Şimdi Ara

Kontör yada TL ile GB Satışı Ares Ionia Ronark Carnac (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
6.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar uyarayım yeni sistem hem DUPE bitirdi hemde Çinli gibi kasan KOXPER ları yavaşlattı. Bunun sonucu GB fiyatlarının yükselmesidir. Benim tahminim GB fiyatları Kronos 15-25 civarı olur, diğerleri 7-12TL arasında dalgalanır.

KOGB Menkul Değerler Yatırım AŞ'nin GB Borsası yorumunu okudunuz
  • Stok günceldir.

2-3 gün içerisinde GB fiyatlarında artış bekliyoruz, artış öncesi ugun fiyattan almak isteyenlere bir PM kadar uzaktayim.
  • Artış bekliyoruz demiştim dün bu gün GB 6TL oldu arkadaşlar, dahada çıkacak benden söylemesi.
  • Pazartesi akşamına kadar fiyat artırımına gitmiyorum, toptancılarda GB şuan 6-6.5TL arasında bende halen 5TL. Stok miktarım 165GB IONIAda 80GB ARES de, Ronark 10GB kadar mevcut. Bu fiyatlardan DH kullanıcıları almazsa aynı fiyata Salı günü hepsini toptancıya vereceğim. Maksat DH lının yüzü gülsün.

Şuan toptancılardaki stok adeti IONIA için 20-80GB arası, bu stok hafta içinde tükenir GB dahada artacak HF yok, GB kasan Clientless Çinliler zorda, OtO RPR Fix, Wallhack de açıklanmamış Oto bann sistemi var, yani farmerların işi zor. GB Hafta sonuna kadar IONIA da 8TLye ulaşır.

Direnç seviyesi IONIAGB için 8TL diyorum.
    KOGB Menkul Değerler Yatırım AŞ'nin GB Borsası yorumunu okudunuz
  • Güncell
  • pm attım.
  • Toptancıyla pazarlıktayız daha anlaşamadık, bir süre daha satışa devam.
  • Az önce elky ile alışverişimizi tamamladık.Ben hiç bir bilgi sormadım kendisine güveniyordum zaten.Kontör şifresini yolladım.5 dk içinde oyuna girdi ve anlaştığımız gibi gbleri verdi.Ayrıca bir expentional raptor hediyesi oldu.kendisine burdan da teşekkür ederim.

Hiç düşünmeden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz
  • Ben teşekkür ederim.

Konu günceldir. Toptancılar bu sefer çok fiyat kırdılar pazarlık sürüyor.
  • Toptancıyla anlaştım, bu gün burada sattim sattim, satamadım, 4,90TL den 320GB satiyorum toptancıya, hiç uğraşmıyacağım.
  • Suan Ne Kadar İonia'Da 5 Tl mi ?
  • Evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 5 Aralık 2009; 0:49:49 >
  • Bugün 10gb daha aldım çok hızlı bir alışveriş oldu çok teşekkür ediyorum kendisine
  • Elky Acil Pm Bende Gb Alıyorum.
  • G-ü-n-c-e-L
  • Hüseyin abiye cok teşşekürler iyi bir insan kendisi toplam 8 gb aldım dahada alıcam teşşekürler güvenebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blushing -- 12 Kasım 2009; 19:42:38 >
  • Turkcell Kontur Stoğum dolduğundan bir süre Vodafone kontör şifresi istiyorum.

Alıcıların dikkatine.
  • ÖZel işlerim sebebiyle ilanı güncelemiyordum. Satışlarım yeniden aktifleşmiştir. Stok ve fiyat ilk mesajda güncelenmiştir.
  • Hayırlı Satışlar Gem ALabilirim ama hepsini digil ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.