DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kontürüm Gelmedi
18
Cevap
0
Favori
3.981
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2385 Mesaj
      18 Aralık 2008 16:04:03 Konu Sahibi
      İki gün önce bi satış noktasından 50 kontür aldım. Genelde adamların kapısından çıkmadan mesaj telefonuma gelirdi. Bu defa gelmedi. Bi saat sonra geri gittim adam sistemide gösterdi kontörün gelmiş olması gerekiyor ama hala gelmedi. 444 1 500'ü arıyorum elemanlar başka müşterilerle ilgileniyormuş. Sitelerindede doğru düzgün bişey bulamadım. Öneri bölümüne mesaj attım sitelerinden ama belkide uygun yer olmadığından yanıt gelmedi.
      Ayrıca sistemleri ile ilgili bir şikayet ile arayacağım halde 444 1 500 ücretli ve şu anda kontürüm olmadığından bu noyu cepten de arayamıyorum.
      Avea'yı bırakmaya karar verdim ama önce şu 50 kontürü kurtarmak lazım. Ne yapmalıyım bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acep?
      Şimdiden teşekkürler.

|
      |

أصلينده بوتون حياتيميز شرفلى بر آولوم إيچيندر
      ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
      بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى
    • Yarbay
      15411 Mesaj
      18 Aralık 2008 17:09:53
      quote:

Orjinalden alıntı: etusch

İki gün önce bi satış noktasından 50 kontür aldım. Genelde adamların kapısından çıkmadan mesaj telefonuma gelirdi. Bu defa gelmedi. Bi saat sonra geri gittim adam sistemide gösterdi kontörün gelmiş olması gerekiyor ama hala gelmedi. 444 1 500'ü arıyorum elemanlar başka müşterilerle ilgileniyormuş. Sitelerindede doğru düzgün bişey bulamadım. Öneri bölümüne mesaj attım sitelerinden ama belkide uygun yer olmadığından yanıt gelmedi.
      Ayrıca sistemleri ile ilgili bir şikayet ile arayacağım halde 444 1 500 ücretli ve şu anda kontürüm olmadığından bu noyu cepten de arayamıyorum.
      Avea'yı bırakmaya karar verdim ama önce şu 50 kontürü kurtarmak lazım. Ne yapmalıyım bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi acep?
      Şimdiden teşekkürler.

şikayetvar.com a yaz onlar seni ararlar
      |
      |

• Yarbay
      2385 Mesaj
      18 Aralık 2008 17:38:11 Konu Sahibi
      yazdım bakalım n'olcak.
      |
      |

ميليونلرجه إينسانين تكبير سسلرى أشليغينده أبدى إستراتگاحينه آوغورلنير إيكن بو سوز كلدى أقليمه
      بن شرفلى بر آولومون نه ديمك آولدوغونى آنين جنازسينده آوغرنديم نجمالدين أربكان إننديغى كيبى يشادى
    • Yarbay
      15411 Mesaj
      18 Aralık 2008 17:45:01
      quote:

yazdım bakalım n'olcak.

N' E olacağını mesajın (şikayetin)yayınlandığı gün öğreneceksin
      |
      |

• Yarbay
      2385 Mesaj
      18 Aralık 2008 19:28:13 Konu Sahibi
      Öyle okuyorlar mı oraları. Way bee. Erdoğan da okuyor mudur acep ?
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      18 Aralık 2008 19:32:48
      Bayiye gidip kontörüm gelmedi demek varken müşteri hizmetleri ya da şikayetvar.com'a ne gerek var ki?
      |
      |

• Yarbay
      15411 Mesaj
      18 Aralık 2008 20:10:33
      quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bayiye gidip kontörüm gelmedi demek varken müşteri hizmetleri ya da şikayetvar.com'a ne gerek var ki?

KONTÖR olmadığı için arayamıyormuş sabit hatta bulamamışdır avea kendisi arasın işi ney....
      maildende bişi çıkmıyor zaten
      |
      |

• Yarbay
      2385 Mesaj
      18 Aralık 2008 23:45:27 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Bayi halleder mi diyorsun. Bi denerim ama burası kayseri. Adam benden almadı kontürü diye yüzüme bile bakmaz.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      14398 Mesaj
      18 Aralık 2008 23:50:53
      quote:

Alıntıları Göster

Bayi halleder mi diyorsun. Bi denerim ama burası kayseri. Adam benden almadı kontürü diye yüzüme bile bakmaz.

sonucu merek ediyorum?
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:00:17
      quote:

Alıntıları Göster

ünal hocamız, kontörü yükletmek istediğin bayiye tekrar gitmeni tavsiye etmiş olabilir.

en son kontör yükleme tarihin ne olarak görünüyor. yazabilir misin.
      |
      |

• Yarbay
      2385 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:13:03 Konu Sahibi
      Kontürü yüklediğim yer internet üzerinden gönderiyor kontürü bana. Bilgisayarla net'e bağlanıp yolluyorlar. Adam listeyi de gösterdi, kontör gönderme onaylanmış görünüyor. İki kere gittim herifin yanına. Olayın bu üçüncü günü..

Son yükleme tarihim;
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:15:46
      quote:

Kontürü yüklediğim yer internet üzerinden gönderiyor kontürü bana. Bilgisayarla net'e bağlanıp yolluyorlar. Adam listeyi de gösterdi, kontör gönderme onaylanmış görünüyor. İki kere gittim herifin yanına. Olayın bu üçüncü günü..

Son yükleme tarihim;

o adamlar sana parça kontörü yüklemiş olsaydı son yükleme tarihin değişirdi.
      artık avea ve vodafonda 20 transfer kontörü bile 3 aylık süreyi yeniden başlatıyor, yani kontör yüklenmiş gibi görüyor. tarihler yenileniyor.
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:18:20
      quote:

Alıntıları Göster

Kontörü aldığın bayiye git demek istedim ben. Ki en mantıklısı da bu. 2 kere gittiysen adam anlar.
      |
      |

• Yarbay
      3541 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:19:37
      İnternet üzerinden yüklüyorsa, ana bayii değildir.
      FArklı biryer ile çalışıyor. Çalıştıkları yer sistemde gönderdi görünüyor ama size gelmemişse, o çalışılan yerde sorun yaşanmış. Bayii'ye güzelce söyleyin, olmadı daha güzel bir şekilde isteyin ;)
      Onlarda böyle sakat yerlerle çalışmamayı öğrensinler..
      |
      |

DH Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları

DH müdavimi.
    • Yarbay
      2385 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:20:43 Konu Sahibi
      Avea'ya çok sinirli bir mesaj daha attım sitelerinden. Bakalım ne olacak.
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:23:30
      quote:

ordan bişey çıkmaz.

aldığın bayiye gidip hat bilgilerini göster, kontörün yüklenmediğinin ispatı buyrun de.

laftan anlamazlarsa sizi şikayet edeceğim falan de.
      |
      |

• Yarbay
      2385 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:24:09 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

Alıntıları Göster

o adamlar sana parça kontörü yüklemiş olsaydı son yükleme tarihin değişirdi.
      artık avea ve vodafonda 20 transfer kontörü bile 3 aylık süreyi yeniden başlatıyor, yani kontör yüklenmiş gibi görüyor. tarihler yenileniyor.

Arkadaşım oradaki son yükleme tarihi bir ay önceye ait. Ben geçtiğimiz üç günlük süreçten bahsediyorum.
      |
      |

• Yarbay
      6899 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:25:54
      quote:

Alıntıları Göster

Arkadaşım oradaki son yükleme tarihi bir ay önceye ait. Ben geçtiğimiz üç günlük süreçten bahsediyorum.

ben de sana diyorum ki adamların yükleme yapmadığının ispatı işte bu resimdir. çıktısını al ve götür gözlerine sok. yükleme yapmış olsaydınız bu tarihler değişirdi de.

sen beni yanlış anladın galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 19 Aralık 2008; 0:24:22 >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      20968 Mesaj
      19 Aralık 2008 00:26:49
      quote:

AVEA ile alakası yok durumun. Bayiyle alakalı. İnternet üstünden gönderdiyse - ki AVEA internetten kontör satmıyor kendi sayfasından- başka şekilde denemiş. O da aha böyle takılmış gibi görünüyor.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,428
1.2.162

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.