Şimdi Ara

Konu dışı ahalisi PSP si olan buraya bi baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aslında konuyu PSP bölümüne açmıştım ama oraya takılan pek yok sanırım hiç cevap gelmedi. Yoksa koskoca donanımhaber de soruna çözüm olabilecek adam çıkmaz mı dedim ve en doğru yerin konu dışı forumu olduğuna karar verdim.

PSP den anlayan yardımcı olabilmek için tıklasın >> http://forum.donanimhaber.com/m_91129682/f_//tm.htm#91129682

Ayrıca bu konu dışında bana PSP de oynayabileceğim eğlenceli oyunlar önerebilir misiniz. Her konuda her forumda önerilen God Of War, Gta, Resistance vs gibi bilindik oyunları önermeyin çünkü hepsini denedim. Daha değişik ismini hiç duymadığım ilerlemeli basit oyunlar olursa güzel olur. Öyle sürekli oyun içinde geyik olan oyunları hiç sevmiyorum başlayacaksan başla artık ta oynayalım. Oyunu açıyorum bi saat dilinden anlamadığım konuşmalar geçiyor X tuşuna basa basa bi hal oldum tuş aşındı a..
    Bu yüzden çözümlemeli karışık oyunları sevmem. Neyse böyle basit ama zevkli oyunlar önerebilirseniz sevinirim.

Bu arada PSP devri bitti PSP mi kaldı artık diyenelere; sanene kardeşim ben PSP oyunları oynayacam. Xbox'ım da var PS3 de var ben PSP oynayacam.

• 15 Day uzun bir oyun adı gibi 15 günde bitiyor.
  • 15 gün mü sürüyor. Her gün 1 saat oynansa 1 yıl mı sürecek
  • Patapon vardi ben psp de oynuyodum sonra bozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 Dayz süper bir oyun

• Psp alacam hangi marka alıyım
  • MGS : Peace Walker
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__onder

Psp alacam hangi marka alıyım

Fark etmez bütün modelllerde aynı oyunları oynayabilirsin ama 3000 serisi PSP lerin ekran parlaklığı daha yüksek, üstelik ince ve hafif. Alacaksan 3000 serisi al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nabossa

MGS : Peace Walker

Güzel oyun ama PSP de oynamak bana zor geldi yön tuşlarına alışmak sabır işi. Bu tür oyunları mause ve klavye kullanmadan oynayamıyorum. :D En azından Resistance gibi otomatik nişan alma özelliği olsa çok daha güzel olurdu.
  • Başka cevap yok mu sorun hala çözülmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junis

Başka cevap yok mu sorun hala çözülmedi.

sorunu nasıl çözersin bilmiyorum ama jackass oynamadıysan mutlaka oyna. bir gecede bitirmiştim baya güzel yapmışlar.
  • 2 yil once bricklemistim

• quote:

Orijinalden alıntı: FAT1H-

quote:

Orijinalden alıntı: junis

Başka cevap yok mu sorun hala çözülmedi.

sorunu nasıl çözersin bilmiyorum ama jackass oynamadıysan mutlaka oyna. bir gecede bitirmiştim baya güzel yapmışlar.

Oyun görsellerine baktım güzele benziyor, indirip deniycem.
  • patapon, worms, def jam (dövüş), n+ aklıma gelenler

• Ankara psp satılır pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala psp oynayan mı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beverly Hills

hala psp oynayan mı var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.