Şimdi Ara

Konu aktif olmuyor DH bitmiş (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.138
Cevap
99
Favori
50.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
276 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EzelBayraktar-

İltifatin için tşk ederim.Başarilarinin devamini dilerim.Tam destek hep destek.Hatta şu an sigara otlaniyorum arkadastan

Ben teşekkür ederim, iyi otlanmalar hocam
  • Yaz benide uluslararasi olucu olarak.Amazondan indirimli urunlere daha da abartip kargosunuda belese getirtmistik black fridayde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekşiyi satın alır, üstüne para alırız. Mezarını da alanımız vardır. Turbolinea ve Tuvnera var bizde, onlar daha ölücülüğü ve para hırsını görmemişler
  • nedir arkadaş bu ölücülerden çektiğimiz.işlemci,intel core i5 2400, satalım diyoruz adam lütfetmiş 100 tl veriyor işlemci anakart ram 3lemesine.ona da nazlanıyor üstüne para isteyecek.
  • Yaz damarsız olanından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbossa.

quote:

Orijinalden alıntı: EzelBayraktar-

İltifatin için tşk ederim.Başarilarinin devamini dilerim.Tam destek hep destek.Hatta şu an sigara otlaniyorum arkadastan

Ben teşekkür ederim, iyi otlanmalar hocam

O kadar ölücüyüm ki listede iki tane ismin var Ölücülük bir yaşam tarzidir beyler.Yaşim 28 ölücü arkadaslara selam olsun Adamiz Biz Adam

• Yaz benide hocam ölücülük kanımızda var :(
  • EzelBayraktar- E kullanıcısına yanıt
    Kaşla göz arasında buradan da ekstra 1 yer almışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 11 Mayıs 2015; 17:45:53 >
  • yaz hocam :)
  • beni de yaz please
  • ekşiyi satın alalım
    yaz
    bu arada Tuvnera nerede ya adam best of the best adam sıcak fırsatla link konulduktan 10 saniye sonra kanıt olarak ss atıp 400 500 tane ürünü beleş falan alarak stokluyordu zaten çok fazla stok yaptığı için kuponlarıda oluyor anlayacağını iş şöyle
    ilk alışveriş: kampanyadan stoklama ikinci ve daha sonrakiler: ilkinin kuponlarından ve mevcut kampayandan yararlanıp beleş stoklama ve bu stoklarında kuponlarını alıp sonraki kampanyayı bekleme
  • yaz baba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oo alırım bi fırsat yaz dostum bizi de

• Yazz dostum

• Yaz dostum. 2 binliralik oyunları toplamda 300 tl ye aldım Steam'den 75 oyun :* ekşi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaz beni... bu yastan sonra bile eğitilmeye hazırım...
  • güzel konu
  • yaz dayı
  • Yaz dostum ben bu işe bulaşık makinem yokken bulaşık makinesi deterjanı alarak başladım halaa devam ediyorum...
  • yaz gardaş
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.