Şimdi Ara

!!! konu başlığı ve içerik güncellemesi ; (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
11
Favori
216.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efendy23

Istanbul Anadolu yakasi onerilebilecek bir yer varmi? yaklasik fiyatlar hakkindada kucuk bir bilgi...

fakülteler uygun fiyat ve marka alternatifi için daha cazip olabilir. Fakat yaptıracağınız markayı iyi inceleyip araştırmanızda fayda var. özel klinik için; Anadolu yakasında hangi ilçedesiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XS_for_Man -- 18 Temmuz 2013; 12:11:22 >
  • buraya fiyat yazılsın diye konu açılmış mediklciler,dişçiler herkes özelden yazın telefonla arayın diye mesaj bırakmış....

arkadaş liste fiyatınız neyse buraya yazın.konu neden burda var.milletin bir fikri olsun. düşünen insanla pazarlık yaparsınız tabiki.
  • Fiyatlar uçmuş gidiyor :)
  • bence mümkün olduğunca geç ve son çare olarak düşünülmeli implant hele hele kaplama hiç düşünmeyin derim.
    dişleriniz tamamen işlevsiz kalırsa dökülürse ya da iş görmezse o zaman düşünün kimsenin reklamına gelmeyin. ama yaptırmak isteyenler hekimini uzakten sorgulamalı iyi düşünmeli araştırmalı. kolay iş değil bu arkadaşın dediği gibi kişinin özel durumları çene yapısı incelenmeli sadece göz ile muayne yetmez.
  • 1 kişi de çıkıp şu fiyat dememiş. Hemen dişi çekelim ya da protez takalım diyen diş hekiminden uzak durun. Dişi kurtarmaya çalışmıyorsa diş hekiminizi hemen değiştirin.
  • Arkadaşlar kimse fiyat vermemiş çünkü hastanın yaptıracağı tedaviye göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. mesela benim sattığım implantların Fakülte satış fiyatı 400 $'dır. Fakat hastanın durumuna göre farklı malzemelerde gerekebiliyor. Burdan şu fiyat denildiği zaman muayene sırasında ek masraf olarak greft memran gereksiniminde artı maliyet oluyor. Fiyat verilmemesinin sebebi bu olabilir.
  • Bugün aldığım fiyatı vereyim. Hospitadent hastanesinde azı dişi yerine yapılacak implant için 450 Euro dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savage99

Bugün aldığım fiyatı vereyim. Hospitadent hastanesinde azı dişi yerine yapılacak implant için 450 Euro dediler.

iyi bi fiyat teklifi almışsınız. tabiki yaptıracağınız implant markasıda önemli bi etken
  • ARKADAŞLAR İMPLANTTA UCUZA KAÇMAYIN DERİM BUNU BİLİNÇLİ OLARAK SÖYLÜYORUM, NEDENMİ? İMPLANTTA FİYAT İNERSE TANINMAMIŞ VE BİLİMSEL ÇALIŞMASI DAHA AZ OLAN İMPLANTLARA YÖNELİP HASTAYI CEZP EDİYORLAR.. (YERLİ, ÇİN, VS GİBİ) HASTADA SÖYLEYEN DOKTOR OLUNCA İNANMAK ZORUNDA OLUYOR, AMA DOKTORUNDA BİR NEFSİ VAR UNUTMAYIN KANMAYIN...

BİLİMSEL ÇALIŞMA VE FİYAT DERKEN KONU ŞÖYLE OLUYORMUŞ (BİLİMSEL ÇALIŞMA PARAYLA YAPTIRILIYOR YANİ İMPLANTIN KEMİОE NE KADAR İYİ TUTULAN BİR MALZEME OLDUОU ARAŞTIRILIYOR BUNLARDA TUTUCULUОU DAHA İYİ ANLAMINA GELMEKTEYMİŞ.

YANİ OLAY ŞU İYİ İMPLANT FABRİKASINDAN ÇIKARKEN PAHALI ÇIKIYOR TÜM TESTLERDEN GEÇMİŞ HALDE O YÜZDEN BU KONUDAKİ DURUM EMİN VE NET OLARAK BÖYLEDİR. BEN BABAMA VE DAYIMA YAPTIRTTIM.

İSTEYEN OLURSA TAVSİYE EDERİM GİTTİОİMİZ YERİ, HERŞEYDEN ÖNCE GİTTİОİMİZ YERDE ÇENE CERRAHI YAPTI AMELİYATLARI BİR PROFESÖR TARAFINDAN, ARAŞTIRDIK Kİ ÖNÜNE GELEN İMPLANT ÇAKIYOR...

AMA İŞİ LAYIKIYLA YAPAN AZ, VE BİZİM GİTTİОİMİZ YERDE DAYIM İMPLANTIN AMELİYATINDAN ÇEKİNDİĞžİ İÇİN DAYIMI AMELİYATHANELERİNDE BAYILTARAK GENEL ANEZTEZİYLE İMPLANT YAPTILAR ŞUAN İKİSİDE ÇOOK MEMNUN ALLAH RAZI OLSUN...[

• Savage99 kullanıcısına yanıt
    çok söylemişler hocam bence mutludent ile de görüş. ben orada yaptırdım..ankarada en iyi yerlerden biridir.
  • implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 19:52:55 >
  • benim alt çenede sağ 6 numara
    yine alt çenede sol 6 numara

sağ üst kısımda 5 ve 6 numara
    sol üst kısımda 4 ve 6 numaraları dişlerim yok

totalde 6 tane diş bana ne kadara mal olur? yaptırmak istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkamgen

benim alt çenede sağ 6 numara

implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

konu ile ilgili önemli bir not : >>https://forum.donanimhaber.com/m_68114090/tm.htm <<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 19:52:50 >
  • Teşekkür ederim, sağ olunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bi hekim görmeden burdan verilebilecek fiyatlar tahminidir. net bir fiyat almanız zordur.istanbuld yaşıyorsanız uygun bi fiyat çıkartıp yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XS_for_Man

quote:

bi hekim görmeden burdan verilebilecek fiyatlar tahminidir. net bir fiyat almanız zordur.istanbuld yaşıyorsanız uygun bi fiyat çıkartıp yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntıları Göster
    implant yaptırmayı düşünen tüm forum takipçilerin dikkatine ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Temmuz 2016; 19:52:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: playstyle

quote:

http://www.cnrimplant.com

https://bilet.cnrexpo.com/bilet.aspx?ID=361

fuara gidip malzeme satan firmalardan kartvizit alın derim

tüh kacırıyorum benmde arkadan 3 dişimi yaptırıcam acaba ne kadar su anki ortalama fiyatlar bilginiz varmı bi arkadas yaptırmıs tanesi 1000t ye

• İstanbul, Nişantaşında özel bir diş kliniğinden titanyum vida ve zirkonyum diş için 1000$+370Euro fiyat aldım bugün. 1000 dolar titanyum vida için 370euroda zirkonyum diş için alıyorlar.

Geçenlerde de beşiktaşta bir klinikten titanyum vida ve zirkonyum diş için toplam 1000euro fiyat almıştım.

Bu fiyatlar kredi kartına taksitli fiyatlarıydı. Nakitte en az 200TL indirim yapıyorlar.

İki klinkte oldukça başarılı işler yapmış, tanınmış yerler. Her ikiside tüm işlemleri klinik içerisinde yapıyorlar. (Vidaların temini, dişlerin kalıba uygun hale getirilmesi vs) ama fiyatlar acayip valla...

Benim anladığım Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı gibi lokasyonlarda fiyatlar bu şekilde.

Biraz daha merkezden uzaklaştıkça fiyatlar otomatikman düşüyordur.

Titanyum vida (sanırım hepsi titanyum mecburen) ve zirkonyum ön dişler için istanbulun bu semtlerinde fiyat alan varmı başka ?

• Beyler fiyattan ziyade, toplam tedavi süreci ne kadar ?

Yani yarın tedaviye başladım diyelim, 3,4 ay içinde biter mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Beyler fiyattan ziyade, toplam tedavi süreci ne kadar ?

Yani yarın tedaviye başladım diyelim, 3,4 ay içinde biter mi ?

Toplam Tedavi süreci Kişiye özeldir.. Muayene sonucunda fikir verilebilir.. Çekilecek dişler varsa ve implant bu bölgeye uygulanacaksa 4-7 ay arası bir süreç gerekiyor..
    implant bölgesi hazır ise 2-3 ay içerisinde tedavi bitirilebilir.. İleri cerrahi gerektiren uygulamalar varsa 1 yılı bulan bir zamanda tedavi yapılabilir.. Kesin sonuç için muayene olmanız gereklidir..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.