Şimdi Ara

Konu Dışı Bölümüne Konu Açma Kısıtlaması Getirilmeli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
99
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yani bir üye günde en fazla 2 konu açsın. Eğer durum böyle olursa bence kaliteli bir ortam olur.

Bakıyorsunuz bir üye günden bir sürü konu açıyor. Hemen hemen hepsi gereksiz. Resmen foruma zarar. Boşuna yer kaplıyor.

Eğer kısıtlama getirilse kaliteli bir ortam olur. Gereksiz konu görmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon onayı yapmamış üyeler konu dışına yazamıyorlar zaten siz ekstra günlük konu açma sınırlaması mı getirelim diyorsunuz. @YOURMOVE
  • Doğru bence de sınırlama getirilmeli.

Sabahtan akşama kadar tipsizim,yıkığım,asosyalim gibi konular açılıyor.Özellikle bu konuları belli 2 üye açıyor.Bu konuları görmekten bende sıkıldım artık.

Konu Dışı'nda bir tane adam gibi konu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Telefon onayı yapmamış üyeler konu dışına yazamıyorlar zaten siz ekstra günlük konu açma sınırlaması mı getirelim diyorsunuz. @YOURMOVE
    Ekstra olarak günlük sınırlama getirilmeli diye düşünüyorum. Çünkü bir üye günde fazlasıyla konu açıyor. Üstelik içerik tamamen boş. Saçma sapan şeyler. Bunun önüne geçebilmek için sınırlama talep ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 22 Ocak 2019; 12:51:29 >
  • Bu konuyu ben geçen senede dile gitirmiştim. "Gereksiz mesajlar" konusu zaten var. Gitsinler gereksiz konularını oraya açsınlar. Konu dışını daha kaliteli bir hale getirebiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.