Şimdi Ara

KONU KİLİT/ÇÖZÜLDÜ - [YARDIM] ANKASTRE BAĞLANTISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 ay kadar önce türknet'e vae altyapısına geçiş için başvurdum. Dün internetim gitti ve türknet bana vae altyapısına geçtiğime dair mesaj attı ve ankastre bağlantısının yapılması gerektiğini söyledi. Ben ankastreme gidip baktım ve Türk telekom etiketini ve ismimin yazıldığını gördüm, etiketlenen kablo ankastreye bağlıydı. Bu durumda benim beklemekten başka yapabileceğim bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 29 Ekim 2020; 16:47:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hizmet aktif mi? Bağlantı sağlayabiliyor musunuz? Bağlantı yok ise işletmecinize kayıt açınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 27 Ekim 2020; 13:35:32 >
  • XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Hayır, dünden beri internetim yok.

• Androge0s kullanıcısına yanıt

Düzenledim mesajı hocam.

Gittiği andan itibaren destek kaydı açtım. Ekipler gelip bağlantıyı yapacak denildi. Tekrar atayım mesaj ama ne diyerek atmam gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 27 Ekim 2020; 12:37:33 >

Fiziksel bağlantı yapılmıştır belki ama henüz saha dolabından aktif edilmemiştir. Az bekleyin hocam düzelecektir.

• @TurkNetDestek Yardımcı olacaktır size hocam.

Anladım herhalde beklemekten başka çarem yok :d tek merak ettiğim ne kadar hız aldığım. 2-3 gün içerisinde öğrenmem gerek bağlantı sonra da yapılsa olur aslında.

• @TurkNetDestek Size yardımcı olur hocam, yazar birazdan konuya.

Tamamdır hocam, teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Rica ederim hocam.

Bugün ekipler gelip sorunu çözdü, vdsl'e resmen geçtim :) 100mbps'lik pakete geçtiğimde bir konu açacağım yaşadığım sürece dair.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androge0s

Bugün ekipler gelip sorunu çözdü, vdsl'e resmen geçtim :) 100mbps'lik pakete geçtiğimde bir konu açacağım yaşadığım sürece dair.

Saha dolabına mesafen nedir hocam? Bende dün itibari ile VAE VDSL geçtim, saha dolabına mesafem 170 metre. 75 Mbps tanımladılar hesabıma fakat max 40 Mbps alabiliyorum. Sorun nedir, onu araştırıyorum şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rig3L

Saha dolabına mesafen nedir hocam? Bende dün itibari ile VAE VDSL geçtim, saha dolabına mesafem 170 metre. 75 Mbps tanımladılar hesabıma fakat max 40 Mbps alabiliyorum. Sorun nedir, onu araştırıyorum şuan.

Alıntıları Göster

Teknik bilgiler kısmında mesafe yazmıyor. Modem arayüzünden hat değerlerime baktığımda 117mbps download ve 48mbps upload gözüküyor. Ekran görüntüsünü bırakıyorum buraya.

KONU KİLİT/ÇÖZÜLDÜ - [YARDIM] ANKASTRE BAĞLANTISI

Bu verileri yorumlamayı bilmiyorum ama internetten baktığımda anladığım sonuç çok iyi olduğu. Büyük ihtimalle dolap oldukça yakın ve altyapı düzgün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Androge0s -- 29 Ekim 2020; 17:1:16 >

Tamamdır hocam haberdar edin lütfen:)

Hayırlı olsun:)

Teşekkür ederim hocam, şuan 80mbps download ve 8mbps upload tanımladılar. 75mbps alabiliyorum.

Harikaymış. Güle güle kullanın. :)

Tekrardan teşekkür ederim hocam :) 20 gün İnternetsiz kaldım ama değdi gibi.

Umarım sorunsuz kullanırsınız hocam daima. Bilirim ilk günler insan çok hevesle kullanıyor:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.