Şimdi Ara

Konu İçi Arama Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimi konular 200-300 sayfa kadar olabiliyor bu tür konularda aradığımız birşey oldumu eğer konu içi arama yapma butonu olursa daha kolay bulabileceğimizi düşünüyorum.Bu özelliği eklerseniz sevinirim.

• Herhangi bir konuya girdiğinizde sayfanın sağ alt tarafında Konu İçi Arama butonunu görebilirsiniz.
  • ama çalışmıyor
  • Hiç çalışmıyor değil de, sorunlu biraz.
  • Sanırım forumda çok sık kullanılan kelimeleri ararken sorun çıkıyor. Bu konu için arama yaptım bir kaç kelimeyi, bulmadı. Sonra "bulabileceğimizi" kelimesini arattım ve buldu.

http://forum.donanimhaber.com/searchpro.asp?phrase=bulabilece%F0imizi&m=37998932&criteria=AND&forumid=604&timeframe=%253E&timefilter=0&author=&topicreply=both&message=both&language=single&top=1000&minrank=0&submitbutton=%2BTamam%2B

• Yıl 2017 ve hala bu özellik yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten hala olmaması üzücü, yıl olacak neredeyse 2018...

• 2018 oldu. Hala yok.

• Bu kısmen vardı detaylı aramada fakat artık yok. Kesinlikle olmalı
  • 2030 yılından geliyorum. hala yok. "Eskiden varmış ama çalışmıyormuş" dediler bakmaya gelmiştim. tekrar gidiyorum. bu mesajı yazmak için 18 kere "reklamı geç" dedim. Bu yılların kıymetini bilin. cızzzıttt
  • Özellik hala yok malesef. Kaç yüz sayfalık konular var bunun içerisinde arama yapmak gibi önemli bir özellik nasıl bulunmaz hayret verici.
  • 2018 bitiyor halen yok
  • Millet marsa çıkıyor biz konu içi arama hala yapamıyoruz!
  • Şimdi konusunu açtım da googledan buraya geldim.

• Normal genel aramada düzgün çalışmıyor. Daha dün yazdığım anahtar kelimeyi aratıyorum ama en erken 2 öncesinin sonuçları çıkıyor.

https://forum.donanimhaber.com/search.asp

• Bir terim aratıyorsun en erken 1 senelik sonuç çıkartıyor diyelim ama aradığım şey o konu da adı bile geçmiyor.
    En iyi forum ama yine de teknolojinin ... neyse

Bu konunun 10 sene önce açılması da gözlerden kaçmadığı gibi iğrenç bir tebessüm oluşturuyor dudaklarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda87 -- 15 Şubat 2019; 0:20:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

Bir terim aratıyorsun en erken 1 senelik sonuç çıkartıyor diyelim ama aradığım şey o konu da adı bile geçmiyor.
    En iyi forum ama yine de teknolojinin ... neyse

Bu konunun 10 sene önce açılması da gözlerden kaçmadığı gibi iğrenç bir tebessüm oluşturuyor dudaklarda.
    Arama özelliğinin sağlıklı çalışmadığının farkındayız, bununla ilgili çalışma yapıyoruz hocam.
  • Hadi gayret diyelim, belki bir kaç seneye yapılır birşeyler? Konu içi arama gerçekten bu kadar zor mu? (Hani gavurların bi lafı var, The technology is not there yet)

• arama yapıldığında bir şeyler çıkıyor ama bakıyorsun hiç ilgisi olmayan bir sürü konu da çıkıyor :)
    2010 yılından beri düzelmediyse bundan sonra da düzelmeyecek demektir

ileride misal 2040 yılında forum duruyorsa ,birisi gelip bu konuyu hortlatır ve 2010 yılından beri düzelmedi der :)
  • durum mobilde de mi aynı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.