DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
konu başlıkları :))))))))))
31
Cevap
0
Favori
941
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4325 Mesaj
      24 Nisan 2011 20:22:54 Konu Sahibi
      arkadaşlar otomobillerinizi savaş gemileri gibi anlatan yorumlar yapmayın
      insanlar bu yorumlardan etkilenip otomobil aliyorlar. günahtır
      tam trabzona inişe geçtimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newerdais -- 24 Nisan 2011; 20:25:53 >

|
      |

• Yarbay
      25585 Mesaj
      25 Nisan 2011 00:39:29
      insanlarda doğru dürüst araba kıyaslaması yapsın formda bir arkdaş var adıbende kalsın
      passat latidude karşılştıyor latidude birinci
      fluance jetta fluance birinci
      ee beninde elim armut toplamıyor ya illa yazıcam
      |
      |

2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Bmw 1,16 d One editon Valencia Turuncu 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2017 model BMW 3.18 m plus mineral grey İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
    • Yarbay
      8673 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:21:19
      bir zahmet otomobil alacaklarda onların abartı olduğunu anlasın

4. vitesi kuvvetli diye ceed alanlar var mıdır onu merak ettim
      |
      |

2015 VW Golf 7 1.2 TSI 110 Manuel Comfortline Tungsten Gri
    • Yarbay
      8135 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:25:36
      quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

bir zahmet otomobil alacaklarda onların abartı olduğunu anlasın

4. vitesi kuvvetli diye ceed alanlar var mıdır onu merak ettim

Prestijli diye jetta alan olduğuna göre 4.vitesi iyimiş diye ceed alanda vardır elbet.
      |
      |

• Yüzbaşı
      694 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:32:16
      Konuya vw lere renaultlara göndermeler girdi beyler çıkış kapılarına yakın durun ortam kızışır yakında
      |
      |

• Yarbay
      4523 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:32:26
      Jettayı yerden yere vurdular yaa ne prestiji
      |
      |

İntel E8400/Asus P5K SE/Asus Hd5670/3gb Kingston 800mhz ram/Seagate 320gb hdd/Asus Vento A9 Chassis//\\İntel i5 4690k/Asus z97-A/Asus gtx 760/Seasonic X-750 80+Gold/Corsair Carbide 400r/Corsair Vengeance Pro 2x4 2133mhz Red/Corsair H100i/Samsung 850Evo 250gb/Seagate Barracuda 1tb/Samsung 2232BW/Logitech g402/
    • Yarbay
      16219 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:35:56
      pek tekin değil burası...
      |
      |

• Yarbay
      14847 Mesaj
      25 Nisan 2011 01:54:12
      daha ucuza daha prestijli diye mercoyu verip fayton alcak olan bürokratlar varmış öyle duydum. seçimlerden önce son bi vurgun yapcaelermiş
      |
      |

• Yarbay
      25585 Mesaj
      25 Nisan 2011 11:50:02
      insanları yanlış yönlendiriyorlar vw bir arabası olunca yerden yere vuruyorlar bende buna uyuz oluyorum hele dün fir form vardı allahtan hemen kapandı 2,00 tdı passat sözde lagunadan daha aşağı bir arabaymış daha neler görcez ya cadyy le doblo kıyaslanıyor doblo daha iyi yarında KOLEOSLA tuareg kıyaslancak KOLEOS BİRİNCİ çıkar ozman bende deliririm herhalde
      |
      |

2014 Model GOLF 1.4 TSI BMT 122 PS DSG Highline METALİK PASİFİK MAVİ 2016 model Bmw 1,16 d One editon Valencia Turuncu 2016 model Audi a4 2,00 TDI 190 ps QUATTRO desing İbiş beyazı 2017 model BMW 3.18 m plus mineral grey İnsana saygı yok ama Arabaya var !!!!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      25 Nisan 2011 11:52:05
      trabzonlular zengindir genelde onlar için faketmez .rum dedelerinden çok para kalmış
      |
      |

c180 komp manuel 156 hp
    • Yarbay
      2514 Mesaj
      25 Nisan 2011 13:00:59
      Yorumları okurken dikkatli okumak lazım. Zaten işkembeden sallayan hemen kendisini belli eder.

Yalnız şu da bir gerçek ki, kurunun yanında yaşta mutlaka yanıyor. Ben bu işin en iyi örneğiyim sanırım Önceki aracımı her noktada över, hakkında bilgi verirdim. Kötü olan noktaları da söylerdim. Forumda baya kafa yapılmıştı. Şimdi o arkadaşlara sormak isterim, yeni aracımla ilgili-önceki de Kia'ydı, şuan kide- açtığım olumsuz başlıklara bakıyor musunuz hiç
      |
      |

Nikon D300/\Nikkor 18-70AFS-DX/\Nikkor 50mm/\Sigma 70-300/\Cosina 100mm 1:1 Macro/\SB-800
      93" Honda Civic 1.6si---Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik
      Huawei Ideos X5<>Nikon d80<>Fujifilm s2950<>HP dv6-3100et
      YENİ NESİL OTOMOBİL PROGRAMI YAKINDA SİZLERLE
    • Yarbay
      6092 Mesaj
      25 Nisan 2011 14:08:14
      quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

insanları yanlış yönlendiriyorlar vw bir arabası olunca yerden yere vuruyorlar bende buna uyuz oluyorum hele dün fir form vardı allahtan hemen kapandı 2,00 tdı passat sözde lagunadan daha aşağı bir arabaymış daha neler görcez ya cadyy le doblo kıyaslanıyor doblo daha iyi yarında KOLEOSLA tuareg kıyaslancak KOLEOS BİRİNCİ çıkar ozman bende deliririm herhalde

İnsanları yanlış yönlendiren ve Vw araçları yerden yere vurma diye birşey yok. Asıl Vw araçları dışındaki özellikle Renoyu yerden yere vurma var. Alman, Fransız muhabbeti hala devam ediyor.

Sizin sürekli Vw'ni koruyup kollamanızı da doğrusu anlayamadım.

Dünkü konu Nisan 2008 tarihli Autocar dergisinin yaptığı karşılaştırmalı test sonuçlarıydı. Yani sallama bilgiler değildi. Belgeli. Açık ve net bilgiler. İlgili dergi elimde, internetten almadım. Burada Mondeo 3., Laguna 5. ve Passat 7. olmuştu.
      Bu sonuçların sürpriz olduğu zaten belli.

Ayrıca eğer Passat alınacaksa dergiler vb. etkili olur ama son kararı biz veririz. Yani ilgili dergi testinde passat 7. sırada oldu diye, Passat alacak kişi kararından vazgeçmez diye düşünüyorum.
      |
      |

• Yarbay
      25585 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:14:14
      quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Alıntıları Göster

İnsanları yanlış yönlendiren ve Vw araçları yerden yere vurma diye birşey yok. Asıl Vw araçları dışındaki özellikle Renoyu yerden yere vurma var. Alman, Fransız muhabbeti hala devam ediyor.

Sizin sürekli Vw'ni koruyup kollamanızı da doğrusu anlayamadım.

Dünkü konu Nisan 2008 tarihli Autocar dergisinin yaptığı karşılaştırmalı test sonuçlarıydı. Yani sallama bilgiler değildi. Belgeli. Açık ve net bilgiler. İlgili dergi elimde, internetten almadım. Burada Mondeo 3., Laguna 5. ve Passat 7. olmuştu.
      Bu sonuçların sürpriz olduğu zaten belli.

Ayrıca eğer Passat alınacaksa dergiler vb. etkili olur ama son kararı biz veririz. Yani ilgili dergi testinde passat 7. sırada oldu diye, Passat alacak kişi kararından vazgeçmez diye düşünüyorum.

şöyle son zamanlar açtığın konulara bir bak istersen 5 konu varsa 3 ünde sen vw arabalarını daha aşağıda oldu test sonuçlarını bulup burda yazıyorsun ve şunuda unutma o testlerde mutlaka markacılık ön plana çıkar başka markalar arabamız daha iyi yerde olsun diye dergiye baskı yaparlar ama sen bunun bile farkında değilsin sana görde eminin LAGUNA PASSATTAN daha iyi arabadır
      bu arada bende reno kullanıyorum
      TRAFİC olsun MASTER OLSUN KANGOO OLSUN SYMBOL OLSUN SADECE VW AYARINDA ARABA DEĞİL RENO ONU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM SİZE AMA SİZ ısrarla beni anamıyorsunuz
      |
      |

• Yarbay
      6092 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:25:01
      Cihanair,

Bir karar alalım, ikimizde kullandığımız Reno marka özel aracımızı değiştirip Vw marka araç alalım. Formda Reno-Vw galiba en fazla konuşulan konu. Gereksiz polemikler çok fazla. Ama yine de anlaşıyoruz. Araçlar için tartışmaya gerek var mı?
      |
      |

• Yarbay
      2485 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:29:37
      Yarın babanız renault alsa hepiniz renault F1 şapkasıyla geziceksiniz
      |
      |

Psn:Gllazer - Glazzer_tr
      Xboxlive:Gllazer
      Wii: Gllazer
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      25 Nisan 2011 17:34:21
      Herkes kullandığı markanın taraftarı.Fıtrat,bunu emrediyor herhalde
      |
      |

• Binbaşı
      1805 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:40:42
      Araçları marka fanatikliği yapmadan objektif bir şekilde değerlendirmek gerekir.
      |
      |

donanımhaber
    • Yüzbaşı
      563 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:41:56
      230 km/h bastığı için caddy almaya karar veren bi yakınımı zar zor ikna ettim bunun uydurma olduğuna.
      |
      |

• Yarbay
      6092 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:48:09
      quote:

Orijinalden alıntı: yukselsedat88

230 km/h bastığı için caddy almaya karar veren bi yakınımı zar zor ikna ettim bunun uydurma olduğuna.

Güzel bir örnek vermişsiniz.
      |
      |

• Yarbay
      6092 Mesaj
      25 Nisan 2011 17:50:46
      Megane ıı çamurluklarının plastik olduğunu gören bir dostuma, bu arabanın güvenlikte 5 yıldızlı olduğuna inandıramadım.
      |
      |

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,316
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.