecez cebe ama avucumuzu yalıyoruz bi atanda ona göre 😊😊

• 1700 alıp 510 lirayi sigaraya yatirirken icin rahat ediyor mu?

Cocugun 10 yasina gelene kadar o parayi bi kenara koysan 60.000 lira yapar.Bu parayi cocugunun egitimine veya herhangi baska bir seye yatirabilirsin.Ayrica esinin sigaranin kokusunu sevdigini sanmam.

Gelecegine,parana ve sagligina yazik...
  • 35 yaşındayım henüz evlenmedim.Doğru insanı bulmak ve evlenmek bu devirde zor gerçekten.Allaha şükür , imkanım var dünyayı geziyorum elimden geldiğince.Düzenli spora gidiyorum 4 yıldır.Bakalım ne zaman evlilik kısmet olacak.Konu sahibi arkadaşa allah bir yastıkta kocatsın demek düşer bana
  • Csb alakası yok csb olsa değişik şeyler de sallar geçerim ama samimi olarak her soruya cevap vermeye çalışıyorum.
    Aslında evlilik cüzdanını ss atarım lakin senin için gerek görmüyorum sen genede nasıl düşünüyorsan öyle devam et

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.