Şimdi Ara

Konu silinebilir.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
11
Favori
19.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı bekarlara gerek bekarlık gerek evlilikle ilgili tavsiyen?
  • gevur_hoca kullanıcısına yanıt
    Gercekten cok sevindim, Allah anali babali buyutsun hakkinda hayitlisini nasip eylesin insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

• LoL_Game kullanıcısına yanıt
    Erken yaşta evlenmeyin, bekarlığın tadını çıkarın. (Bence 24-26 uygun)
    Gezin tozun arkadaşlarınızla yapabileceğiniz her türlü çılgınlığı, kaçamağı yapın çünkü evlenince bunlar son bulacaktır.
    Yok efendim ben gene gezerim arkadaşlarımla takılırım olayı çoğu zaman hikayeden ibarettir.
    Dedigim gibi en büyük sorun geçim sıkıntısı dolayısıyla mutlaka sağlam bir iş bulmadan evlenmeyin.
    En önemlisi evleneceğiniz bayanı çok iyi tanıyın evkendikten sonra huzursuz olmayın.
    Evliliğin en iyi tarafı yanınızda bir hayat arkadaşı olması işten eve gittiğinizde önünüze sıcak yemek koyan birisinin olduğunu düşünmek şimdi size basit gibi gelsede evlendikten sonra bunun mutluluğunu daha iyi anlarsınız.

• Recep Tayyıp Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Bulunduğum sehir Kütahya zaten ng porselen de çalışıyorum.
    Belki istanbul gibi bi şehirde olsam yetmez ama böyle mütevazi şehir de yetiyor.
    Aslına bakarsınız yetiyor da denilemez ama şükür etmek lazım.

• Sağolasın kardeşim Allah sana da nasip eder inşallah..

• Dünyada herkes evli ne gibi bir soru sorayım ki. Bu tuzağa düşerken başına geleceklerin farkına vardın mı, farkına vardıysan cesaret edip kendini ateşe mi attın. Yani nasıl oluyor ki neden herkes bu tuzağa düşüyor. Bir arkadaşım illa evlenmek istiyordu hayır istemesini geçtim insanlar bir tuhaf sanki evlenince bütün sorunların yok oluyor her şey çözülüyor, neyse evlendi 2 ay geçmedi ağlamaya başladı. Dışarıdan göründüğü gibi değil diyor şimdi. Hayır dışarıdan nasıl görünüyor ki benim gözüm mü şaşı yoksa insanların mı. Millet evlendik o çok iyi çok süper hemen evlenin diyen yok ki hem öyle olsa bile kim inanır gözümüz görüyor çok şükür. Kavga gürültü dırdır geçim sıkıntısı. Yok yani ben evlenmeyin demiyorum evlilik askerlik gibidir yaşaman gerekiyorsa yaşarsın, zor olan yaşanmaz diye bir olay yok. Ama insanların evlenene kadar kırk takla atıp sonrasında sanki evlenmeyi isteyen başkasıymış gibi çocukça konuşmaları anlamsız oluyor. Ama bu da tuzağın önemli bir yanıltmacası olsa gerek çünkü evlilik dışarıdan göze hoş gelmeseydi kimse evlenmezdi veya zor güç kararsız evlendikten sonra ben isteyerek evlenmedim diyerek millet boşanır dururdu. Vallahi ne diyeyim sistem mükemmel kurgulanmış insanlar neyin ne olduğunun farkına varamadan olduya bittiye geliyor her şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: gevur_hoca

Bulunduğum sehir Kütahya zaten ng porselen de çalışıyorum.
    Belki istanbul gibi bi şehirde olsam yetmez ama böyle mütevazi şehir de yetiyor.
    Aslına bakarsınız yetiyor da denilemez ama şükür etmek lazım.

hocam sizinde ng şirketi büyük mü ? ben öğrenciyimde kütahya porselene kuzenime evlilik heiyesi almaya gittim bugün dönerken güral porselin prenses modeli otobüsleri 100 tane geçti ben şok oldum. hepsi aynı model aynı renk

• jack_fear J kullanıcısına yanıt
    7000 kişi çalışıyor kardeşim zaten bu şirket olmasa Kütahya batık işsizlik diz boyu olur.

• Kağıt kesiğinden daha çok çok acıtır. Hemen geçmez öyle vicdanın izi, Aklımda ne varsa, dilimde hepsi Sağduyum herkesten önce arazi… Kulağımda sayısız cevapsız çınlama… Biri beni mi anıyor, seviyorum sanıyor. Köprüleri yakalı, kaldırıp kenara atalı. Yüzünü unutalı uzun zaman oluyor… Kalbimde kırılmadık yer mi bıraktı? Yaptığıyla söylediği nedense farklı. Mazlumun ahı aheste aheste alınır. Bırakın kazandım zannetsin zavallı

• yahobea Y kullanıcısına yanıt
    Bu forumun yaş ortalaması düşük ve bir çok kişi bekar onun için konuyu açtım yoksa dediğin gibi etrafınızda ki bir çok kişi evlidir.
    Evlilik konusuna gelirsek görüşüne saygı duymakla beraber belkide bir çok kişi belli bi yaştan sonra mahalle baskısıyla evleniyor.
    Lakin her evlilikte bahsettiğin sorunlar olmuyor evet belki geneli tartışma, huzursuzluk yaşıyor olabilir ama doğru bir eş bulduğunda evledigine pişman olmazsın.
    Tabi burda senin rolünde önemli sonuçta evi gecindireek olan sensin kendine güvenin yoksa evlenmemek senin için daha hayırlısı olur.

• Islak mendille silip çöpe atıyoruz

• Çocuğun adını Mert koyun

• quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

4k maaş alan öğretmen gostersene hesabı sınırsız ciziyim.

• Evlendinde ne oldu, eline ne geçti

Evlenmeseydin daha mutlu olacağına inanıyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: KırmızıElma

quote:

Orijinalden alıntı: Recep Tayyıp Erdoğan

Adam 1700 le ev gecindiriyor. 4k ya burun kıvıran öğretmenler var .

4k maaş alan öğretmen gostersene hesabı sınırsız ciziyim.

Üniversite öğretmenleri rahat alır
    :)
  • Konuyu açan arkadaşa teşekürederim. Böyle konular böyle insanlar bu forumun kalitesini artıryor.
    Sorularım; sık sık küsüyor musunuz.
    Küslükleriniz ortalama kaç gün yada saat sürüyor
    en fazla ne kadar küs kaldınız
  • Yere düşen çocuklara napıyorsunuz

• izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    İllaki tartışmalar yaşanıyor mutlaka kafaların uyuşmadığı konular oluyor e haliyle küskünlükler yaşanıyor. Bu evliliğin ilk ayların da olmasada sonraki zamanlar da artık en ufak sorunlar bile büyüyebiliyor.
    2 ya da 3 gün aynı evde yaşayıp konuşmadığımız günler oldu.
    iki taraf içinde zor oluyor ama işin içine gurur giriyor artık
    Bunun dışında bir seferde boşanmanın eşiğinden döndüm..

• Avenged Sevenfold. kullanıcısına yanıt
    Şu an çocuğumuz yok ama olduğun da yere düşerse kaldırırız hayata devam ederiz.
    Düşe kalka yaşamayı öğrenecek kerata

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.