Şimdi Ara

Konu eksiği için ne yapılmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum geçen seneden biyoloji ve fizikten nerdeyse hiç bişey şey bilmiyorum nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım ygs kitabı alıp çözüp ordan mı çalışmalıyım yoksa 9.sınıf konu anlatımlı kitap mı alıyım ? Ve nasıl çalışmalıyım hiç bir fikrim yok biyolojiyi iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum ...

• aynı şey benimde aklıma takıldı senin dediğin gibi ygs kitabı alıp çözüp ordan mı çalışmalıyım yoksa 9.sınıf konu anlatımlı kitap mı almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadkorsan

Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum geçen seneden biyoloji ve fizikten nerdeyse hiç bişey şey bilmiyorum nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım ygs kitabı alıp çözüp ordan mı çalışmalıyım yoksa 9.sınıf konu anlatımlı kitap mı alıyım ? Ve nasıl çalışmalıyım hiç bir fikrim yok biyolojiyi iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum ...

LYS birey al güzelce öğrenirsin.Lys konuları ygs yi de içerdiğinden detaylı bir şekilde olayı çözersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banyodayim -- 17 Ocak 2012; 20:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dv6000

quote:

Orijinalden alıntı: deadkorsan

Arkadaşlar 10.sınıfa gidiyorum geçen seneden biyoloji ve fizikten nerdeyse hiç bişey şey bilmiyorum nasıl çalışmalıyım ne yapmalıyım ygs kitabı alıp çözüp ordan mı çalışmalıyım yoksa 9.sınıf konu anlatımlı kitap mı alıyım ? Ve nasıl çalışmalıyım hiç bir fikrim yok biyolojiyi iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum ...

LYS birey al güzelce öğrenirsin.Lys konuları ygs yi de içerdiğinden detaylı bir şekilde olayı çözersin.

10.sınıfım edebiyatı şimdiden sıkıya alsam lys-3 te kaç edebiyat neti yaparım?(Bu seneki ve bir dahaki senenin konularını çok iyi öğrensem)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.