Şimdi Ara

Konu açma (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
128
Favori
70.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle herkese selamlar.
    ASUS STRIX-RX480-O8G-GAMING VGA Ekran kartımın arıza yapması sebebi ile 2020/03/23 tarihinden ürünümü UPS Kargo ile ASUS teknik servisine göndermiş bulunmaktayım. Ve asus benimle iletişime geçip sorular sordu, ürününüz chipset değişmesi lazım denildi, yanlız yedek parça'nın 5'nci ayda geleceğini duyunca ben sok. Neyse ki iade edelim o halde deyince, Tamam rapor oluşturalım denildi size değişim raporu gönderelim denildi. Amma velakin VATAN BİLGİSAYAR müşteri hizmetlerini aradığımda fatura ismini sordular bende bilmediğimi söyleyince işlem yapamayacaklarını söylediler SERİ numarasını verdiğim halde. Fakat ürünü ben 2'nci el olarak faturasız olarak almış bulunmaktayım, ama aldığım kişinin aldığı kişide vatan bilgisayardan alındığını bildirmesi üzerine, çoğumuz seri no ile gönderiyoruz işlem yapıyorlar buraya kadar tamam. Fakat VATAN BİLGİSAYAR güvensizlik duyduğu için vermiyor fakat o faturada ki şahıs ile iletişime geçip neden yetki istemiyorlar sonuçta bizler parasıyla garantili ürün alıyoruz. Bana VATAN BİLGİSAYARDAN faturayı nasıl alacağımı bildirecek kişiler yardımcı olabilir mi? Ürünüm şuan Asus serviste LÜTFEN YARDIMCI olabilirmisiniz

• Öncelikle merhabalar. TX-P42GW20 televizyonunu internete kablosuz olarak bağlamak istiyorum. Bunun için bazı sitelerde 30 lira gibi fiyatlara usb Wifi adaptor gördüm. Bu cihazlarla televizyonuna internet sağlayabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samet Unal_ -- 30 Nisan 2020; 14:9:40 >
  • konuyu nerden nasıl açtın
  • EdaisY kullanıcısına yanıt
    bize de yardım etsen. konu nasıl nerden açılıyor
  • GÜNGÖR TURBO G kullanıcısına yanıt
    konuyu nasıl açtın.
  • 2020de galaxy note 8 alınırmı beyler

• Konu açma

• arkadaşlar merhaba, 1998 model 260 binde 2.5 camlivan transporter var,kayinvalidem arac sahibi olan esi öldüğü için aracı bana 13 bine satiyor,aracın ufak tefek masrafları var ve muayenesinin yapılması gerekiyor,sizce bu fiyata binek amaçlı bu araç alınır mı?yardim ederseniz sevinirim teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat gidici -- 14 Mayıs 2020; 8:40:37 >
  • Deneme

• ferhat gidici F kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi araç piyasası uçtu 13 bine tofaş zor buluyon al adam ettir en az 30 40 a gider o araba

• Selamlar arkadaşlar yakın bir zamanda bilgisayar toplamayı düşünüyorum toplayacağım sistem sizce alınır mı ve bu sisteme 300-350 liralık sıfır veya ikinci el fark etmez bir ekran kartı önerir misiniz? (Oynayacağım oyunlar ve kullanacağım uygulamalar: Python,eclips,Java,C# vb.. oyunlar: CS:GO, LoL, pubg, olursa GTA 5, the forest gibi)
    İşlemci: i5 2500k
    Anakart: DQ67OW
    Ram: 4 GB 1333 MHz
    PSU: 300 watt(80+ var)
    Monitör: 19 inch wide
    Hdd: 500 GB eSATA 7200 rpm

• Uo up

• İnternetten toplama pc siparişi verecem ama Neye dikkat etmeliyim agalar bu sistemler arasında hatalı eksik yada uyuşmayacak olan varmıdır sizce pek anlamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim geçmiş baytamınızı kutlarım. Vede son olarak topladığımda nasıl açıcam bi l atın bee kafam karışık

Satın alıcaklarım :

İşlemci: Intel
    Core i3 9100F 3.6Ghz LGA1151 6MB Cache Işlemci
    Anakart: MSI
    H310M PRO-VDH PLUS Intel H310 1151 Soket 2666MHz DDR4 USB 3.1 DVI&HDMI Anakart

Ekran Kartı: SAPPHIRE
    RX 570 Pulse OC 8GB GDDR5 256Bit DX12 Amd Radeon Ekran Kartı 11266-66-20G

Güç Kaynağı: Everest
    EPS-600A 600W Aktif PFC 12cm Fanlı Power Supply

Ram: Team Elite
    8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz CL19 Siyah Ram (Bellek) - TED48G2666C1901

SSD:
    Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD (SDSSDA-240G-G26)

Kasa :
    Zalman N2 Beyaz LED Fan Çelik Mesh Panel USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa

• Askere giderken askeriyeyi arayıp haber veriyozmu yoksa otogara inip kendimizmi teslim oluyoruz

• Arkadaşlar koltuk üretimde işlem sırasını bilen varmı acil yardım lazım, kereste hangi aşamalardan makinelerden hangi sırayla geçiyor bilgisi olan varmı

• Merhaba arkadaşlar herkese iyi günler 17bintl 18bin tl ye bana az yakan işte az sorun çıkartan araba onerbeilirmisiniz

• Beyler Eski bir kasa var evde çalıştırdım özellikleri budur bununla cs go oynanırmı oynanmazsa hangi özellikleri değiştirmem gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan bey -- 26 Haziran 2020; 19:1:26 >

• Arkadaşlar kullandığım telefonu piç bir insan yüzünden kırdım imei numarası Kutusunda yazıyordu faydalanmak isteyen olursa ihtiyacı olursa alsın kullansın

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.