Şimdi Ara

Konu açma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
128
Favori
70.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

12312
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan501

SLm arkadaslar Nokia C3 aldım fakat Y tusu ile Z tusu kombinasyonları farklı yani y ye basınca z z ye basınca y oluyo ve hesap makinesinde 3 e basınca işlev gormuyo ve z ye basınca 3 cıkıyo bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen
    NOT TELEFON CIN MALI VEYA CAKMA DEGİLDİR AVRUPA MALIDIR ORİGİNAL :D

daha önce bir arkadaş daha demişti sanırsam telin kodlaması değişmiş gidip yazılıım attır derim
  • deneme yapılmıştır.
  • NasıL konu açıcaz ?
  • Beyler bir tane bilgisiyar alacağım 0 inci el tavsiyenilerinizle alıcağim arkadaşima çok fakirler

Bir sevaba girmiş olursunuz söleyim..

sakın 2 inci el koymayın
  • [a href=http://goo.gl/mc9cY][img src=http://i1105.hizliresim.com/2011/5/2/8303.jpg][/a]
  •  Konu açma
  • arkadaslar iphone 5 gelecek sonbaharda sızce şimdi iphone 4 mü alsam 5 mi cevap verırsınız sevınırım iyi günler
  • Konu nasıl açılıyor Lütfen YARDIM edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordu521

Konu nasıl açılıyor Lütfen YARDIM edin

Yeni konu göndermek için, mesaj listesinin en üzerinde olan YENİ MESAJ butonuna tiklayin. Mesaj yazacaginiz bir bölüm çikacak ve mesajlarinizi yazabileceksiniz. Her forum kendi izin ayarlarini içerir, dolayisiyla, eger bir mesaj atma butonu görmezseniz giris yapmayi unutmus olabilirsiniz veya izin ayarlari mesaj atamamanizi saglamakta olabilir. Izin listesi forumun sag alt kösesinde bulunmaktadir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanım keleşi getir

quote:

Orijinalden alıntı: Ordu521

Konu nasıl açılıyor Lütfen YARDIM edin

Yeni konu göndermek için, mesaj listesinin en üzerinde olan YENİ MESAJ butonuna tiklayin. Mesaj yazacaginiz bir bölüm çikacak ve mesajlarinizi yazabileceksiniz. Her forum kendi izin ayarlarini içerir, dolayisiyla, eger bir mesaj atma butonu görmezseniz giris yapmayi unutmus olabilirsiniz veya izin ayarlari mesaj atamamanizi saglamakta olabilir. Izin listesi forumun sag alt kösesinde bulunmaktadir.

• Meşaj Listesi Nerde Bilgiler için TEŞEKKÜR EDERİM
  • mesaj listesi nerde???
  • Bakin arkadaslar konu disi network teknik yardim gibi bolumler var forumda onlardan birine tiklayin konularin siralandigi listenin ustunde Yeni Mesaj var oraya tiklayin
  • Teşekkürler
  • bu forumda nasıl konu açabilirim ?
  • cevaplanan mesajlara
    giriom en üslerde SON MESAJ VE SON MESAJLARIM Var . EN ALTA GELİOM . ORDA YENİ MESAJLARIM VAR TIKLIOM HİÇBİŞEY OLMUO
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.