Şimdi Ara

konu editlendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bu bölümden satış yapılamadığı için konuyu ilgili sayfaya taşıdım.

ilgili link;http://forum.donanimhaber.com/m_99488084/f_//tm.htm#99488084
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Gold satış konusu yasak mı bilmem de yasak değilse durmaplayciler sildirmiştir garanti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alice harikalar diyarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

Gold satış konusu yasak mı bilmem de yasak değilse durmaplayciler sildirmiştir garanti.

Dediğiniz gibi olsa diğer üyelerinde silinmiş olması lazım değil mi?
  • Silme islemi sirasinda, dh forumlarda ikinci el satis kismi disinda gercek para ile satisin yasak oldugu ibaresini ekliyorum,
    belki sistemsel bir hata olmustur.

bahsi gecen site ile daha oncesinde bir sponsorluk anlasmasi vardi bu nedenle bir takim mesajlari ozellikle siliyorduk ancak anlasmanin bitmis olmasi nedeni ile bundan sonra mesajlara mudahele olmayacak. ancak bunu yine de sponsorluga baglamayalim. herhangi bir site veya ilanin elestirilmesi ile baltalanmasi arasindaki siniri gecen mesajlara yine de mudahele edecegiz.

ilk mesajinizi siliyorum, lutfen ilaninizi bahsi gecen kisimda acar misiniz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

Silme islemi sirasinda, dh forumlarda ikinci el satis kismi disinda gercek para ile satisin yasak oldugu ibaresini ekliyorum,
    belki sistemsel bir hata olmustur.

bahsi gecen site ile daha oncesinde bir sponsorluk anlasmasi vardi bu nedenle bir takim mesajlari ozellikle siliyorduk ancak anlasmanin bitmis olmasi nedeni ile bundan sonra mesajlara mudahele olmayacak. ancak bunu yine de sponsorluga baglamayalim. herhangi bir site veya ilanin elestirilmesi ile baltalanmasi arasindaki siniri gecen mesajlara yine de mudahele edecegiz.

ilk mesajinizi siliyorum, lutfen ilaninizi bahsi gecen kisimda acar misiniz?

İlgili sayfaya taşınmıştır. Saygılar...
  • Fiyatlar GÜNCELLENDİ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa
    bahsi gecen site ile daha oncesinde bir sponsorluk anlasmasi vardi bu nedenle bir takim mesajlari ozellikle siliyorduk ancak anlasmanin bitmis olmasi nedeni ile bundan sonra mesajlara mudahele olmayacak.

Cidden böyle birşey yapıyor ve bunu açık açık yazabiliyorsanız helal olsun. Ne diyelim. Sponsorluk anlaşmanız var diye insanların paylaşımına doğrudan müdahale etmek nasıl bir anlayıştır.

Hiç yakıştıramadım donanımhaber e..
  • Gold satmak blizzarda göre yasakken bu konu nasıl kapanmadan kalabiliyo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -S2K-

Gold satmak blizzarda göre yasakken bu konu nasıl kapanmadan kalabiliyo?

Blizzard'ı kim takar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar dert edildi anlamadım ki bu sitede ilk satmaya niyetlenen benmiyim? Lütfen konumu iğnelecek cümleler kurmayınız. Site bu konuda imkan sağlarken siz neden baltalamaya çalışıyorsunuz. Sizde istediğiniz gibi satış yapabilirsiniz. Eğer yapmam yapamam bana göre değil derseniz. Lütfen rica ediyorum konuma müdahale etmeyiniz. Saygılar... Anlaşıyınızdan dolayı şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM....
  • icphedia kullanıcısına yanıt
    Isin acikcasi mesajlara direkt mudahele etmemizin en buyuk sebebi elestirinin sinirlarinin asildigi durumlar olmasi. Sonucta ticari bir durum var, ve rekabet adina gereksiz yere camur atan hatta sirf bu amacla uyelik acanlar bile oluyor. elimizden geldigince ayirt etmeye calisiyoruz ancak arada kurunun yaninda yanan yaslar da olabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.