Şimdi Ara

*Konu Güncellendi* 8 GB MS = 38,5 TL !!! Daha Ucuzu Yok !!! Bedava be !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
3.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8 GB Sony Memory Stick Pro Duo @ Özel Kullanılmamış Kutusunda

Daha Ucuzunu Bulan Varsa Aradaki Farkın 10 Katını Tahahüt Ediyoruz ,
    Delikanlı Sözü Begenmezseniz İade , İşte Müşteri Memnuniyeti Budur !!!

Arkadaslar dealextreme gibi ÇİN MALI SATAN sitelerdeki ürünlerle karsılastırmayın japon menşeli yazma hızı çok yüksek inanın begenmezseniz iade sizde kullandıgınız zaman farkı görecek ama ürün orjinal değildir kaliteli taklittir. ve bu ürünü edindiğinize ve aldıgınıza pişman olmayacaksınız... Konunun Aşağısında Ürüne Ait Hız Testlerine ve Ürünü Alan Üye Yorumlarına Ulaşabilirsiniz ...

Stok : 4
    Fiyat : 38,5 TL
    Teslimat : Aras Kargo İle Türkiye'nin Heryerine Sadece 2.90 TL'ye Gönderilir
    Garanti : Ürünler Tarafımızdan 1 Ay Garanti Altındadır , Herhangi Bir Problemde Anında İade Alınır
    İletişim : PM / channnn_@hotmail.com / 0544 852 15 21 (çaldırın arayalım )

Teknik Özellikler :

• 8Gb kapasite
    • 2.7-3.6 Volt Çalışma Voltajı
    • Maximum Yazma Hızı 80 Mbps
    • Maximum Okuma Hızı 80 Mbp
    • Yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve filmlerin yanı sıra büyük sunum dosyaları için ideal yüksek kapasite
    • Kompakt ve ergonomik tasarımıyla kullanışlı boyut
    • Sağlam yapı ve güvenilir veri alışverişini sağlayan kılavuz oluklara sahip tek yassı 10 pimli konnektör

Satın Alan Kullanıcı Yorumları :

@ugur_ank

Öncelikle Size teşekür ederim Yardımlarınızdan dolayı bu tür insanlarla alışveriş yapmak büyük zevk dün 6 da paramı yatırdım bana hem telefonla hemde msnden destek werdiler kargo şu saat itibariyle elimde ürünü denedim bir sorun yok hızına gelince bende 4gb çakma wardı hızı onunla aynı Teşkür ederim işallah başka alışverişlerimizde olur Saygılarımla .

Uğur İlkdoğan

@gkweb

Kargo 1 günde geldi 24 saatten erken :D güvenilir iyi dürüst satıcı gözünüzü kırtpadan bu fiyata satın alın eğer paranız warsa 2 3 tane alın oyun film falan izlersiniz fiyat çok iyi önemli olan farkı oda cihanın farkı herkese tavsiye ederim hayırlı satışlar kardeşim

@Leone_510

Neyse gelelim kurufasülye'nin faydalarına

Kartı denedim, tam 8gb(7 küsür) full doluyor ne eksik ne fazla. Bendeki sony highspeed 2gb çakma kart ile hızları aynı. örneğin; Tek parça 1.3 gb boyutundaki cso oyunu tam 17 dk içerisinde ve tek parça 4gb boyutundaki filmi 54-55dk'da yükledi. Hem psp üzerinde denedim hemde 2.0 usb kart okuyucu ile denedim sonuç değişmiyor.

Full dolu iken oyun içerisinde herhangi bir şekilde kasma takılma olmuyor. Sonuçta kasma olmadığı için bana göre olumsuz yanı yok. 15 bölüm dexter yükledim, mp3, oyun vs vs... en az 2-3 hafta bişey yüklemem..

Ürüne Ait Hız Testi Resimleri :

İşte Bu Kadar Basit !

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monkey D Luffy -- 30 Mayıs 2009; 20:58:26 >

• kardeşime sonuna kadar destek veriyorum sağlam kişilik değerli arkadalımdır.
    Fiyat olarakta süper daha ucuzu ve kalitelisini bulmaznı şuan imkansız değim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafacoban

kardeşime sonuna kadar destek veriyorum sağlam kişilik değerli arkadalımdır.
    Fiyat olarakta süper daha ucuzu ve kalitelisini bulmaznı şuan imkansız değim

eywallah mustafa hocam aynı şekilde . herşeyimle kefilinim
  • helal olsun be cihan 8 gb 35 tl harbi daha ucuz veren olabileceğini hiç sanmıyorum :) hem kaliteli ürün hem ucuz fiyat hem güvenilir satıcı daha ne olsun :)
  • PM
  • cevaplandı
  • gg de 34.90 a var

http://urun.gittigidiyor.com/8GB-SONY-MEMORY-STICK-PRODUO-INDIRIMLI_W0QQidZZ16805415

gerçi işin espirisi ii fiyat kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko2001 -- 4 Nisan 2009; 17:22:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: seko2001

gg de 34.90 a var

http://urun.gittigidiyor.com/8GB-SONY-MEMORY-STICK-PRODUO-INDIRIMLI_W0QQidZZ16805415

gerçi işin espirisi ii fiyat kolay gelsin

son 20 adet gözden çıkartılmış mal için iyi fiyat gerçekten , :)

quote:

KISA BİR SÜRE İÇİN İNDİRİMLİ FİATTIR
    STOK FAZLASI URUN UCUZ FIAT
    ACELE EDEN KAZANÇLI ÇIKAR

SON 20 ADET İÇİN ÇOK ÖZEL FİYAT

• hocam urunun yazma okuma hız testini yapıp buraya eklersin daha iyi olur veya bana pm dende atarsan sevinirim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: atoxi

hocam urunun yazma okuma hız testini yapıp buraya eklersin daha iyi olur veya bana pm dende atarsan sevinirim?

en kısa sürede ekliyorum hocam
  • Orj. mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Furious*

Orj. mi ?

Orjinal Değil , Yüksek Kalite Taklik !
  • oynayalım uşaklar trabzon kolbastisi

bu fiyata kartmı verilir hoptek hoptek oynalım

fiyat bedava
  • orjinal olmayan memory sticklerdeki en önemli iki sorun oluyor

1-veri hızı mesela 1 gb dosyayı kaç sn veya dk atıyor
    2-memory stick 2 veya 3 tane oyun bir arada yüklediğinde sadece 1 oyunu oynatıyor diğer oyunları oynatmıyor

eğer bu problemlere denenmiş gerçekten kaliteliyse çok iyi fiyat,ayrıca bu soruların cevabını öğrenip bende almayı düşünüyorum.
  • kapasıtesının tamamı kadarına ıso yuklanıp oynatabılıyor sorunsuz urun. bende referansıyım
  • BÜTÜN OYUNLARIMI OYNATIYOR YAKSA BAZI OYUNLARDA PROBLEM ÇIKARIYORMU BİRde HIZI NASIL 1 GB DOSYAYI Nasıl Hızı birazda ondan bahset refansçı kardeş millet öğrensin.
  • Taklit bir ürün için nasıl fiyat garantisi verebiliyorsunuz anlamış değilim...Taklit denilen şeyin ne olduğu belli olmaz siz şimdi ben o ürünün aynısını bulursam diyeceksiniz ki bu taklit bizim taklitten değil ...
  • Kargo 1 günde geldi 24 saatten erken :D güvenilir iyi dürüst satıcı gözünüzü kırtpadan bu fiyata satın alın eğer paranız warsa 2 3 tane alın oyun film falan izlersiniz fiyat çok iyi önemli olan farkı oda cihanın farkı herkese tavsiye ederim hayırlı satışlar kardeşim
  • Çok güzel fiyat referansda bol.Bu aralar Psp slim arıyorum temizinden.Bulursam hemen irtibata geçeriz hocam.iyi satışalar...
  • @uuuuuuuuuuu

1-yazma hızı 10mbit'tir
    2-bütün oyunları sorunsuz oynatmakta pes 2009 gow

@McOrco

evet tamamı kullanılabiliyor , denenmiştir

@uuuuuuuuuuu

bütün oyunları oynatıyor , denemelerimizde herngi bir problem yaşamadım , hızı 10mbit'tir

@kartal24_1903

@gkweb

@x-o-x-o-x

Her zaman kapımız açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monkey D Luffy -- 10 Nisan 2009; 21:04:41 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.