Şimdi Ara

Konu açma (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
406
Cevap
128
Favori
70.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş Konuyu Nasıl AÇtın ?
  • d
  • arkadaşlar bende yeni konu aç sekmesi gözükmüyor nasıl açıcaz bu konuyu?
  • morfose7 M kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar yeni konu nasıl açılır işi çözdüm.
    şimdi ilk olarak sağ üstte nickiniz yani profilinize giriyorsunuz
    orda direk karşınıza çıkar ilk üyeler için telefon nonuzu giriyorsunuz ve tam üyelik yapmış oluyorsuz. başka bir şeye gerek yok sadece tel no ile oluyor.
    daha sonrada açmak istediğiniz konuyu forum da ilgili bölümde bularak yeni konu aç sekmesi var apaçık duruyor zaten kesin görürsünüz. alırım bi teşekkür.
  • Arkadaşlar çılgın çiftlik isimli sitede para kazanabiliyoruz oyun oynadıkça buyrunhttp://cilginciftlik.com/?ref=74384
  • Slm arkadaşlar 98 model 2 motor laguna kullanıyorum aracın sorunu su kaynatma 4 km falan gittikten sonra su kaynatıyor ve her şeferinde bir yeri patlatıyor hortum su bidonu veya bidon kapagı gibi yerleri ve araç ilk su kaynattıgı zaman hareket göstergesi çok fazla çıkmamış oluyor 90 altında oluyor yani fan göreve geçmemiş oluyor su kaynattıktan sonra gösterge yükseliyor ve fan açiliyor ama fan açildıgı zaman su falan kalmamiş oluyor sorun nedir acaba bir kaç kişinin söylemesine göre conta yakmiş doğrumudur acaba yardımcı olursanız sevinirim.

• Deneme
  • Arkadaslar öncelikle selamın aleykum dün pc oynarken 4/5 saat oynadım bi an kapandı bi arada oyle olmustu memok lambası kırmızıda yanıyor reamları degıstırdım yerleri taktım anakartı cıkart takyaptım yokyok prızı cıkart tak dugmeye bas basılı tut baska prıze tak vs cogu seyı denedım bekledım baya hala ekran gelmıyo o ısık sonmuyo gecen yık oynarken denerken olmustu ama sımdı olmadı nasıl halledebılırım yardım lutfen.....

• Arkadaşlar Team Skyp Da Niye Sınırsız Server Açıkmıyor :( Yada Nasıl Açılabilir.
  • offf çok eski konuuu
  • tuuurker T kullanıcısına yanıt
    iphone 3 yerine 7 plus al çok daha iyi öneririm@tuuurker
  • saruhan.doner S kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.Değerlendireceğim.

• oha konu kowrkoqt
  • Nasil konu acabilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni konu tuşu mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam

• forumda yeniyim konu açmayı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz

• burada cevap göndere biliyorum ama diğer sayfalarda hata oluşuyor yardim edebilirmsnz

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.