Şimdi Ara

konu gizleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu gizleme tercihli hale getirilebilir mi? yani şu üyelerin açtığı konuları görmek istemiyorum gibisinden. en azından bloklanmış kişiler tarafından açılan konu başlıklarının da bloklayan kişi tarafından hiç bir şekilde görülememesi forumda huzuru da sağlar.

not: bloklanmış üyelerin mesajları da konu içerisinde bloklu şekilde görünmeye devam ettiğinden görüntü kirliliği de oluşuyor.

ayrıca bloklu üyenin mesajını biri alıntı yaptı mı o mesaj bloklanmış olmaktan çıkıyor, okunur hale geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 22 Temmuz 2019; 0:9:25 >

• blokladığınız kişilerin konuları konu listesinde gözükmüyor zaten hocam.

Blok konusu ile ilgileniliyor. Mesajların görüntü kirliliği ile ilgili de bir şeyler yapacağız.@The souls migration
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    bende gözüküyor. yani tekrar teyit ederim bunu birazdan. normalde görünmemesi lazım. konuya giriyorum bakıyorum ik mesaj zaen blokluydu dün akşam denk geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

bende gözüküyor. yani tekrar teyit ederim bunu birazdan. normalde görünmemesi lazım. konuya giriyorum bakıyorum ik mesaj zaen blokluydu dün akşam denk geldi.
    Ben birkaç kontrol sağladım, listede gözükmüyor. Sizde dönüş yaparsanız daha detaylı kontrol edelim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.