Şimdi Ara

Konu Dışını Bırakıyorum Hakkınızı Helal Edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir anda aldığım bir karardır. İleri de geri döner miyim bilmiyorum ama döneceğimi sanmıyorum.

Müslüman ya da olmayan herkesten helallik istiyorum. Bazen yalan söyledim ( kız arkadaşım öldü falan. (gerçekte ölmedi ama değişik durumlar oldu ben öldü sayıyorum.) Çok zenginim şu arabam var falan. ) Bazen birilerini kırdım sırf siyaset ve din yüzünden. ( Bana hakaret etmeye bir şey demedim asla. Benim görüşüme saygı göstere bende saygı gösterdim. Aynı şekilde dinime de. Ateisttir,hristiyandır ayırmadım tabii ki karşılıklı saygı çerçevesinde.)

Kısaca böyle işte. Ortalama türk ailesine sahip 22 yaşında üniversite öğrencisi olan 12 bin tllik arabaya binen klasik türk genciyim işte. Araba da ailemin zaten.

DURUM BUDUR. Konu dışını bırakıyorum ama forumdan kopmayacağım çünkü türkiyenin neredeyse en aktif forumunu. Konu dısından baska yerlerde var oralar faydalı olabiliyor. Oralarda olurum ara sıra.

HERKESTEN HELALLİK istiyorum birilere karşı kusrum olduysan. Bana hakkını helal eden herkese benimde hakkım helal olsun Wisdom kişilikli adam, haaltuntas ve daha bir çok kişi özellikle... En aktif onlardı.

Esen kalın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helal olsun…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 7 Mayıs 2014; 15:48:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun

Konu disi zaman kaybi. Ben de birakmayi dusunuyorum.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabanin fiyatiyla konu disini birakmanin ne alakasi var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güle güle
  • Online oyun birakilir da forumu birakmak cumlesi bana cok sacma geliyo canin istediginde girersin istemediginde girmezsin sonucta para falan odemiyosun karakter falan da gelistirmiyosuj

• gitme. arada bir gel bari

• güle güle
  • uza
  • varsa helal olsun. yolun açık olsun

• Defol

• Konu Dışı bağımlılık yapan bir oyun mu yada yapmak zorunda olduğu bir iş gibi bir şey mi anlamıyorum boş zamanında girersin beğendiğin konulara yazarsın bu kadar

• Gitme be
  • Helal olsun kardeşim

• helal olsun kardeşim sende helal et
  • Helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

Online oyun birakilir da forumu birakmak cumlesi bana cok sacma geliyo canin istediginde girersin istemediginde girmezsin sonucta para falan odemiyosun karakter falan da gelistirmiyosuj

+1
  • Helal olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.