Şimdi Ara

Konu kapandı..2009 model Ekran kartım yandı 100 tl ye kadar tavsiyeleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim.2009 yılında 300tl verip aldığım ati hd 4830 ekran kartım fifa 2014 yüzünden yandı size sorum sıfır shappire hd 4850 1gb 256 bit ekran kartımı alsam,yoksa 2.el tavsiye edebileceğiniz bi kart varmıdır,yok işlemci yetermi yok güç kaynağı desteklermi hiç anlamıyorum,yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sistemim
    Gigabyte ep43 ds3l ana kart
    İntel E7400 işlemci
    Kingston 2x2gb ram
    Cooler master 460 watt psu

SAPPHIRE HD7770 Edition GDDR5 1GB 128Bit alınmıştır,yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ht81 -- 1 Mart 2014; 15:14:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm attım
  • Dahili bileşenler kısmına aç konuyu, yoksa burada sana iş yapmayacak gt 410-420 gibi kartı sırf dx11 destekli diye 100 liradan tabir-i caiz ise itivermeye kalkarlar.
    100 liraya kadar kart alsam, sizin bilgisayara uygıun olarak, dx11 li olarak;
    Hd 5770 (hd5750 değil) veya gddr5 li gts 450 bakardım, bu kartlar 110-130 lira arasında alıcı buluyorlar. Pazarlık veya denk gelme ile 100 liraya veya 110 liraya istediğinize kavuşabilirsiniz
    Kırpılmamış gtx460 ı da 150 liraya kadar alabilirsiniz, yeterki soğutucusu adi tipten olmasın

Psu kesinlikle kaldırır şüpheniz oLmasın

• ironblood19 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.1gb256 bit almak düşüncesindeyim dx 11 benim için çok önemli değil genelde simülatör oyunları oynarım test drıver unlimited gibi,bide hitmen serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ht81

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.1gb256 bit almak düşüncesindeyim dx 11 benim için çok önemli değil genelde simülatör oyunları oynarım test drıver unlimited gibi,bide hitmen serisi

1 gb 256 bit ve dx11 diyorsunuz... 100 lira diyorsunuz... o fiyata yok öyle bir kart... varsa da ben bilmiyorum....

128 bit olmasına aldanmayın gts 450 ve hd5770' in... sizin yanan hd4830' u tokat manyağı yapar... hd4870 ile eşdeğer perfonmans verirler bu dediklerim.... gtx 460 zaten imba bir kart

• ironblood19 kullanıcısına yanıt
    haklısın da benimki bilmemekten,bide dx 11 olsun yazmadım ben,hani olmasada olur benim için.verdiğiniz bilgiler için sağolun.

• ht81 H kullanıcısına yanıt
    @ironblood19'unda dediği gibi o fiyat aralığında alınabilecek en iyi kart 5770. Beğenmezseniz bana satın, ben alırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.