Şimdi Ara

Konu dışı ve ülke gündemi arasındaki abartılı fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dikkat ediyorum da ülke gündemi bölümünde solcu ağırlığı varken konu dışı sağcı ağırlıklı. 1-2 sene önceye kadar başka bölümlerde takılırdım, konu dışına hiç bakmazdım. Merak ettiğim, durum hep böyle miydi, bu ayrım nasıl oluştu? Bölge paylaşımı yapılmış gibi çılgın düşünceleri bile akla getirecek kadar keskin bir çizgi var. Nedir bu farkın sebebi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tam tersi
  • rte desem kaç kişi beğenir
  • Dh genelinde solcular daha fazladir her bölümde daha fazla hatta pkklilar bile sagcilardan fazladır

• Forumun %80i atatürkçü bende dahil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

tam tersi

Solcu sağcı diye değil belki ama chp mhp aşırı desteklenirken herhangi bir şekilde akp yanlısı yorum yazılırsa -15 oluyor aynı saat içinde. Burada ise alakasız bir şekilde rte fotosu paylaşan insanların + landığıni gördüm. Neden tam tersi dediğini açıklayabilir misin?

• İki kısım da gerçeği yansıtmıyor. Eğer öyle olsaydı konu dışına göre seçimde MHP ülke gündemine göre de CHP seçimi kazanırdı ama konuşmak yerine iş yapmayı seçtikleri için insanlar malum parti işi götürüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RTE fotografina + mi

Deep sarcasm intesifies der gecrerim
  • burada akp'ye ve pkk'ya tölarans yok genelde. biri diğerinin zıttı değil. 2si olmadan da yapılır. kimse akpye düşman diye pkklı olmuyor.

ülkesini seven gençler var desek daha doğru
  • KİM NE DERSE DESİN SONUNA KADAR RTE

KATILANLAR +'YA ÇÖKKK
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

burada akp'ye ve pkk'ya tölarans yok genelde. biri diğerinin zıttı değil. 2si olmadan da yapılır. kimse akpye düşman diye pkklı olmuyor.

ülkesini seven gençler var desek daha doğru

Pkk düşmanlığı ortak, ona bir sözüm de yok zaten, sadece ülke gündeminde chp aşırı desteklenirken burada öyle bir destek göremedim, bir fark var gibi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

quote:

Orijinalden alıntı: ladies and gentlemen

tam tersi

Solcu sağcı diye değil belki ama chp mhp aşırı desteklenirken herhangi bir şekilde akp yanlısı yorum yazılırsa -15 oluyor aynı saat içinde. Burada ise alakasız bir şekilde rte fotosu paylaşan insanların + landığıni gördüm. Neden tam tersi dediğini açıklayabilir misin?

burada coğu şey trolleniyor. + verin diyen eksileniyor. Ciddiyet olmadığı için öyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.