Şimdi Ara

KONU DISINA YAZAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
0
Favori
2.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KONU DISINA YAZAMIYORUM LUTFEN ACIN KONU DISI BANIMI YAWWW

• Konu dışına yazı yazamasam bırakırım forumu.
  • ADMINSSS KAMONN PLSSSSS
  • Bu kısıtlamayı kaldırmayı düşünmüyoruz.
  • Yakında bölüm banlarıyla ilgili bir düzenleme yapılacak, hatta dün başladık bugün bitirebiliriz. Bu düzenlemeyle beraber yavaş yavaş sınırsız bölüm banlarını kaldırıp süreli sisteme geçmeyi düşünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

Bu kısıtlamayı kaldırmayı düşünmüyoruz.

programcıyla çelişiyo adam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaatliBomba

quote:

Biri kısıtlamadan diğeri kısıtlamanın süresinden bahsediyor.

Okuyup anlamayan user
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Yakında bölüm banlarıyla ilgili bir düzenleme yapılacak, hatta dün başladık bugün bitirebiliriz. Bu düzenlemeyle beraber yavaş yavaş sınırsız bölüm banlarını kaldırıp süreli sisteme geçmeyi düşünüyoruz.

Bu kısıtlama süreleri hakkında bilgi verebilirmisiniz... Çoğumuz, sizden cezaları ağırlaştırmanızı beklerken siz hafifletiyorsunuz...

• Benim de konu dışı var 7 ay oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Yakında bölüm banlarıyla ilgili bir düzenleme yapılacak, hatta dün başladık bugün bitirebiliriz. Bu düzenlemeyle beraber yavaş yavaş sınırsız bölüm banlarını kaldırıp süreli sisteme geçmeyi düşünüyoruz.

Bu kısıtlama süreleri hakkında bilgi verebilirmisiniz... Çoğumuz, sizden cezaları ağırlaştırmanızı beklerken siz hafifletiyorsunuz...

Katılıyorum. Bölüm cezalarının sınırsız olması, üyelerin mesaj yazarken çok daha dikkatli olmasına sebep oluyordu. Sınırsız bölüm cezalarının kalkması herşeyin eskiye dönmesine neden olacaktır. Diğer bölümler için birşey diyemem ama konu dışı bölümü için sınırsız ban'ların kalkmamasından yanayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 25 Şubat 2010; 23:08:31 >

• Arkadaşlar bölüm kısıtlaması tamamiyle kalkmıyor. İlk olarak 4 gün ile başlayıp, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve en sonunda süresiz olarak kısıtlama getirilecek.
  • quote:

Arkadaşlar bölüm kısıtlaması tamamiyle kalkmıyor. İlk olarak 4 gün ile başlayıp, 7 gün, 15 gün, 30 gün ve en sonunda süresiz olarak kısıtlama getirilecek.

huylu huyundan vazgeçmez
  • Ne oldu bu uygulama
  • quote:

quote:

Programcımız uygulamanın esaslarını pek bilmez. Yazılımsal tarafı önemlidir onun için.

Kısmi banlarda 4 gün 7 gün gibi değerler çok komik değerlerdir. Bu konudaki uygulanacak son kararı yöneticiler verecektir. Ama benim görüşüm kısmi banlarda açılışın 30 günden başlaması düşünülmektedir. 30 günün sonunda tekrar kısmi ban alan üye 60 veya 90 gün. üçüncüde ise 120 veya 200 gün.

• şimdi konu dışına yazı yazamayan bir üyenin tekrar konu dışına yazı yazabilmesi için ne kadar zaman geçmesi lazım. sadece konu dışına bölümüne girdiğimden banlanmaktan bi farkı olduğunu sanmıyorum benim için bu cezanın. sadece süre yazmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

quote:

quote:

Programcımız uygulamanın esaslarını pek bilmez. Yazılımsal tarafı önemlidir onun için.

Kısmi banlarda 4 gün 7 gün gibi değerler çok komik değerlerdir. Bu konudaki uygulanacak son kararı yöneticiler verecektir. Ama benim görüşüm kısmi banlarda açılışın 30 günden başlaması düşünülmektedir. 30 günün sonunda tekrar kısmi ban alan üye 60 veya 90 gün. üçüncüde ise 120 veya 200 gün.

Evet, kesinlikle bu şekilde olması gerekir diye düşünüyorum. Diğer türlü üyelerin pek umrunda olamacaktır. En azından ilk cezalar bile hatrı sayılır bir süreden başlasın ki üyeler bu cezalardan ders alabilsinler ve bir daha kural dışı mesaj yazmadan önce iyice düşünsünler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mewluth

quote:

quote:

Biraz fazla değil mi ya? İyi ki hakim olmamışsınız. Bence kısmi ban başlama süresi için 1 hafta daha sonra 1 ay sonra 3 ay yeterli gelecektir.Hepten foruma küstürmenin bir mantığı yok ki.Bİr daha yaparsa bir 3 ay ceza daha yer ceza vermekten kolay ne var.Hiç yoktan daha beklenebilir bir ceza.3 aydan sonrasının sınırsız yasaktan pek farkı yok kanımca.Bence bu konuyu abartmayın der görüşünüze de saygı duyarım.Nasıl olsa ben ceza yemem pek beni pek ilgilendiren bir durum yok aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunmaynağı

şimdi konu dışına yazı yazamayan bir üyenin tekrar konu dışına yazı yazabilmesi için ne kadar zaman geçmesi lazım. sadece konu dışına bölümüne girdiğimden banlanmaktan bi farkı olduğunu sanmıyorum benim için bu cezanın. sadece süre yazmıyor.

he benim sorduğum sorunun cevabı sanırım kısmi ban dediğiniz. bi yandan mantıklı bi yandan mantıksız aslında ama bilmiyorum içinde bulunduğumdan dolayı ağır ve mantıksız geliyo olabilir bana.. ben 2005 den beri sorunum olsun veya olmasın her türlü yardım alacağım başlığı konu dışına açardım. şimdi açtığında en çok üye orda o yüzden açılıyor deniyor, ben bunu yapmıyorum artık ama, yaptığımda bu kişilerin içinde kendimi görmüyorum. ama aynı kefeye konuluyorum. bi yeni üyelerin yapması var bi eski üyelerin yapması var. şimdi sen eski üyesin daha tecrübeli olman lazım diyebilirsiniz ama ben bu forumda rahat davranıyorsam bilin ki bu siteyi bu forumu kendi ailem gibi gördüğümdendir. yoksa neden geniş takılayım? konu dışına ne için geliyorsunuz diye sorun herkes eğlenmek için geliyorum cevabını alır.. dışarıda düşünün bütün kafadar arkadaşlarınız toplandınız. siz uslu uslu mu duracaksınız? tabi ki rahat davranıcaksınız. geniş takılacaksınız. peki burda her zaman mı rahat davranacağız tabi ki değil. üyelerin bir mesajına değil de geneler olarak bakmanız lazım bu konuda. benim zararım varsa yararım da vardır. her zaman zarar yapana olmalı bu ağır cezalar. bir defa daha düşünmenizde yarar var. en azından kendimi düşünüyorum da bana ağır yani nedense hep böyle kendime yakın gördüğüm sitelerde anlaşmazlıklar oluyor. her zaman sitede aktifim günümü burada harcıyorum. bana yapılana bak. tabi ki herkes böyle bir çıkışta bulunsa uğraşılmaz. ama en azından ne biliyim yakından takip edilmesi lazım. biri ceza alacaksa 1 mesajına değil genel olarak bakılması lazım. (aşırı ağır küfürlü argo vs bi konu mesaj olmadkça)

• Sizin kısıtlamanız 15 gündür. Eğer dediğiniz gibi bir uyarı/ceza sistemi olsaydı üyeler arasında, "aynısını bu arkadaş yazdı ceza almadı ben neden ceza aldım" şeklinde haklı itirazlar olacaktır.
  • ne 15 miii. çok vallahi gerçekten 3-5 yapın bu seferlik . bi dahakine birazz daha dikkatli davranırız demicem çünkü gerçeği söylemek gerekirse olmucak ama üyeleri iyi niyetli süprizler, üyeleri size karşı biraz daha anlayışlı kılabilir valla önemli bişey olduğnda alırım başka üyelik takılırım zor bişey değil. seninde beni banlaman zor bişey değil. hiç sevmem de zaten böyle tartşmaları . sen ne kadar bişeylere sahipsen bu forumda ben de senin kadar sahibimdir yani kendimi (bi yönetici yetkileri yok tabi ki ama) bi yönetici kadar bir tutuyorum. yani kendimi böyle cezalar almış olmamdan dolayı normal karşılamıyorum. . neyse arada kontrol edersiniz beni görürseniz fazla üyelikten uzaklaştırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.